girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (2)

61. Burada nasıl yemek yiyorlar, neden burada yemek yeme fikri ortaya çıkmış bilmiyorum. insan yıkandığı yerde neden yemek yesin ki? Yaş almış hanımların da üstsüz gezmesi hiç hoş olmuyor. Hayır genç olsalar da çıplak meme görmek istemem. Bikini ne güne duruyor? Ben zaten aşırı soyacak kadar kese yapamıyorum cilt tipim sebebiyle. genelde birileri keselenirken kendimce suyla oynuyorum.  

dün 23:27

60. Bedava soksalar girmem o derece. Sıcağı sevmediğim için tabi ki bunun asıl sebebi yoksa hamama özel bir kinim yok. Ha bir de hijyenik bulmadığım ortam.

dün 14:50

59. Bursada yaşıyorum ve bildiğiniz üzere burada adım başı termal suyu olan hamamlar var fakat asla orada kendimi temiz hissetmiyorum. Sadece kese ve masaj kısmı beni cezbediyor.

dün 13:56


58. ıslak, sıcak ortamlar bana hep hijyenik değilmiş hissini veriyor. zaten en başta tanımadığım birsürü insanla topluca yıkanma fikri çok absürt geliyor yani bilemiyorum. hoşlanamadım hiç.

dün 13:44 dün 13:45

57. Bana temizmiş hissi vermiyor nedense. Bunalıyorum, nefes alamıyorum. Hemen yıkanıp çıkmak istiyorum. Ha bide teyzelerin o malum görüntüleri...

dün 13:39

56. Temiz tutulunca seviyorum ben. Şöyle ki bir keresinde hamama gitmiştik, kadının teki çocuğunun altını değiştirmiş ve bezi de ortada bırakmış. Bu hamam da güzel bir otelin hamamında yaşanmıştı yani. İnsan ister istemez tiksiniyor. Annem ve ben hamamı çok severiz, ben anneme kese atmaktan çok hoşlanırım annem de  bana kese atmaktan çok hoşlanır .d Şimdi sen neden benim zevkimi bozuyorsun?  Normalde sıcağı asssla sevmem ama hamamın o ortamını ‘düzgün kullanıldığı takdirde’ çok severim. Şimdi sen toplu kullanılan bir yerde neden duruma uygun davranmaktan kaçınıyorsun? İnsanlar seviyor ki gelmiş oraya, temiz kullanabilirsin değil mi? Bebek bezi birçok yerde değiştirilebilirdi, yıkanılan bir yerde yapılması doğru değil yani. Ben de ne çok doluymuşum .d .d

İnsanlar gerçekten dikkat ettiği zaman, dediğim gibi çıkasım gelmiyor. Eğlenceli bence, özellikle kafa dengin insanlarla gittiğinde. Ben de üstü tamamen çıplak yaşlı teyzeler gördüm ama yıkanmaya gidiyoruz sonuçta, olağan karşıladım ben :d 

11 temmuz 12:18

55. aşırı sıcak ve aşırı nemli yerler bana hep aşırı pis hissi veriyor

bir de sanılanın aksine 50 yaş üstü kadınlar çok rahat meme açıyorlar 

sarkmış memelerini omzuna atıp altlarını yıkayan teyze seni unutmadım 

çocukluk tramvam olarak kaldın.

iki meme ikisi de birer omuzlarında 

felaket bi manzaraydı gerçekten 

-4yıldızlı bi kaplıcaydı- diğerlerini düşünemiyorum.

10 temmuz 20:45


54. Aslında düşüncesi güzel. Bol bol buhar, kese filan hoş ama gelin görün ki benden önce banyoya girilmişse ben o ıslak banyoya hayatta giremiyorum. Temiz hissedemiyorum öyle olunca. Durum böyleyken hamama da giremem gibime geliyor. isterim ki deri değiştirene kadar keseleneyim, tüm gözeneklerim açılsın kirler çıksın. temizliğine çok güvendiğim bir yer olursa gitmek isterim ama. 

10 temmuz 20:21

53. Ben çok severim sıcak sıcak.

yalnız hamamların bazıları çok pis oluyor ve kokuyor o zaman tiksindiriyor işte insanı.

Hamama girmeden önce mutlaka koklarım içeriyi, kötü kokuyorsa girmem.

Bir de çırılçıplak yıkanma olayı beni de biraz irite ediyor açıkçası. Tek başıma gittiysem yüzümü duvara dönüp kimseye bakmadan yıkanıyorum ve çıkıyorum. Mutlaka da bikinimi giyiyorum girmeden önce. Çıplaklıkla ilgili bir derdim yok ama rahatsız oluyorum başkalarını görmekten ve keza kendim de çıplak olmaktan. 

Ayrıca hamamda yemek yenmesini aklım almıyor. Su bile içemem ben o ortamda. 

Kesin şuraya gidin diye tavsiye veremiyorum çünkü çok çeşitli yerlerde hamama gittim. ama eğer ilk kez gidecekseniz hilton, sheraton falan gibi otellerin hamamlarını öneririm. Temiz oluyor hiç olmazsa. 

10 temmuz 20:05

52. küçükken annemin beni zorla götürdüğü ve sıcak sıcak sularla yıkadığı için de uzun süre nefret ettiğim bir yerdi ama şimdi güzel bir hamam bulup hafif kese biraz masajla kendimi ara ara ödüllendirmek istiyorum ama malum istanbul neresi daha güvenlidir bilemiyorum cağaloğlu ve kılıç ali paşa hamamları çok pahalı tamam güzeldir de o kadar vermek istemiyorum istanbulda uygun fiyatlı temiz ve bayanlar için güvenli hamam tavsiyenize açığım süslüler

10 temmuz 19:33 10 temmuz 19:34