yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (115)
  • medya (9)

  115. Yaptığı makyajlar çok elegan soft ve ağırlıklı olarak ışıltılı bir cilt ve göz makyajı kullanıyor, günlük makyajda ilham alıyorum videolarından, fakat burada yazılan yorumlara kesinlikle katılıyorum, gelin makyajları bence asla o paraya değmez  çok iddiasız ve düz sanki. Gelini kediciklere benzetsin demiyorum ama ünlülere yaptığı set makyajının neredeyse aynısı çok uğraşılmış görmüyorum ki o parayı veren insan düğününde neler bekler.  (gizlinot: Ben şahsen beklentiyi yüksek tutardım)

  4 aralık 2019 16:42

  114. çok güzel makyaj yaptığını kimse inkar edemez.

  Ancak kendisiyle ilgili beni çok rahatsız eden bir konu var. Bütün ünlülere makyaj yapıyor ve 'canım arzum, güzel ayşem, bebek handem' diye paylaşıyor.

  Siz eskaza o ünlü hakkında olumsuz birşey söylerseniz üşenmeden yorumun altına gelip 'yani' , 'otorite misiniz', 'bilmediğiniz konularda konuşmayalım' gibi yorumlar yazıyor.

  Dolgu ve botox için bir yorumda cilt altı estetik müdahalenin estetik olmadığını söylemiş! Eğer müdahale neşterle ameliyatla oluyorsa cerrahi estetik, yok eğer botox dolgu gibi enjeksiyon şeklindeyse de neştersiz estetik... estetik estetiktir. Dolgu ve botoxla burun kaldırabilir, yanak doldurabilir, dudak büyütebilir, göğüs dikleştirebilir, kaş kaldırabilir vs. bir sürü işlem yapabilirsiniz. ünlülere yaranacam diye beleş avukatlık yaparken keşke bu bilgileri de göz önünde bulundursa!

  14 kasım 2019 14:07

  113. hiçbir makyajın beşbin lira ettiğini düşünmüyorum. İnstagramdaki yüzlerce makyöz ve makyörden çok farklı makyajlar yapmıyor. Millet yalvar yakar makyaj yap bize diyorsa Beşbin değil onbeşbin de ister. Bu ülkenin akademisyenleri, ameliyatlarda ter döken dr ları, kelle koltukta gezen hakimleri, avukatları düşününce kendi cebini doldurmaktan gayrı vatana millete hiçbir faydası olmayan bu ve benzeri meslek gruplarının gelir seviyesi insanın vicdanını sızlatıyor. Neymiş ponçik bir gelinin yüzünü boyayacakmış. 

  21 temmuz 2019 17:25 21 temmuz 2019 17:57


  112. tam istediğim makyajları yapıyor. fakat gelin makyaj fiyatını duyunca şaşkına döndüm. kullandığı ürünler pahalı olabilir ama gerçekten sonuçta bi makyaj bu kadar pahalı olmamalı. bunun dışında da çok iyi birine benziyor ama keşke sadece zenginlere çalışmasa. instagram fotoğraflarının altına hep bu kadına makyaj yaptırmak isteyenlerin yorumunu görüyorum. zaten birçok çekimden ünlüden yeterince para kazanıyordur orta halli birilerine de uygun fiyatta makyaj yapabilir diye düşünüyorum

  21 temmuz 2019 01:34

  111. Kendisi gelin makyajı için tam 5.000 tl istemektedir. Hiçbir makyajın o kadar edeceğini düşünmüyorum.

  25 eylül 2018 14:23

  110. herkese aynı makyajı yapıyor. makyaj yaptığı herkesi birbirine benzetiyor. ilk bakışta makyajı kimin yaptığı belli oluyor, altındaki kişiyi sonradan farkediyorum.

  31 mart 2018 19:57

  109. çok güzel makyajlar yapan makyöz. evlenirsem o yapsın isterim, makyajın gerçekte doğal güzelliği ortaya çıkarmak için yapıldığını biliyor ve tekniklerini öyle uyguluyor. fırça kullanışı çok estetik ve belli bir tarzı var. makyözüm diye geçinip çamur gibi göz makyajı yapan fondötene, bronzera kendini bulayan arkadaşların izleyip ders alması gerek bu kadından.

  30 mart 2018 22:11 7 ağustos 2018 04:35


  108. sanat yapıyorsun be kadın. bade işçil makyajından geliyorum, makyaj yaptığı kadınlar da güzel olduğundan videoların bitiminde ağzım açık bir şekilde kalıyorum resmen

  11 ocak 2018 17:52

  107. youtube'daki makyaj trendi sponsorlu (sanırım) videolarında, modellere biraz sert davrandığını düşündüren ve bu nedenle izlerken gerildiğim makyöz. modeller türkçe biliyor mu orası muamma tabi ama yine de geriyor beni.

  4 kasım 2017 22:18

  106. Kendisiyle bir dernek ortamında tanışmışlığım hatta beni evime bırakmışlığı olan makeup artist. İnanılmaz mütevazı, içten ve tatlı bir kadın olmasının yanı sıra rıfat yüzüak ile beraber en beğendiğim makyajları icra ediyor. Sade, doğal, modellerin güzelliğini ön plana çıkarmaya odaklı bir tarzı var. Zaten bana göre iyi bir makyaj, var olan güzelliği ortaya çıkartıp kusurları gizlemek olmalı. Konsept bir çekim ya da defile falan olmadığı sürece Deneysel ve aşırı abartılı makyajların çok yorucu ve güzelliği gölgeleyici olduğunu düşünüyorum.

  17 ağustos 2017 19:20