girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (150)
  • medya (9)

150. Bir oyuncunun oyunculuğunu eleştirebilirsiniz, güzel mi değil mi tartışılıyorsa beğenmediğinizi ifade edebilirsiniz ama ‘bazlama surat’ gibi tabirlerle yermeye çalışmak kendine ve başkalarına saygısı olmayan bir zavallı olduğunuzu gösterir. Sonra vücut olumlamadan, feminizmden bahsetmiyor mu bu kişiler kddjkesllsal

12 ağustos 23:11

149. Bu kadar yerden yere vurulmasının sebebi kendini star görmesi

12 ağustos 20:12

148. bu kızın kötü bir oyuncu olduğuna katılıyorum fakat bu kadar yerilmesi ne kadar doğru, tartışılır. çıkıp da ülkemiz hakkında saçma sapan konuşan, iktidar yalakası ama kendine bile faydası olmayan insanlar yerilmezken örneğin alişan bu kızın bu kadar dalga geçildiğini veya yerildiğini görünce üzülüyorum. kerimcan’ın yaptığını da hiç etik bulmuyorum, kerimcan da en fazla bizim ülkenin fenomeni. kısacası üstüne fazla gelindiğini düşündüğüm kötü rol yapan ama bence güzel bir oyuncu.

12 ağustos 20:05


147. oyunculuğu gerçekten berbat ötesi berbat. ama bence tatlı bir kız. kimse beğenmek zorunda değil tabii ama yerin dibine sokulmayıda hak ettiğini düşünmüyorum. yalnız beğenmiyorum diyenlere de 'kıskanıyorsun' etiketi yapıştırmakta saçma.

12 ağustos 18:56

146. Fiziği cildi beni alakadar etmez.Ciddi anlamda kötü oyunculuğu olan bir kadın öyle ki moralim bozuk olduğunda şu sahneyi tekrar tekrar izliyorum ahahahahahaha (link: https://www.youtube.com/watch?v=ykbkFYGXhmU Çok güzel düşüyor ya ahahahaha)

12 ağustos 14:06

145. güzel bir yüzü var fakat bir aurası olduğuna inanmıyorum handecim tasını tarağını topla uzaklaş bu meslekten 

12 ağustos 13:08

144. yüzünü güzel bulduğum, oyunculuğunu hiç beğenmediğim birisi. Bazlama lafının ben de ağır olduğunu düşünüyorum. Neden bu kadar eleştiriliyor, hakaret ediliyor anlam veremiyorum. Hayır ortaya çıkıp çok güzelim, çok yetenekliyim falan da demiyor ki . Eleştirilere bile cevap vermiyor. Neden bu kızı bu kadar konuşuyoruz ?

12 ağustos 11:53


143. Bazlama lafını hak etmeyen, eli yüzü düzgün, güzelliğiyse göreceli bir kadın. Oyunculuğu evet kötü. Oynadığı diziler berbat. Ama dış görünüşüyle ilgili kötü yorumları hak etmiyor (sıradan bir güzelliğe sahip olduğu düşüncesi dışında).

12 ağustos 00:38

142. Demet Özdemir in muadili. Hem görsel olarak hem de oyunculuk yeteneği olarak ikisini birbirine çok benzetiyorum. Oyunculukları malum zaten anlatmaya gerek yok. Fiziksel olarak benzemeleri kısmı da şöyle oluyor; evet, dış görüntüleri birbirine benzemiyor ama oynadıkları rollerde hep aşırı güzel kız, dizideki bütün erkek oyuncuları peşinden sürükleyen kız tiplemesini oynuyorlar ki bence öyle abartı bi güzellikleri yok, burada ‘standart Türk kızı’ yazılan girdiler hep eksilenmiş ama bence ikisi de ortalama güzelliğe sahip kızlar. Sokağa çıktığınızda bu kızlardan kat be kat güzellerini görebilirsiniz. 

11 ağustos 20:20

141. Bizim toplumun dilinden ne yapsan kurtulamiyorsun maalesef. Zayif çelimsiz olsan" kupkuru kız aç galiba" derler, kemikli vücudun,etli yanaklarin olur bazlama olursun, saglik sorununun vardir ya da keyfi kilo almissindir "oha ayı şuna bak" derler.(bkz: danla bilic ameliyat oldu). Ben de handeyi ne oyunculuk bakimindan ne de güzellik bakimindan hoş bulmuyorum fakat her insana saygim sonsuz. Kimse görünüşünden ötürü hakaret duymayi haketmiyor. Ve hiçbirimiz mükemmel varliklar olamayiz. Bırakin lütfen şu iğrenç önyargılarinizi

11 ağustos 17:14