sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (143)
 • medya (9)

143. Neden bu kadar üstüne gidildiğini anlamıyorum. Tamam oyunculuğu beğenilmeyebilir ama gayet güzel bir kadın. Sürekli yok bazlama yok poğaça vs diye dalga geçilmesine ben bile illallah dedim.

6 aralık 17:00

142. şikayetini saçma buldum. bu olayı, şikayet ettiği kişi başlatmadı ki. yeşim salkım başlattı. katıldığı programda poğaça suratlı bi kız hande erçel. merve daha cool dedi. üstüne basa basa da bikaç kere poğaça suratlı dedi yeşim salkım. sonra bu internette evrildi ve bazlamaya döndü. yani şikayet edilecekse sadece tek kişiyi şikayet etmemesi gerekiyo. başta yeşim salkımı sonra kerimcanı şikayet etmesi gerekiyo. faturayı tek kişiye kesmemeli yani bunu başlatana kesmeli. yaptığı şey sadece gücünün yettiği kişiyi şikayet edecek ki diğerleri de korksun. bunu başlatan yeşim salkım ı şikayet etmek yemiyo, arayı açmak istemiyo. ondan böyle bi yol bulmuş. bu nedenle desteklemiyorum şikayetini.yeşim salkım demese kimsenin aklına böyle lakap takmak gelmeyecekti(link: https://www.youtube.com/watch?v=G8pwRdSfbXc 5.28)

6 aralık 02:18 6 aralık 02:31

141. İngilizce konuşamamasıyla dalga geç oyunculuğuyla dalga geç tamam. Ama yüzünüzdeki bir şeyle ya da yüz şekliyle dalga geçilmesi çok iğrenç.

Bu arada başlarda güldü etti, şikayet etmedi. Ama sonra "sadece sosyal medyada var olabilen tipler" işi taciz boyutuna ulaştırdı. Yaşlarımız birbirine yakın. Bize de sürekli aynı şeyi yapsalar psikolojimiz bozulur. Ben kendisini anlayabiliyorum.

Ayrıca Ünlü olmak demek insanların nefret kusmasını çekmek değil. Herkes keşke biraz haddini bilse.

5 aralık 19:23


140. Kendini sosyal medya bilmem nesi diye tanıtan kişilere dalga gectikleri gerekçesiyle dava açan oyuncu.

Bu kadını asla izlemedim oyunculuğunu da bilmiyorum ilgilenmiyorum ama kimse kimseye videoda kalkıp bazlama suratlı bimem ne diye dalga geçip gevrek gevrek gülemez.

Birinin ingilizcesini beğenmezsin tamam gülersin falan ama sen insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçersen böyle de sonuçlarına katlanır o cezanın bedelini ödeye ödeye öğrenirsin yapmaman gerektiğini

5 aralık 18:00 5 aralık 19:55

139. çok güzel gömerdim ama annesinin rahatsızlığı ile ilgilendiği için üstüne gitmediğim ünlü

5 aralık 13:11

138. koskoca kıvanç tatlıtuğ bile dizileri tutmasına rağmen amerikaya oyunculuk eğitimleri almaya gitti kendini geliştirmek için, aynı zamanda kerem bürsin, serenay sarıkaya ve daha adını bile bilemediğim birçok oyuncu bi şekilde kendini geliştirmek için çabalıyor ama bildiğim kadarıyla handede bu yok.

bak güneşin kızlarındaki irem helvacıoğluna. kız son dizisiyle acayip aştı kendini bence. demem o ki bişektomi olmakla bi yol katedilmez mesleki gelişime yönelmesi gerekiyor acilen (ya bu kızın menajeri falan yok mu ben mi söylicem her şeyi .dd )

5 aralık 13:08

137. Oyunculugu gercekten cok kötü.Senelerdir bu sektörde kendini bir adım bile ileri götüremedi.Üstelik dans edemezken dans yüzünden ayaklarim parcalandi resimleri filan atti ki buda gercekten dans eden insanlara hakaret.Olmayan ingilizcesiyle video cekip yükledi.Ben kendisini oldukça sıradan ve itici buluyorum ki insanlarda bulmayabilir normaldir.Maalesef sosyal medyada herkes herkese birseyler yaziyor.Neler neler soyleniyor daha bir cok unluyle ilgilide.Ama bence asil anormal olan insanlari ciddiye alip estetikler yaptirmasi ve dava acmasidir.Azicik durus olmali insanda hele ki unluyse goz onundeyse kulak ardi etmeli gerekiyorsa.Insanlara gore kendini şekillendirdikçe ve güvenmedikçe daha çok dava açar.

4 aralık 22:39


136. Dış görünüşü beni ilgilendirmiyor ama Oyunculuğunu hiç beğenmiyorum. Geçenlerde de bir deneme çekimi yapmak istemişler bir proje için ortalığı yıkmış ne demekmiş bu saatten sonra diye.buna istemsizce güldüm.

4 aralık 19:57

135. Dizilerini izlemem ama güzel bir kadın ki çirkin olsa ne olur. kendisine hakaret edenlere dava açmasıyla kalbimi kazanmıştır. İçimin yağları eridi resmen, bu kadına söylenen sözler eleştiri sınırlarını çoktan aşmıştı. 

4 aralık 19:49

134. Bir oyuncunun oyunculuğunu eleştirebilirsiniz, güzel mi değil mi tartışılıyorsa beğenmediğinizi ifade edebilirsiniz ama ‘bazlama surat’ gibi tabirlerle yermeye çalışmak kendine ve başkalarına saygısı olmayan bir zavallı olduğunuzu gösterir. Sonra vücut olumlamadan, feminizmden bahsetmiyor mu bu kişiler...

Edit: imla

12 ağustos 23:11 31 ağustos 12:05