sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (154)
  • medya (9)

  154. yeteneksiz bir oyuncu. ne çekti yanaklarından. nihayet yaptırdı da kurtuldu. bence o yanaklar bi hayli sevimlilik katıyordu yüzüne. herkes uzun ve ince yüzlü olmak zorunda değil. bütün kadınları tektipleştirecekler bu gidişle. oldukça güzel bir yüzü var gerek yoktu bence yapılmasına.

  24 nisan 15:20

  153. Artık yanaklarıyla kimsenin dalga geçmediği ünlü. Bir insanın fiziksel özellikleriyle ilgili espri yapmaya çalışmanın, zorbalığın kesilmesi için illa o kişinin başına üzücü bir şey mi gelmesi gerekiyor? Şimdi ne o şakaları yapanların ne de onlara alkış tutanların hiçbiri hande erçel'in adını ağızlarına almıyorlar. Sanki önceden o hareketleri kendileri yapmamış gibi. Neyse ki her yıl 8 mart geliyor, 8 mart gelince "kadınlar özgür olsun, güçlü olsun kadınların yanındayım" der vicdanlarını temizlerler.

  20 nisan 21:37 20 nisan 21:50

  152. Bu kıza sosyal medyada sallayan erkekler gerçekte görseler tavlamak için tripten tribe girerler. İki yüzlü olmak bunu gerektirir çünkü. Bence çok güzel bir kız hatta en çok yanaklarıni beğenirdim, dayanamayıp estetik yaptırmış. İki yüzlü, başkalarına hakaret ederek popüler olmaya çalışan tipler için kimse bunalıma girip kendini değiştirmesin. Annesi için çok üzgünüm. Başı sağolsun.

  25 şubat 23:40

  151. inanılmaz üzgünüm. Annesini kaybetmiş. Allah rahmet eylesin. Kardeşine ve kendisine sabırlar dilerim. Eminim ki çok zor !

  14 ocak 12:06

  150. Annesini kaybetmiş oyuncu. Annesine rahmet, kalan yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Üzüldüm...

  13 ocak 16:02

  149. anne baba yokluğu çok zor. özellikle de ağır bir hastalık süreci sonrası. allah yardımcısı olsun.

  11 ocak 22:03

  148. Sevimli ve tatlı bir kız. Kendisinin hiçbir dizisini izlemedim oyunculuğu hakkında bir fikir belirtemem bu yüzden. Kendisi sosyal medyada aylarca siber zorbalığa maruz kalmış acımasızca yıldırılmaya çalışılmış. Benim burada dikkat çekmeye çalıştığım şey yazarların ve insanların aslında hande’ye destek olmak isterken yapılan zorbalığa annesinin üzüldüğünü ve sebep olduğunu yazarken hande’nin bunları okuyup kendini daha çok üzüp suçlu hissetmemesine dikkat etmeliyiz.

  burak altındağ, bikotbitisort, Alp kılınç vs. İsimler insanları hedef gösterip “duyar yasaktır” diyorlar ya işte böyle böyle o türk insanının tatlı hoşgörülü anlayışlı insan yapısının böyle böyle yozlaştığını görüyoruz. Amma abarttın demeyin yıllar içinde ülkede ufak değişikliklerle nasıl bir toplum Olduk bir gözlem yapalım. Ülkece nasıl bir ruh haline girdik. 10 yıl önceki avrupa yakası şimdi aynı kanalı bırak tv de yayınlanabilir mi?

  Bu insanlar ciddi anlamda toplumu etkiliyor. kafelede arkadaşlarımızla buluştuğumuzda Günlük bu insanların paylaşımları muhabbetimize dahi oluyor. Prim vermeyelim böyle tiplere. Zorbalığa karşı duralım. Empati kuralım. Bir de o çalıntı paylaşımlarıyla trendyolun onun bunun reklamını yapıp gelir sağlıyor. Bu Yaptıkları cidden eğlenceli değil. Hande daha 2 gün önce annesine donör olacağını açıklarken bugün bu haberi okumak çok üzücü. 

  11 ocak 19:41

  147. Başı sağolsun..

  bu kıza yapılan linç bambaşka bir boyuta ulaşmıştı artık sesleri kesilir. Burak altındağ isimli şahsın mahkemeye verilmesinden sonra fotoğrafının altına onu destekleyen yorumlar yazan kadınlar! Size de yazıklar olsun. Tarih sizi de unutmayacak. Çünkü sizler iki yüzlü had bilmez insanlarsınız.

  11 ocak 18:09 11 ocak 18:10

  146. annesini uzun ve zorlu bir süreç sonunda kaybetmiş genç kız. bu süreçte -herkesin, bir de ben vurayım şuna der gibi- "bedeni üzerinden" aralıksız lince maruz kalmasını düşündükçe içim daha da acıyor. maalesef sadece fenomenler tarafından değil, kadına şiddet konusunda her fırsatta konuşan kadın sanatçılar tarafından da bu linç gerek yorumlar gerek beğenilerle desteklendi. şimdi aynı insanlar bu kıza ne kadar üzüldüklerine dair paylaşımlar yapmaya başlamış bile. gencecik yaşında hem insanların hem de hayatın ne kadar kaygan zeminli olduğunu öğrenmesi çok üzücü. allah tüm ailesine dayanma gücü versin.

  bize gelince; hepimizin dijital bir ekranda kustuğumuz nefretin bir insanın kalbini kırabileceğini fark etme ve sosyal medya dalgasına kapılma hakkında düşünme vakti. birinin yaptığı işi eleştirebiliriz, sevmeyebiliriz ama meydan dayağı atar gibi davranmak haddimiz değil. bunun ne kadar hasar verici olduğunu anlamamız için de illa kapıda ölüm olması gerekmiyor.

  11 ocak 16:17

  145. Kör ölür badem gözlü olur diye bir şey var.

  Aslında bu hanımefendi için benim tarafımda geçerli değil bu durum, çünkü ciddi anlamda magazin ya da sosyal hayatımda kimse hakkında kötü konuşmamaya çalışıyorum.

  Sevmiyorsam uzak duruyorum. Ama gördüğüm bir şey var, Kendisi sırf fiziksel özellikleri için ağır baskıya maruz kalıyor.

  Özellikle hemcinsleri tarafından.

  Soru cevapta kızlar arkadaşlarım yüzüme laf ediyor dese, arkadaşlarını linç edecekler, yaaa kızıııım kadın hakları terbiyesizlik, o kişilerle muhattap olma diyecek kişiler bu kişi azıcık tanınmış birisi olunca hakkında her türlü hadsizliği yapma hakkını kendinde buluyor.

  Vallahi fan değilim, zaten konu da sadece hande için geçerli değil, duygu olsun, cansu olsun, ayşe olsun, fatma olsun işte anladınız siz.

  Bu yüzden bir çok ünlü, blogger başlığı engellidir benim hesabımda, ben kıskançlık diye düşünüyorum genelde ya da mutsuzluk. aklıma bir kişiden sırf görüntüsü ya da işi için nefret etmek yatmıyor, çok ilkel buluyorum.

  Neyse bu hanımkızımızın başlığı da engelliydi ama internet sitesinde haber görünce tıladım, hande erçel'in acı günü diye.

  Annesi vefat etmiş, allah rahmet eylesin.

  Habere göre annesinin son tweeti de işte kızının üzerine gelinmesin minvalindeymiş.

  İçim öyle acıdı ki anlatamam.

  Daha gencecik bir kız, lağım çukuru gibi bir sektörde ayakta kalmaya çalışıyor, aynı zamanda delice bir sosyal baskı var, hepsinden kötüsü bunu türkiye'de yapmaya çalışıyor.

  Ve tek dayanağı olan annesini kaybediyor.

  Çok çok üzüldüm, umarım en kısa sürede atlatır.

  11 ocak 15:55