yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (148)
  • medya (9)

  148. Oyunculuğunu pek beğenmediğim ama sevimli bulduğum kişiydi.

  Çok zayıflamış. Bu sebeple olsa gerek gözleri yuvalarına çökmüş ve yüzü yaşlanmış görünüyor. Oysa eski instagram fotoğraflarında ne kadar ponçik, tatlış bir suratı var diye bakar kıskanırdım. Öyle görünce üzüldüm biraz umarım sağlık sorunu yoktur:(

  12 temmuz 01:48

  147. bu kızın oyunculuğunu zerre sevmem ama hakkında ciddi bir linç kampanyası olmasına çok üzülüyorum. oyunculuğunu eleştirebilirsin, izlemeyebilirsin bunda bir sorun yok ama ünlüler de dahil, tüm magazin sayfaları bitmek tükenmek bilmeyen şekilde linç ediyor kızı. hayır dış görünüşünden özel hayatına her şeyi burnundan getirdiniz. ben her zaman çok güzel buldum, neymiş sokaktaki sıradan biriymiş? emin misinz bundan? boyu uzun, saçları çok güzel, gözleri, dudakları, yüz hatları çok güzel, gülüşü de bana kalırsa serenay sarıkayadan falan çok daha tatlı. estetik yaptırmadan önce de çok güzeldi. yanaklarıyla dalga geçmeyen insan kalmadı. hayır geçenlerde yazdım, nasıl ki serenay ın hakkında asla kötü bir haber yapılmıyorsa ve herkes ona hayran gibi paylaşımlar yapıyorsa, hande nin de arkasında özellikle kötü haberleri çıksın diye uğraşan birileri var diye düşünüyorum. bu kadar linç normal olamaz. kız ne yaptı? ilişkiye başladığı adam boşanmıştı zaten. kimsenin kocasını falan elinden almadı. evli erkeklerle ( hem de bir değil ) ilişki yaşayan şahıs yüceltilirken, bu kızın her attığı adım linç ediliyor. geçen bir kır düğününe katılmış ve kesinlikle konsepte en uygun ve yaşına göre giyinen kişi hande idi. düz altın bantlı sandalet, çok tatlı bir elbise, genç saç ve makyaj vs inanılmaz beğendim. altındaki yorumlara baktım hande reçel'i beğenmeyen bi ben miyim falan yazanlar olmuş? soyadıyla bile dalga geçecek kadar saçma,bitmek bilmeyen bi kininiz var bu ne saçmalık? hayır kız açık ara çok güzel olmuş, cidden kim yapıyor bu linci kim başlattı bilmiyorum ve artık sinirimi bozmaya başladı genç bir kızın üstüne bu derece gidilmesi. yahu annesini kaybetti yakın zamanda, iki gün susup yeniden mi başladınız? ne yaptı da bu derece üstüne gidiliyor anlayan var mı?

  dipnot: kendisini ne izlerim, ne takip ederim, ne de bir hayranlığım vardır. anlamadığım şey onca yanlış şey yapan ünlüler yüceltilirken, genç bir kızla, hem de yakın zamanda annesini kaybetmiş genç bir kızla bu denli dalga geçilmesini anlayamıyorum.

  21 haziran 18:33

  146. yeteneksiz bir oyuncu. ne çekti yanaklarından. nihayet yaptırdı da kurtuldu. bence o yanaklar bi hayli sevimlilik katıyordu yüzüne. herkes uzun ve ince yüzlü olmak zorunda değil. bütün kadınları tektipleştirecekler bu gidişle. oldukça güzel bir yüzü var gerek yoktu bence yapılmasına.

  24 nisan 15:20

  145. Bu kıza sosyal medyada sallayan erkekler gerçekte görseler tavlamak için tripten tribe girerler. İki yüzlü olmak bunu gerektirir çünkü. Bence çok güzel bir kız hatta en çok yanaklarıni beğenirdim, dayanamayıp estetik yaptırmış. İki yüzlü, başkalarına hakaret ederek popüler olmaya çalışan tipler için kimse bunalıma girip kendini değiştirmesin. Annesi için çok üzgünüm. Başı sağolsun.

  25 şubat 23:40

  144. oyunculuğunu hiç beğenmesem de enerjisini güzelliğini hep çok beğendiğim bir oyuncuydu. uzun süredir sosyal medyada linç edilmesine anlam veremiyordum. annesini kaybetmesine çok çok üzüldüm, gencecik yaşta anne hasretiyle yaşayacak olmak eminim çok zordur. allah sabır versin.

  14 ocak 19:44

  143. inanılmaz üzgünüm. Annesini kaybetmiş. Allah rahmet eylesin. Kardeşine ve kendisine sabırlar dilerim. Eminim ki çok zor !

  14 ocak 12:06

  142. Annesini kaybetmiş oyuncu. Annesine rahmet, kalan yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Üzüldüm...

  13 ocak 16:02

  141. anne baba yokluğu çok zor. özellikle de ağır bir hastalık süreci sonrası. allah yardımcısı olsun.

  11 ocak 22:03

  140. Sevimli ve tatlı bir kız. Kendisinin hiçbir dizisini izlemedim oyunculuğu hakkında bir fikir belirtemem bu yüzden. Kendisi sosyal medyada aylarca siber zorbalığa maruz kalmış acımasızca yıldırılmaya çalışılmış. Benim burada dikkat çekmeye çalıştığım şey yazarların ve insanların aslında hande’ye destek olmak isterken yapılan zorbalığa annesinin üzüldüğünü ve sebep olduğunu yazarken hande’nin bunları okuyup kendini daha çok üzüp suçlu hissetmemesine dikkat etmeliyiz.

  burak altındağ, bikotbitisort, Alp kılınç vs. İsimler insanları hedef gösterip “duyar yasaktır” diyorlar ya işte böyle böyle o türk insanının tatlı hoşgörülü anlayışlı insan yapısının böyle böyle yozlaştığını görüyoruz. Amma abarttın demeyin yıllar içinde ülkede ufak değişikliklerle nasıl bir toplum Olduk bir gözlem yapalım. Ülkece nasıl bir ruh haline girdik. 10 yıl önceki avrupa yakası şimdi aynı kanalı bırak tv de yayınlanabilir mi?

  Bu insanlar ciddi anlamda toplumu etkiliyor. kafelede arkadaşlarımızla buluştuğumuzda Günlük bu insanların paylaşımları muhabbetimize dahi oluyor. Prim vermeyelim böyle tiplere. Zorbalığa karşı duralım. Empati kuralım. Bir de o çalıntı paylaşımlarıyla trendyolun onun bunun reklamını yapıp gelir sağlıyor. Bu Yaptıkları cidden eğlenceli değil. Hande daha 2 gün önce annesine donör olacağını açıklarken bugün bu haberi okumak çok üzücü. 

  11 ocak 19:41

  139. Başı sağolsun..

  bu kıza yapılan linç bambaşka bir boyuta ulaşmıştı artık sesleri kesilir. Burak altındağ isimli şahsın mahkemeye verilmesinden sonra fotoğrafının altına onu destekleyen yorumlar yazan kadınlar! Size de yazıklar olsun. Tarih sizi de unutmayacak. Çünkü sizler iki yüzlü had bilmez insanlarsınız.

  11 ocak 18:09 11 ocak 18:10