sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (154)
 • medya (9)

154. yeteneksiz bir oyuncu. ne çekti yanaklarından. nihayet yaptırdı da kurtuldu. bence o yanaklar bi hayli sevimlilik katıyordu yüzüne. herkes uzun ve ince yüzlü olmak zorunda değil. bütün kadınları tektipleştirecekler bu gidişle. oldukça güzel bir yüzü var gerek yoktu bence yapılmasına.

24 nisan 15:20

153. Artık yanaklarıyla kimsenin dalga geçmediği ünlü. Bir insanın fiziksel özellikleriyle ilgili espri yapmaya çalışmanın, zorbalığın kesilmesi için illa o kişinin başına üzücü bir şey mi gelmesi gerekiyor? Şimdi ne o şakaları yapanların ne de onlara alkış tutanların hiçbiri hande erçel'in adını ağızlarına almıyorlar. Sanki önceden o hareketleri kendileri yapmamış gibi. Neyse ki her yıl 8 mart geliyor, 8 mart gelince "kadınlar özgür olsun, güçlü olsun kadınların yanındayım" der vicdanlarını temizlerler.

20 nisan 21:37 20 nisan 21:50

152. Bu kıza sosyal medyada sallayan erkekler gerçekte görseler tavlamak için tripten tribe girerler. İki yüzlü olmak bunu gerektirir çünkü. Bence çok güzel bir kız hatta en çok yanaklarıni beğenirdim, dayanamayıp estetik yaptırmış. İki yüzlü, başkalarına hakaret ederek popüler olmaya çalışan tipler için kimse bunalıma girip kendini değiştirmesin. Annesi için çok üzgünüm. Başı sağolsun.

25 şubat 23:40

151. inanılmaz üzgünüm. Annesini kaybetmiş. Allah rahmet eylesin. Kardeşine ve kendisine sabırlar dilerim. Eminim ki çok zor !

14 ocak 12:06

150. Annesini kaybetmiş oyuncu. Annesine rahmet, kalan yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Üzüldüm...

13 ocak 16:02

149. Oldukça güzel bir kız. Fiziği boyu kaşı gözü her şeyiyle güzel. Bir anda bu denli saldırılmasını  asla anlamadım. Saldıranların çoğu gerçek hayatlarında böyle bir kız görseler ayran budalası gibi olurlar. Ama gelin görün ki sadece parmaklarla tık yaparak suratlarına bakmadan bu kızı yerin dibine soktular. Oyunculuk konusunda evet iyi değil kabül ama bu kadar hakarete ne gerek vardı. 

Başı sağolsun anne acı eminim çok zordur düşüncesi bile korkunç Allah annesinin mekanını cennet etsin. Dış görünüşünü böyle çirkince eleştirenlere de akıl fikir versin ama sanmam.

11 ocak 22:23

148. anne baba yokluğu çok zor. özellikle de ağır bir hastalık süreci sonrası. allah yardımcısı olsun.

11 ocak 22:03

147. Sevimli ve tatlı bir kız. Kendisinin hiçbir dizisini izlemedim oyunculuğu hakkında bir fikir belirtemem bu yüzden. Kendisi sosyal medyada aylarca siber zorbalığa maruz kalmış acımasızca yıldırılmaya çalışılmış. Benim burada dikkat çekmeye çalıştığım şey yazarların ve insanların aslında hande’ye destek olmak isterken yapılan zorbalığa annesinin üzüldüğünü ve sebep olduğunu yazarken hande’nin bunları okuyup kendini daha çok üzüp suçlu hissetmemesine dikkat etmeliyiz.

burak altındağ, bikotbitisort, Alp kılınç vs. İsimler insanları hedef gösterip “duyar yasaktır” diyorlar ya işte böyle böyle o türk insanının tatlı hoşgörülü anlayışlı insan yapısının böyle böyle yozlaştığını görüyoruz. Amma abarttın demeyin yıllar içinde ülkede ufak değişikliklerle nasıl bir toplum Olduk bir gözlem yapalım. Ülkece nasıl bir ruh haline girdik. 10 yıl önceki avrupa yakası şimdi aynı kanalı bırak tv de yayınlanabilir mi?

Bu insanlar ciddi anlamda toplumu etkiliyor. kafelede arkadaşlarımızla buluştuğumuzda Günlük bu insanların paylaşımları muhabbetimize dahi oluyor. Prim vermeyelim böyle tiplere. Zorbalığa karşı duralım. Empati kuralım. Bir de o çalıntı paylaşımlarıyla trendyolun onun bunun reklamını yapıp gelir sağlıyor. Bu Yaptıkları cidden eğlenceli değil. Hande daha 2 gün önce annesine donör olacağını açıklarken bugün bu haberi okumak çok üzücü. 

11 ocak 19:41

146. Başı sağolsun..

bu kıza yapılan linç bambaşka bir boyuta ulaşmıştı artık sesleri kesilir. Burak altındağ isimli şahsın mahkemeye verilmesinden sonra fotoğrafının altına onu destekleyen yorumlar yazan kadınlar! Size de yazıklar olsun. Tarih sizi de unutmayacak. Çünkü sizler iki yüzlü had bilmez insanlarsınız.

11 ocak 18:09 11 ocak 18:10

145. annesini uzun ve zorlu bir süreç sonunda kaybetmiş genç kız. bu süreçte -herkesin, bir de ben vurayım şuna der gibi- "bedeni üzerinden" aralıksız lince maruz kalmasını düşündükçe içim daha da acıyor. maalesef sadece fenomenler tarafından değil, kadına şiddet konusunda her fırsatta konuşan kadın sanatçılar tarafından da bu linç gerek yorumlar gerek beğenilerle desteklendi. şimdi aynı insanlar bu kıza ne kadar üzüldüklerine dair paylaşımlar yapmaya başlamış bile. gencecik yaşında hem insanların hem de hayatın ne kadar kaygan zeminli olduğunu öğrenmesi çok üzücü. allah tüm ailesine dayanma gücü versin.

bize gelince; hepimizin dijital bir ekranda kustuğumuz nefretin bir insanın kalbini kırabileceğini fark etme ve sosyal medya dalgasına kapılma hakkında düşünme vakti. birinin yaptığı işi eleştirebiliriz, sevmeyebiliriz ama meydan dayağı atar gibi davranmak haddimiz değil. bunun ne kadar hasar verici olduğunu anlamamız için de illa kapıda ölüm olması gerekmiyor.

11 ocak 16:17

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar