yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (174)
  • medya (10)

  174. Rol yaparken her an ağlayacakmış acı çekiyormuş gibi bir ifade oluyor suratında.

  18 eylül 21:27

  173. An itibariyle 25 milyon takipçisi olan ünlümüz(!).Kendisini çok beğenen biri olarak geçen gün takipçi listesine bir bakayım dedim Erçeli son takip edenler hep yabancı ve fake hesaptı.bu hesapların takip ettiklerine baktığımda ise hep aynı büyük ve mavi tikli sayfaları takip ettiğini gördüm.Yani erçel takipçi satın alıyor ve kimse bunu çakmıyor(!)Muhtemelen yurtdışında işini iyi yapan bir firmadan satın alıyor.Sürü psikolojisi olarak da kalabalığı gören geliyor ve orj takipçiler de artmış oluyor

  31 ekim 2021 20:14

  172. Ekranlardaki varlığından neden bu kadar rahatsız olunduğunu anlamadığım oyuncu. Kendisinden daha kötü oyuncular var ki ben sergilediği oyunculuğu kötü de bulmuyorum. eli yüzü düzgün, tatlı ve samimi buluyorum kendisini. Kerem bürsinle de güzel bir uyumları var.

  4 temmuz 2021 16:11


  171. Artk her yerde görmekten bıktığım, sıfır yetenekli "oyuncu".

  4 temmuz 2021 15:25

  170. neden başrol verildiğini anlayamadığım kadın.

  oldukça güzel. gözleri, fiziği... gerçekten göze hitap eden bir insan ama maalesef oyunculuğa yeteneği hiç yok. böyle büyük sahnelerde falan da izlemedim kendisini, küçük diyaloglar içeren sahnelerde bile bu belli oluyor. anladığım kadarıyla seyirci tarafından da oyunculuğu pek beğenilmiyor çoğu kişi iyi oyuncu olmadığını yazıyor, kendi hayranları hariç.

  ülkedeki bu durum aşırı sinir bozucu. seyircinin de bundan bıktığına artık eminim. kimse açayım da güzel kız yakışıklı erkek göreyim diye dizi izlemiyor. duyguyu veremiyorsa, inandıramıyorsa çektiğiniz şey de bir şey anlatamıyor maalesef.

  4 temmuz 2021 07:30

  169. bu kadına karşı ilk çıktığından beri kötü oyunculuğundan dolayı antipatik bulmaya yakın nötr bir haldeydim. Ta ki annesi hastalanıp o vefat sürecine girene kadar. o süreçte yaşadıklarından sonra şoke olup empati kurmayı denedim ve dedim ki ya içine kapanacak bu işlerden elini eteğini çekecek ya da iyileşmeye çalışıp her yerde boy boy var olup daha da güzelleşip sürekli adından söz ettirecek başarılı olup intikam alacak.

  yahu tüm o magazinin, kendileri sanki çok bir şey başaran hiçbir işi olmayan asalak saçma "komedi" sayfalarının hayatının en zor sınavını geçiren bir insana karşı olan o zincirleme hakaretleri, acımasızca komik olduğunu düşündükleri şeyleri evirip çevirip yazmalarını, twitter'da kötü oyunculuğunun sürekli ama sürekli linçlenmesini muhtemelen her gün hastanede sabahlayan bir insana olan o tavrı şokla izlemiştim. Evet kötü oyunculuk anladık da be kardeşim bir bu kadın mı kötü? kaç kişi hak ederek kazanıyor o rolleri? annesi vefat etmeden önce kadın kendisi tweet atmıştı üzülüyorum lütfen kızım hakkında böyle konuşulmasın diye de o zaman görmüştüm ilk kahrolmuştum. Bir kanser hastasının son hatırladığı şeylerden biri binlerce insanın kızını linçlediği, yıprattığı mesela? Ne lüzum var. Kadın vefat etti bir ay sonra falan denk geldim hiç unutmuyorum hande arabada ön koltukta ağlamaktan gözleri şişmiş yok konuşmayacağım diyor hareketleriyle; daha hala paparazziler cama vuruyor röportaj yapalım diye. Bu ne gaddarlık yani. Soracakları soru da belli size bazlama dediler dava açtınız ne oldu.

  Neyse sonuç olarak şu an her yerde kendini görüyoruz ama zerre rahatsız olmuyorum. O süreçten sonra insan sırf şimdi her an konuşulduğumu görsünler kudursunlar duygusuyla parasına para mutluluğuna mutluluk katmak için yaşar, günümüzde bu da sosyal medyayla reklamla olduğuna göre varsın yapsın. üzgün, çaresiz insanları daha da üzen herkesten nefret ediyorum.

  10 haziran 2021 22:26

  168. Demet özdemir ile beraber, türkiye'de son 5 yılda şişirilmiş en büyük balonlardan biri kendisi. Oyunculuk desen yok, yetenek desen yok, duruş desen yok, güzellik desen bulunmayacak seviyede değil. Arkalarında kim varsa baya reklamlarını yaptı, kafamızı çevirdiğimiz yerde bu ikisi var. Allah türk izleyicisine sabır versin.

  Edit: kendi yetmedi, başımıza bir de vasıfsız ablasını sardı.

  8 haziran 2021 10:56 8 haziran 2021 10:57


  167. Son 2 yıldır güzel pr ını çok güzel yaptıran oyuncu.

  Şöyle bir düşüncem var, magazinimsi instagram sayfaları, moda sayfaları aynı ürün yerleştirme gibi oyuncu yerleştirme yapıyor bence.

  Mesela hande nin vogue çekiminden fotoğraflar geldi timeless, gossip, favorite falan paylaştı övdü en son populasing de övdüğünü görünce dedim butada bir iş var. Keşfetim hande dolu. Süreci kim yönetiyorsa başarılı yönetiyor.

  Bende beğeniyorum güzel kadın ama birden bu kadar övülmesi normal değil gibi geliyor.

  6 haziran 2021 01:33

  166. az once Profiline girdim (link: https://www.instagram.com/p/CNNksyggve7/?igshid=1vcgnjpoqq6p0 Su posttaki) kısa siyah kahkullu saçları ve tarzi guzel olmus keske boyle takilsa ama turkiyenin en sıradan unlusu olmaya yemin ettigi icin bir post sonra eski haline donmus. He Cirkin mi kesinlikle degil sadece ulkedeki 6/10 ve ustu kadinlarin ortalamasinin alinmis hali. Sanirim tvde hep gozu kor aptal asik masum saftirik kiz rollunde denk geldigim icin pek sevemiyorum.

  29 nisan 2021 22:35

  165. Elbette çirkin değil ama çok güzel filan tarzı yorumlar bana değişik geliyor.

  Tanım: Güzel ya da çekici bulmadığım yeteneksiz oyuncu

  28 nisan 2021 18:08