yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (0)

  36. Dış görünüşünü beğendiğim biri ama youtube kanalına baktığımda enerjim çekildi sanki sıradan olmuştur benim için

  15 ağustos 22:50 15 ağustos 22:53

  35. Saçları ve gözü kahverengi olsaydı normal bir türk kızından hiç farklı olmazdı. Kısaca sadece saç-göz kombinasyonunun farklılığından dolayı takip edilendir.

  13 ağustos 13:57

  34. yüzü güzel, tr'de az bulunan ginder blue eye falan okey fotoğrafları da iyi veriyor ama youtube'da konuştugu an kapatıyorum. keske youtube'da falan hiç sesini o davranıslarını görmeseydim diyorum :d

  fotograflarda iyi ama nolur konusma :d

  13 ağustos 12:50

  33. Nadir bulunan saç/göz rengi kombinasyonunun tanınmasında etkisinin bayağı fazla olduğu instagram fenomeni.

  12 ağustos 20:58

  32. Tam ismi hande nur taşer olan, influence edemeyen hanım kız. Twitterdayken off çok yedim şişman mıyım obez miyim diye yazıp duran, Twitter fenomenlerince şişirilip popüler edilen, ardindan instagrama geçerek yalnızca güzelliğiyle ön plana gelen biri.

  Hakkını verelim güzel kız ama konuşmaya başlayınca ne kadar yüzeysel biri oldugu anlaşılıyor. Eğitimiyle (mimar sinan moda/endüstri ürünleri tasarimi galiba) bilgisi çok sığ ve yabancı bloggerlardan “inspiration” alarak konseptli geçiş fotolu hesabında da anlaşıldıgı üzere giyim zevki zara mango yeni sezonundan ibaret

  Şimdi de yeni trend kötü yorumu silmeyip ifşalayarak hedef göstermek ama hakaret olmadığı müddetçe her yorum yapılabilir sanki. Kaldi ki herkese açık hesap demek herkesin sadece layklayıp hande ablamm çokkk güzelsinnn demek değil. Bu arada reelde gayet sönük bir kız, bu kadar pohpohlamayla bu kadar “feno” olabildi, evet.

  12 ağustos 14:24 13 ağustos 11:26

  31. Bence kesinlikle youtubea girmemeliydi hande, yapmamalıydı bunu farklı esprili kız efekti vermeye çalıştı ama olmadı. Instagram profilindeki fotoğrafları çok cool ve güzelken gerçek halinde o aura hiç yok, saç göz rengi hariç sıradan. Çok iyi fotoğraf veriyor bunun üzerinden gitse bu boş içerik-kısıtlı kelime dağarcığı ve az bilgi-minnoşumsu konuşma tarzıyla bezeli videoları çekmese daha iyi olur. Youtuber parodileri videosu güzel sadece. Makyaj videosu çekip ben pek makyaj bilmem ehi ehi yapan tiplerden. Videolarda yanında galiba kuzeni olan minnoş küçük çocuk tatlı ama bak onda ışık var:) bir de twitterdaki cevaplarından her an çirkefleşebilen bir minnoşluğu olduğu anlaşılıyor;))) insta fotolarına devam bence herkes her işi yapmak zorunda değil.

  26 mayıs 02:21 26 mayıs 02:23

  30. nedenini anlayamadığım bir şekilde yüzünde birşey beni rahatsız ediyordu gördüğümde fotoğraflarını daha sonra bayağı aşağı inip 2017 postlarına geldim ve bum! bir süredir rimel ve ruj sürmemesi yüzündenmiş.saçları ve kılları doğal olarak çok açık o yüzden açık renkli gözlerinde ve açık yatık kirpiklerinde rimel olmayınca böyle bir ölü bakıyor gibi geliyormuş,rujda da özellikle kırmızı ve tonları sürdüğü rujlar onu daha canlı gösteriyormuş, bence rimel ve ruj sürmeye devam etmeli.

  1 mayıs 19:01 1 mayıs 19:01

  29. Bazi insanlar hayatini sosyal medya icin yaşar. Yedikleri, giydikleri, gittikleri yerler vs. onemsizdir eger o gün instagram için bir fotoğraf çekememişse. Kişiliği hakkında bir şey diyemem çünkü tanımıyorum. Ancak sosyal medyaya bu kadar bağımlı olan, orası için yaşayan insanları görünce kendimi yaşlı insanlar gibi hissediyorum

  Geçen gün bir video başlığı gördüm. Hande Taşer bir yer ile ortak çalışmış. Videonun başlığı ise “Instagram’a fotoğraf atmalık mekanlar nerde?” :D

  Bu denli sanal yaşamak çok rahatsız edici bence

  1 mayıs 16:02 1 mayıs 16:33

  28. (link: https://www.instagram.com/p/Bw1d3CGgRhm/ anne oğlun bir) (link: https://www.instagram.com/p/BvO-22egc4W/?utm_source=ig_web_copy_link youtuber'a) (link: https://www.instagram.com/p/BvjpHfdA_YP/?utm_source=ig_web_copy_link aşık oldu. )

  30 nisan 17:30

  27. #eatinginger postlarını ve gün geçtikçe poğaçalaşan yanaklarını ilgiyle izlediğim gingerhead. göztepe pazarından fiyatına gore şaheser giyim parçaları seçmesi beni kendisine bir adım daha yaklaştırdı. üslubunu beğeniyorum.yersiz ego taşıyan, birbirinin aynısı gereksiz kızlarımıza nazaran mizah yeteneği daha güçlü ve samimi. yine de giyimde ucuzluğu tercih ederken makyaj malzemelerine fahiş fiyatlar ödemesinin nedenini merak etmedim değil. (gizlinot: you go girl!)

  15 nisan 01:35 15 nisan 01:36