yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

  16. Bütün görüşlerini bir kenara bırakarak söylüyorum, bu karantina günlerinde TRT müzik kanalında verdiği konserle içimdeki bunalımı alıp götürmüştür. Allah razı olsun

  5 temmuz 00:20 5 temmuz 00:20

  15. apayrı, Nasıl delirdim, Hipnoz, hayrola, Hande'ye neler oluyor? (bu albümde yavaş yavaş elektronikten uzaklaşsa da) albümleri efsane olan, müthiş altyapıları olan şarkılara imza atmış, Autotune mucizesi olmayan, çok beğendiğim ve elektronik müzikle çok iyi uyum yakalayan bir sese sahip sanatçı. Bakın şarkıcı demiyorum, gerçekten tam anlamıyla sanatçıdır. Çıkar çatır çatır canlı söyler. Hala bu saydığım albümlerini dön dolaş dinlerim. Türkiye'de tıpkı Bedük gibi hak ettiği değeri görmedi, görmüyor.

  Erol köse'yle çalışırken ve hala elektronik müzik yaptığı dönemde erol köse kendisi için "hande bu müzik türü yüzünden kirasını bile ödeyemiyor" vs gibi suni gündemler yaratıp kendisiyle yolları ayırmıştı. Bu söylemlerin asla doğru olduğunu düşünmüyorum. İlk piyasaya çıktığından itibaren elektronik müzik dönemine gelene kadar kaç yıl var, o zamanlar bu kadın gerçekten patlama yapmıştı. Elbette birikimi yatırımı olmuştur, üstelik bir de sorumlu olduğu bir evladı var. Erol köse o müthiş albümler beklenenden az sattı diye hande yener'i hedef tahtası haline getirerek onunla çalışmayı bırakmaya bahane aradı. Hande Yener o dönem üstüne çok gelindiği için belki de artık bıkmıştı, bu kesinlikle maddi sebepler olmasa da mental olarak yıpranmıştı. O yaratıcılığa ve motivasyona hala sahip olsa da neyi kimin için yaptığını sorguladı belki de ve diva olduğu elektronik müzik yolundan saptı. Hande yener'in en büyük hatası, Türk milleti ve benim gibi elektronik müzik sevenler için de büyük bir kayıp.

  Eeee erol köse, sana zap yaparken denk geldim, o olmasa aklıma bile gelmeyecektin. Uçankuş tv'de bilmem kaçıncı partnerinle magazin programı yapıyorsun. Unutuldun. Hande Yener yine Hande yener. Nez'i amerika'ya Atlantic records'a götürdük de gitti davut güloğlu'yla görüntülendi diye güya sitem ediyordun, o zaman hande yener'i neden desteklemedin?? Demek ki seviye olarak fazla gelmiş.

  Belki hak ettiği değeri görmedi, üzüldü, umduğunu bulamadı. Ama öyle veya böyle hala kendinden söz ettiriyor. Oğlunun da kötü bir haberini duymadık, aslan gibi ortada, oğlunun arkasında duruyor. Fiziği de yüzü de taş gibi. Yalnız o değil de kadın erkek versiyonunu doğurmuş resmen. (gizlinot: swh)(gizlinot: aynı çene)(gizlinot: aynı sima)

  Siz ne kadar iyi işler yapsanız da bazen olmadı mı olmuyor. Ortam denk gelecek, şarkıların çıktığı dönem buna uygun olacak, nokta atışı insanlarla çalışacaksınız vs vs. Hande yener'in tek eksiği dönem olarak yanlış dönemde ortaya çıkması bence, 2014-2020 arası olsa daha farklı olabilirdi elektronik müzik yolculuğu kendisi için.

  Yine de adı her zaman anılacak, bıraktığı eserlerle ölümsüz olmuş bir sanatçıdır. Çok cesurdur. Faklı imajlar, farklı tarzlar denemiştir. Seçtiği yolda inatçı olması onu başarılı kılmıştır. Kendi adıma teşekkür ederim. Bakkal müziği yapanlarla sarılmış çevremiz hande, o kadar haklıydın ki! Seni gerçekten özümseyecek bir kitleyle karşılaşamadın, ama daima hatırlanacaksın. Sevdiğim az sayıdaki Türk sanatçıdan birisin, bir gün (link: https://www.youtube.com/watch?v=7J8dQusJbRg bir yerde) karşılaşırsak sana bunları yüz yüze de söylemek isterim.

  Şunu da şöyle iliştireyim, (link: https://www.youtube.com/watch?v=B1r8XEALirU biraz özgürlük) gerek hepimize...

  Canlı canlı özgürlük, (link: https://www.youtube.com/watch?v=R3xp-Y_rVIM biraz özgürlük).

  4 temmuz 03:26 5 temmuz 00:16

  14. yıllardır çelişkili davranışlar sergileyen şarkıcı.

  (link: https://www.google.com/amp/s/tr.sputniknews.com/amp/yasam/201912111040809296-hande-yener-igrenc-muzik-yapiliyor-diye-20-yildir-soyluyorum/ )

  pop müzik konusunda söyledikleri bana göre % 100 doğru. ama kendisi de çoğu zaman "iğrenç" dediği müziği yaptı. bir ara tarz değiştirdi. değişik tarzda yaptığı şarkılar tutmayınca u dönüşü yaparak "iğrenç" dediği müziği tekrar yaptı. "iğrenç" dediği müziği yapanlarla birlikte iş yaptı uzun süre. bu yüzden bana samimiyetsiz geliyor.

  3 temmuz 18:21 3 temmuz 18:23


  13. Türkiyeye elektronik müziği tanıtmış ve en büyük temsilcisi olmuştur fakat ne yazık ki piyasanın istekleri doğrultusunda elektroniğe olan bağlılığını da yitirip bakkal müziğe döndü kendisi. Azim ve emeğin nelere kadir olduğunu bize göstermiş kadındır fakat kariyerinde çok saçma işler yapmıştır. Şu an kendisinde bir olgunluk ve durulma görüyorum bakalım umarım yanılmıyorumdur hande yine benim gözümğ kara çıkartma

  9 haziran 2019 00:38

  12. seren serengilin yıllar önce sansürsüz haliyle şamdan ve alem dergilerine boy boy çıktığı fotoğraflarını bel altı vurmak ve çıplaklıkla bir hemcinsini aşağılamak için kullanan, son derece avam bir hareketle gözümden düşmüş kadın. gerçi seren serengil de kendisinin frikik verdiği fotoları 30 yaşında oğlu olan hande diye storye koymuş. her ikisinin yaptığı da çirkinlik. hiçbir zaman sanatçı payesini hak edeceklerini düşünemiyorum. yabancılarda ise çıplaklık doğallaşsın, kadın bedenine özgürlük diye kampanyalar yapılıyor, bizimkilerin aklı bel altı savaşlarda, sataşmanın bu kadar ucuzu ve bunu yapanın yine bir kadın olması?! hangisinee üzülsem bilemedim. yalnız söz konusu fotoğrafların yıllar önce sansürsüz halde gazetelerde yer alması da evrildiğimiz noktayı gösteriyor. uzanların döneminde her şey daha güzeldi asdfgh.

  27 aralık 2017 22:50

  11. Birisi kendi tesettürle dolaşıyormuşçasına, diğerinin memeler açık fotoğrafını sergiler diğeri 15 yıllık mazisinin hesabını üç çocuklu bir kadını çok ama çok çirkin bir şekilde ağzına dolayarak sorar. Yani al beni vur sana.

  Kadına en büyük kötülüğü kadın yapar. Evet, erkek gibi silahla öldürmez, ama kadın maneviyat yüklüdür bu yüzden hemcinsini kadınlığıyla, duygularıyla ve de geçmişiyle vurur.

  27 aralık 2017 20:16

  10. ikinci girdi yazmama vesile olmuş şarkıcı

  ayrıca o radyoların en çok çaldığı listeymiş. sor bakalım çalıyorlar da

  dinliyor muyuz?

  youtube,spotify,apple music,fizy sonuçları başka radyodan çalındım demek başka

  ayrıca kaç yaşındasın kaç albüm çıkardın gelip ekranda ay çok çalındım 2017 şampiyonuyum diyerek telefonu öpmek ne ya. bunu aleyna yapsa neler derdiniz.

  27 aralık 2017 15:44


  9. demek ki bu kadar emin değilsin listenin başında olduğuna dediğim şarkıcı

  gerçekten emeğinle geldin bugünlere saygı duyuluyordun ama bu ne varoşluktur ya. hangi lady gaga taklidi aklar ki şimdi seni kurtarır bu halinden?

  eğer gerçekten sen dinlenmişsen en çok. sensen hala popun kraliçesi otur işinle ilgilen mutlaka çıkar ortaya. dinlenmelerin yetmeli sana. zaten söylemedin mi bir kere o tıklanmalar yalan diye. kanıtlayabiliyorsan kanıtla.yoksa milletin memesiyle eline bir halt geçmez. iki ergenin "ohaa laaa nasıl intikam aldı zuahsjausshsh" diyerek övmesi dışında.

  demek ki yerin gerçekten sarsılıyor ki bu kadar öfke patlaması yaşadın.

  bugün sen en çok dinlenirsin yarın unutulursun başkası dinlenir. bu kadar da tapulu malınız sanmayın.

  ayrıca serenin dediği de yanlış değil. son zamanlarda ne müziğini ne ismini duyan olmadı bu kadar. haliyle hala o muymuş birinci demesi varsın yanlışsa da onun ayıbı olsun.

  not: cıbıldak fotomuz yoktur inşallah :D

  27 aralık 2017 14:30 27 aralık 2017 14:33

  8. kossskoca bir ergensin hande yener. 

  27 aralık 2017 10:59

  7. seren serengil'i ifşa ettiğini zannederken aslında kendi kalitesini ifşa etmiş olan popçu teyzemiz. istediği kadar kostümlü showlarla sahne yapsın, "tek rakibim leydi gaga" desin. kendisinin çapı bundan ibaret. basitlik abidesi.

  27 aralık 2017 09:49