sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (43)
 • medya (0)

43. 5 sene önce aldım. toplamda her kış 2 defa anca giymişimdir. bu sene biraz moda gibi olunca, dün yine giydim ve neden bu kadar az giydiğimi bir kez daha hatırladım. Tüm gün giyilemeyecek kadar ağır. Çok ağır. Üstelik de 10 kez ve asla o günün tamamında giyememiş olmama rağmen, üst derisi deforme duruyor. Yakışana çok yakışıyor ama, bu kadar ağır olduğunu bilsem almazdım, pişmanım

14 kasım 16:12

42. 4 farklı modeline sahip olduğum marka. En çok kullandığım ve en kibar bulduğum modeli hafif kabartmalı kartal modeli olan çizmesi. Çok çok çok seviyorum. Kış gelse de giysem diye bekliyordum. İlk harley davidson botumu lise 1 de aldım hala giyiyorum 7. Senemize gireceğiz. Artık o modeli çok giymesemde hala taş gibi. Hem tarzıma çok uygun hem de benim gibi topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyen kızlar için kurtarıcı. 

13 kasım 20:52

41. lise yıllarımda alıp yıllarca kullandığım bottu. lisede topuklu giyinemezdim bunlar uzatırdı boyumu. ama şimdi düşünüyorum da o kadar ağırdı ki ayaklarımı sürterek dolaşırdım çok da kabaydı. bence çok da sert bi kış olmadığı sürece kullanılmaması lazım ayak topuklarını sertleştirip kendinize boşuna işkence edersiniz

13 kasım 18:27


40. İlk Harley’mi 7 yıl önce aldım. Bağcıklı klasik çizmelerindendi. O zamanlar o çizmeye 250 lira vermek bayağı ağır gelmişti. Kendi harçlıklarımdan almıştım çünkü. İnternetten almıştım o koli elime geçince ben ne aldım demiştim hatırlıyorum. Üstünden o kadar zaman geçti ama hala o çizmeyi giyiyorum ve üstünde çizik yok. Bağcıkları eskidi onları değiştirdim sadece birkaç yıl önce. Ağır mı evet ağır ama iki gün tuhaf geliyor sonra ayak alışıyor. Kıştan bahara geçişte bu sefer spor ayakkabı giymek tuhaf geliyor. Geçenlerde de Bambi’nin indiriminden 200 liraya botunu kaptım. Biliyorum çünkü yıllarca giyeceğim. Yeni modelleri daha hafif ama. Hem sıcacık tutuyor hem de deri ceketle çok havalı duruyor bence. Eğer uzun ömürlü ve sıcak tutacak bot/çizme arıyorsanız kıyın paranıza alın bence. Pişman olmazsınız. 

13 kasım 14:36

39. ayakları deli gibi üşüyen bir insan olduğum için benim derdime derman oluyorlar, kalın bir çorap ve bu botlar ile isterseniz en kara kışa girin ayaklarınız üşümüyor. evet ağırlar ama kullandıkça alışılıyor ağırlığına. kesinlikle evladiyelikler, benimkini alalı 5 yıl olmasına rağmen tek bir sıkıntısı bile yok. benim için tek sıkıntısı çıkartması, kısa boy kullandığım için fermuarı yok çıkartana kadar kan ter içinde kalıyorum ama vazgeçemiyorum. (gizlinot: swh)

13 kasım 09:41

38. asla ve asla parasını hak etmeyen abartılmış bir balondur tamam abi dayanıklı falan ama ne rahat ne pratik ne de sağlıklı.

bir kere ayağınızın şeklini en az bir yılda falan alıyor o süre zarfında zaten ayağınızı mutlaka vuruyor, hiç vurmayanı duymadım tuhaf bir yapısı var.

ayrıca çok çok çok ağır gerçekten üst bacaklarımın kas yaptığına yemin edebilirim.

bunu alacağınıza caterpillar alın.

ben 10 yıldır dr. martens bot giyiyordum artık kenarları delindiği için harley almak gibi bir hataya düştüm. malum dr. martens fiyatlarından ötürü başka dayanıklı bi seçenek olarak bunu seçtim ama çok pişmanım. kimseye tavsiye etmiyorum.

12 kasım 23:59

37. Kilo vermek isteyen süslüler için uygun bottur. 

12 kasım 23:24


36. Ayaklarınıza ikişer tane tuğla bağlagıp sokağa çıkın bütün gün gezin. yaşadığınız deneyim hoşunuza giderse gidin alın bunlardan.

12 kasım 23:05

35. Bu kısa çizme gibi olan modelleri oldukça sıcak tutar ve dayanıklıdır. Ancak hem kalıpları çok geniştir hem de inanılmaz ağırdır. Eve gelip oturduğunuzda baldır kaslarınızın ağrıdığını ve şiştiğini fark edebilirsiniz. Alışık değilseniz kışın koşturmak, fazlaca merdiven çıkmak zorunda kaldığınızda sanki yazmış gibi boncuk boncuk terleyebilirsiniz. Ben zayıfken giyiyordum kilo alınca malum bacaktan aldığım için botu birine verdim. Pişman değilim zaten izmirin havasında da ihtiyaç duymuyorum. Ayrıca tabanları da kayıyordu hatırladığım kadarıyla yağmurda bile ya da benim beceriksizliğim bilemedim. 

12 kasım 22:33

34. Liseye geçtiğimde laconia modelin siyahını almıştım, 7 sene boyunca kullandım. Çok sıcak tutuyor bana göre, ankaranın ayazında hiç üşütmedi. Çocuk reyonu olduğu için hem ağır değil hem fermuarı var çok seviyorum bu yüzden. Her kıyafetle uyum sağlıyor, kombinlemesi kolay, ayağı socak tutması mükemmel. Benimkiler yurda getirip götürmekten ve küçük dolaba sığdırmaya çalışmaktan deforme oldu. Kelebek indiriminden 124,50 ye aldım boynerden yine aynı modelini. Bir de fermuar kısmına su geçirmezlik eklemişler  Tam bi fiyat performans ürünü herkese tavsiye ediyorum. 

12 kasım 22:20