yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (16)
  • medya (1)
  4

  14. Ombreli saçlarımı yumuşatmayı başarabilmiş ürün. Hem açma işlemi hem haftanın 3, 4 günü şekillendirme çok sertleşti saçlarım ama bu ürünü uyguladığımda yumuşuyor. Kolay emiliyor. Bu nedenle tekrar alırım. Olumsuz yönlerine gelirsek kokusunu çocukken içtiğim şuruba benzettim hoşuma gitmedi. Kullanışlı bir tasarıma sahip değil. Birkaç kez yere düşürüp döktüm ürünü. İçeriğine ulaşamadım ama %100 argan yağı olduğunu düşünmüyorum. Bunlar dışında güzel ürün.

  18 haziran 12:40

  4

  13. Benim ince telli, kıvırcık-dalgalı arası saçlarım var. Taramak çok zordu ve tarayinca da büyük kuru bir topaca dönüyordum. Denemek için almış memnun kalmıştım. Herhalde her çeşidini denedim, hepsinin performansı güzel ve aynı seviyede. Sadece kokuları farklı. Parlatıyor,bakım veriyor, yumuşatıyor. Kıvamı yoğun, küçücük bir parçası yetiyor, günlük kullanımda en fazla iki aya biter tabi o ayrı. Duştan sonra nemli saça kullanmak en mantıklısı. Saç taramada zorlanıyorsanız da iş görebilir. Ben daha sonra Pantene 3 dakikada mucize serisini keşfettim, bundan daha çok faydasını gördüm, daha çok yumuşattı vs. Yine de ihanet etmem arada kullanırım, bakımlı hissettiriyor kendileri. Ama şimdi saç kremleriyle yakın bir fiyat olmuşken almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Her şeyin zamlandığı gerçeği beni çok üzüyor...

  4 mayıs 23:07

  3

  12. Bu ürünü ilk seneler önce aldığımda indirimde bile 8 tl fiyata aldım ve o zaman bile pahalı gelmişti boyutu itibariyle (parmak kadar) gene de şans vermek istemiştim.

  Ürünü genel itibariyle beğendim beklentim hoş koku , ağırlık yapmaması ve yumuşatmasıydı, bütün bunları karşıladı.

  ayrıca en sevdiğim özelliği saçlarımı örmeden önce bunu sürüyordum ve saçımı örüp yatıyordum. sabaha açınca mis gibi parıl parıl parlayan saçlarım oluyordu. kokusu uzun süre kalıcı en sevdiğim özelliği buydu.

  hemen bitmedi, azıcık kullansam bile yetiyordu(saçım uzun).

  indirimde insani bir fiyatta olsa tekrar alırdım ancak fiyatları artmış. Bunun yerine daha büyük boyda ürünler alırım sonuçta hepsinin ilk sıralarında silikon vs. gibi maddeler var çoğu aynı ürünler.

  10 nisan 18:04


  11. bunu ve macadamia olanını kullandım. evdeyken şekillendirici sürmek istemediğimde duştan sonra saçıma sadece bunu sürüyorum. az bir miktarı yetiyor. ben yine de daha iyi yayılması için biraz su damlatıyorum elime. etkisini tam ölçemedim ama yapış yapış yapmadığını söyleyebilirim. benim elektriklenen saçlarıma bu da çözüm olmadı tabii birçok ürün gibi.

  10 nisan 15:06

  5

  10. Memnun kaldığım saç yağı. 

  18 ml küçük ilaç tüpü gibi bir şişede satılıyor. Kokusu ve rengi buram buram portakal yağını andırıyor. Benim saçım çok uzun ve çok kuru olduğu için sabah akşam taramadan sonra kullanıyorum. Güzel nem veriyor ve 12 saat saçı tok tutuyor diyebilirim. Bu şekilde kullanımda bana 2 hafta kadar yetti. Fiyatı 11 tl, 1 ayda 22 tl ediyor yani masrafı. Benim için gayet makul bir fiyatı var. Ne high end serumlar kullandım yani onların yanında bedava kalıyor. Artık sürekli saç bakımımda olacak bir yağ oldu. Fiyat/performans olarak çok başarılı buldum. Hala denemeyen varsa kesinlikle edinmeli. 

  18 aralık 2020 11:57

  9. kendime saç bakım rutini oluşturmaya çalışırken duş sonrası yağ arayışına girdim ve bu yağı buldum. internetten sipariş etmiştim mlsine bakmadan geldiğinde biraz şaşırdım çünkü küçücük bir şişede geliyor. ancak kullandıkça küçücük şişenin uzun süre gittiğini de gördüm ve fiyatı 20 lira olduğundan gayet hesaplı geldi. indirimlerden 10-15 liraya aldığım oluyor. her duştan sonra kullanmaya çalışıyorum ve gayet memnunum. saçı yapış yapış yapmıyor, kokusu çok güzel ayrıca rahatsız etmiyor ve sürdükten sonra saçım çok rahat açılıyor. saçımı beslediğini de düşünüyorum bence daha sağlıklı gözüküyor ama öyle göze çarpacak kadar aşırı bir etkisi de yok sanırım. benim beklentimi karşılayan bir ürün kullanmaya devam edeceğim.

  11 aralık 2020 19:07

  5

  8. Minicik şişesiyle gönlümü kazanmıştır. Beş kuruş kadar miktarı tüm saç uçlarına yetiyor. Argan yağlı kremiyle birlikte kullanıyorum. ıslak saça uygulayıp kurutuyorum. Saçı inanılmaz parlatıyor. Kokusu portakal yağı gibi.

  21 kasım 2020 18:32 21 kasım 2020 20:31


  7. İndirimde depolanacak bir üründür bu. Hem saça mis gibi koku veriyor hem saçı yumuşatıyor. Kırılmayı azaltıyor. Duştan sonra saçlarımın uçlarına sürüp 40-45 dk havluyla bekletiyorum en çok bu kullanımında saçım gerçekten sağlıklıymış gibi geliyor.

  28 mayıs 2020 10:28

  5

  6. Balyaj-boya işlemlerinden kupkuru olmuş sarı saçlarımı her duştan sonra yumuşacık ve taranmaya hazır hale getiren, herkese tavsiye ettiğim nadide saç yağı. 

  24 mart 2020 00:08

  5

  5. Dün gece saçımın uçlarındaki sarıyı kapamak için dip rengine boyadım ve saçım çok kurudu. Bugün de gratise bakım yağı almak için girince bu yağı gördüm e fiyatı da uygun diye düşünerek aldım çıktım.Eve geldim süreyim dedim o harika turunçgil kokusu ve nemlendirmesi beni çok şaşırttı ben çok memnun kaldım .Artık her indirimde gözbebeğim olacak kendisi.Bu arada fiyatı 10 tl idi.

  19 ekim 2019 15:03