yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

  1. Tanım:daha önce gidip hizmetlerinden memnun kaldığımız hastaneleri önereceğimiz başlık (gizlinot: ne desem bilemedim )

  Öyleyse benim gittiklerime geçelim hemen,

  Adatepe lütfü kırdar ek bina:çok ilgili doktorlara sahipler gidip de beğenmediğim bir doktoru olmadı şimdilik.ama en iyileri cildiyeci oya hanım ve aile hekimi müjgan hanımdır.bir de bir zamanlar aşırı yakışıklı tatlış bir beyin cerrahı hakan bey vardı ki yani ooffooffofof dragos sema'ya geçmiş şimdi...gitti gönlümün efendisi.göz doktoru burak bey var bir de genç,bilgili ve iyi bir doktor.

  Garip bir şekilde ek binası iyi olup da kendisi ve acili berbat olan acayip bir hastanedir lütfü kırdar.

  Marmara eğitim araştırma:özellikle nöroşirurji bölümü (beyin cerrahları) inanılmaz iyi ve bilgili,türkiye'nin belki de en iyi çocuk beyin cerrahları/nöroloji uzmanları buradadır.yetişkin beyin cerrahlarından da aşkın hoca harikalar yaratan bir adam ama randevu bulmak oldukça zor.çalışanları da harika.yalnız iki binası var biri pendik'te,şu anda maltepe süreyyapaşa'nın karşısına yeni binaları yapılıyor oraya taşınacakmış umarım taşınır.çok donanımlı bir hastane ve taşınınca daha iyi olacak.

  Maltepe eğitim araştırma:buranın da göz doktorları çok iyi,inanılmaz tatlılar ama diğer doktorları pek bilmiyorum.diyetisyenlerinin rekor rakamlar istediklerini duymuştum.bir de acile gelen bir hastaya yanlış tedavi uygulamışlar komaya falan girmişti yani bilemiyorum diğer doktorlarına gitmedim.

  Yakacık kadın doğum ve çocuk hastanesi:şimdiki halini bilmiyorum ama ben çocukken hep buraya giderdik acayip iyi çocuk doktorları vardı.duruyorsa neriman hanım ve neşet bey süperdi.çocuk sahibi süslülere duyurulur.

  Özel bölge hastanesi:maltepe için konuşursak kbb uzmanı hakan beyi şiddetle tavsiye ediyorum.yalnız çok fazla ameliyat ameliyat diyor yani eğer birkaç doktora daha görünüp giderseniz sonuçtan emin olursunuz.benim dış kulak iltihabıyla çok uğraşmıştı...neyse iyi bir doktor,hastane de çok iyi,temiz,düzenli.dahiliye ve nöroloji doktorları da iyi.pendik'tekini bilmiyorum sanırım bir tane çekmeköy yada sancaktepe civarında var orası da çok iyiymiş erkek arkadaşımdan biliyorum.yalnız klasik bir özel hastane,sürekli tahlildi şuydu buydu çıkarırlar.onları devlette yaptırabilirsiniz.yapacak bir şey yok gittiğim diğer özel hastanelerde aynı şeyi görüyorum,sanırım bu ülkemizle ilgili biraz :/

  Özel maltepe tıp polikliniği (gizlinot: maltepe'de oturduğumu bu kadar göze sokmamalıydım bence... ) :bu hastanede gidip memnun kalmadığım bir tek doktor bile olmadı.ücretler diğer hastanelere göre düşük,hizmet diğer hastanelerden daha iyi.acili,hemşireleri,doktorları hepsi mükemmel.gidip beğenmeyen tek yakınım yok diyeyim size.reklamını yapıyor gibi oldu biraz ama :d diyetisyen elif hanımı şiddetle tavsiye ediyorum süslüler eğer diyetisyen arıyorsanız muhakkak bu kadına gidin ücretini hatırlamıyorum ama yüksek bir rakam değildi.o kadar ilgili,güler yüzlü bir doktor ki yani yiyesiniz gelir :d

  Ben memnun kalmadığım hastaneleri de yazmak istiyorum.mesela kartal lütfü kırdar.gecenin bir körü 39 derece ateş,karıncalanma ile gidiyorum küçük bir parol serum takılıp,iki hapla geri gönderiliyorum.tabiki de iyileşemeyip birkaç gün sonra özel maltepe tıp merkezi'ne gidiyorum ve 2 koca serum yiyip,10 adet iğne+iki hap yazılıp ancak ayağa kalkabiliyorum.acili en berbat hastanelerden biri bence,ölümcül bir durumunuz olmadığı sürece dönüp bakılmıyor bile.aynı şekil maltepe devlet de böyle ama tek farkla orada daha baştan savma iş yapılıyor.kalbinde büyüme olan arkadaşım gece çarpıntı ile gidiyor ve lütfü kırdar'a gidin sözüyle geri gönderiliyor.iki hastanede de aşırı derecede ilgisizlik mevcut hem de acilinde.

  Bir küçük şey daha söyleyeceğim bu kadar sık hastaneye gitmem sadece kendim için değil aile sorunlu,genlerimiz sıkıntılı bizim.bir de özel hastaneleri yazıp yazmama konusunda düşündüm ama burada bir çok marka hakkında yorum yapıyoruz,bundan bir şey olacağını zannetmiyorum.yine de bilemiyorum sakıncalı görülürse değiştirilebilir tabi.umarım birilerine yardımcı olabilir bu başlık.

  30 aralık 2015 15:22

  2. jinekoloji bölümü kesinlikle koşuyolu medipolde bahar çağlar

  o kadar tatlı dilli ki sürekli gidip muayene olasım geliyor.

  jinekologlarla ilgili tüm önyargımı kırdı

  30 aralık 2015 16:34 30 aralık 2015 16:35

  3. İstanbul'da olanlar ve diş yapısında bozukluk olanlar için Yeditepe Diş hastanesini öneririm. Özellikle Profesörler Kliniğindeki Didem Nalbantgil kadar tatlı, güler yüzlü bir diş hekimi daha yok. (Dişçi hayatta en çok korktuğum şeylerden biridir) Dişlerimdeki ufak çarpıklıklar nedeniyle gitmiştim ve bana "Düzenli gelirsen 9 ayda tedavin biter, inci gibi dişlerin olur" demişti. Tel tedavisi gören tüm arkadaşlarım bize de öyle dediler 2 sene tel taktık şeklinde yorumlar yapmasına rağmen 9 ayın sonunda tellerim çıkmıştı ve muntazam dişlere sahiptim.

  Tedavi maliyeti olarak Yeditepe sorduğum ve bilgi aldığım tüm yerlere göre çok çok daha pahalıydı ancak sonuç çok daha kısa sürede ve güzel oldu.

  Bu arada hastane kliniklere ayrılıyor örneğin Profesörler kliniğine değil de bir alt kategorideki diş hekimi ile bu işi ilerletmek isterseniz ücreti aynı oranda daha az oluyor.

  30 aralık 2015 18:05 ed.21 ocak 2016 12:45