girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (233)
  • medya (0)

233. Artistik buz patencisi olmak istiyodum ve ismini tam bilmiyorum ama aerial silk dancer diye aratınca istediğime yakın bişey buldum. Bir de keman virtüözü olmak

Şu an öğretmenlik okuyorum

Reality hit me hard :ddd

9 nisan 13:42 dün 17:22

232. barbie'nin saray balerini olup prensi tavladığı bir filmin etkisiyle saray balerini olmak istemiştim. sonrası yok. hiçbir meslek bana uymuyor, nereden tutsan elde kalıyorum.

9 nisan 12:20

231. Artistik makyaj artisti(gizlinot: ? ), cikolataci.

Kucukken de keske kirtasiyeci ya da bakkal olsak diye dusunurdum.

O ara neyi seviyorsam o meslek yani bende jdjxhxh(gizlinot: Boyle de vizyonsuzum)

8 nisan 06:17


230. Kriminal psikolog

4 nisan 22:49

229. hayalimdeki meslekteyim ama geçmişe dönüp farklı bi seçim yapmayı dilerdim. çünkü türkiyede içmimarlık diye bişey yok. dekorasyoncuyuz biz. ayrıca herkes içmimar(!) herkes bu işten anlıyo(!)

4 nisan 13:41

228. Yaklaşık bir buçuk yıldır işsiz olduğum için malesef haylimdeki meslek kavrami bende oluşmuyor. Şu an tabiri caizse ne iş olsa yaparım kafasındayım.

3 nisan 22:52

227. Kendimi bildim bileli, öğretmenlerimin de etkisiyle, öğretmen olmak istedim. Sonuç, araştırma görevlisiyim, formasyonum evde yatıyor=atanamadım. Hayaller eşit değildir türkiye.

3 nisan 22:32


226. Gönlümün efendisi sanat. Aslında hiçbir sanat dalına yeteneğim yok ama şu fi’de denizin açacağı sanat okulunda falan bir yerim olsa fena olmazdı.( ne iş yaptığını anlamadığım o ceyhan hoca mıydı neydi. Onun yerine ben daha iyi olurmuşum meselahaha) veya bir yayınevinde, sanat galerisinde, film yapım şirketinde.

Çok özendiğim ama ne ilgimin ne becerimin olduğu diğer alan spor. Düşünsene kadın voleybol takımındasın. Hayatın antreman, takım ruhu ve maç heyecanı ile dolu. Hem çok sevdiğin için yaparsın hem sağlıklı, disiplinli hem de çok heyecanlı.

Alanımdan dolayı hiç yönelmediğim ama olsaydım en alasından olacağıma şüphem olmayan meslek: gazetecilik. Valla benden çok iyi gazeteci olurmuş. Muhabir de olurdum, haber de hazırlardım, sunardım, köşe de yazardım. 

Gelelim en sonuncu hayale. Sona sakladığım meslek tam bir hayal çünkü hayaller hosteslik gerçekler memurluk. Üniversiteden bir arkadaşım mezun olunca bir süre eğitim alıp hostes oldu. Yurtdışında bir hava yolu şirketinde. Instasına bir bakıyorum. Bir gün tokyoda, bir gün dublinde, bir gün new yorkta, bir gün berlinde. Vardır elbet zorlukları ama kız da evrim geçirdi adeta. Gittikleri ülkelerde kısıtlı da olsa boş vakitleri oluyor sanırım ve inanılmaz güzel şeyler paylaşıyor. 

Vay arkadaş yazdıklarıma baktım da ben yanlış meslek mi seçtim dedimsdfgshsj. Yok yok seviyorum işimi. Hayal kurmak serbest.

3 nisan 22:14

225. kendimi bildim bileli ressam olmak istiyorum. çocukluğumdan beri çizim yaptım, tablolar boyadım, ortaokul ve lise boyunca sanat kitapları okudum, müzeler ve sergiler gezdim, kendimi hem yetenek anlamında hem de sanat bilgisi anlamında elimden geldiğince geliştirmeye çalıştım. bunları yaparken sonunda ressam olamayacağımı, sayısal bir bölüme gideceğimi biliyordum. yine de hem mühendis olurum hem de tablolarımı yaparım diye düşünüyordum. ancak şu günlerde fark ettim ki neredeyse bir senedir elime fırça almıyorum, onu da geçtim doğru düzgün karakalem bile çalışmıyorum.

üniversite sınavına ikinci kez hazırlanıyorum ve bu sene istediğim bölümü tutturmaya o kadar odaklanmışım ki ne istediğimi, ne ile mutlu olduğumu unutmuşum. hazirana kadar da hatırlamamam daha iyi sanırım...

3 nisan 00:15

224. Gündüzleri doktor geceleri dansöz olmak isterdim. Nasıl bir fantezi dünyam var ise.

2 nisan 14:40