girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (217)
  • medya (0)

217. Artistik buz patencisi olmak istiyodum ve ismini tam bilmiyorum ama aerial silk dancer diye aratınca istediğime yakın bişey buldum. Bir de keman virtüözü olmak

Şu an öğretmenlik okuyorum

Reality hit me hard :ddd

9 nisan 13:42 19 haziran 17:22

216. barbie'nin saray balerini olup prensi tavladığı bir filmin etkisiyle saray balerini olmak istemiştim. sonrası yok. hiçbir meslek bana uymuyor, nereden tutsan elde kalıyorum.

9 nisan 12:20

215. Artistik makyaj artisti(gizlinot: ? ), cikolataci.

Kucukken de keske kirtasiyeci ya da bakkal olsak diye dusunurdum.

O ara neyi seviyorsam o meslek yani bende jdjxhxh(gizlinot: Boyle de vizyonsuzum)

8 nisan 06:17


214. Kriminal psikolog

4 nisan 22:49

213. hayalimdeki meslekteyim ama geçmişe dönüp farklı bi seçim yapmayı dilerdim. çünkü türkiyede içmimarlık diye bişey yok. dekorasyoncuyuz biz. ayrıca herkes içmimar(!) herkes bu işten anlıyo(!)

4 nisan 13:41

212. Yaklaşık bir buçuk yıldır işsiz olduğum için malesef haylimdeki meslek kavrami bende oluşmuyor. Şu an tabiri caizse ne iş olsa yaparım kafasındayım.

3 nisan 22:52

211. Kendimi bildim bileli, öğretmenlerimin de etkisiyle, öğretmen olmak istedim. Sonuç, araştırma görevlisiyim, formasyonum evde yatıyor=atanamadım. Hayaller eşit değildir türkiye.

3 nisan 22:32


210. kendimi bildim bileli ressam olmak istiyorum. çocukluğumdan beri çizim yaptım, tablolar boyadım, ortaokul ve lise boyunca sanat kitapları okudum, müzeler ve sergiler gezdim, kendimi hem yetenek anlamında hem de sanat bilgisi anlamında elimden geldiğince geliştirmeye çalıştım. bunları yaparken sonunda ressam olamayacağımı, sayısal bir bölüme gideceğimi biliyordum. yine de hem mühendis olurum hem de tablolarımı yaparım diye düşünüyordum. ancak şu günlerde fark ettim ki neredeyse bir senedir elime fırça almıyorum, onu da geçtim doğru düzgün karakalem bile çalışmıyorum.

üniversite sınavına ikinci kez hazırlanıyorum ve bu sene istediğim bölümü tutturmaya o kadar odaklanmışım ki ne istediğimi, ne ile mutlu olduğumu unutmuşum. hazirana kadar da hatırlamamam daha iyi sanırım...

3 nisan 00:15

209. Gündüzleri doktor geceleri dansöz olmak isterdim. Nasıl bir fantezi dünyam var ise.

2 nisan 14:40

208. 5 yasindayken cok fena astronot olmak istiyordum bir sene sonra kuafor olacagim diye evde herkesin sacina bigudi sarmaya calisiyordum. Resmen vizyonsuzum. 

2 nisan 13:15