girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

5. kendisinin youtube videoları hariç çok güzel paylaşımlar yaptığı bir instagram hesabı vardır. tavsiye ederim.

24 mayıs 18:48

4. süslü sözlük sayesinde bugün keşfettim. (link: https://www.youtube.com/watch?v=kMJQAbSgL5A ) bu videoyla hislerime tercüman olmuş.

24 mayıs 17:46

3. Kanalın sahibi Zeynep Yörük.Videoyu izlemeye başladığınızdan itibaren o sakin ses tonuyla anlatmaya çalıştığı minimalizmi kendine yansımış insan.Duru bir konuşma tarzı,sade ve gösterişten uzak giyiniş tarzıyla gerçekten derdi güzel bir amaç edinmiş insan.Özellikle alışveriş çılgınlığı videosunu çok beğendim ve orada izlenilmesini tavsiye ettiği belgeselleri en yakın zamanda izlemek istiyorum.Bu kadar çıkarcı vloggerların olduğu zeminde böyle Naif insanların olması çok güzel 🍃

23 mayıs 21:46


2. (link: https://youtu.be/LIK1bKLsS3w Link) bu videosuna bayıldım ve kendim için çok ders çıkardım. Alışverişkolik değilim ama (gbkz: Tüketmiyoruz kampanyası)nın bir neferiyim sonuçta. Bahsedilen 4 belgeseli izlemek için sabırsızlanıyorum.

13 mart 20:01

1. Az önce keşfettiğim bir youtube kanalı. Henüz bir ay olmuş kanal açılalı ve üç video var şimdilik. Konsepti minimalizm. Kanal sahibi bir iç mimarmış ama sadece mimariyle sınırlı kalmayan bir minimalizm anlayışı var ve o yönde videolar çekecekmiş. Hayatında sadeleşmeye gitmek isteyenler göz atmak isteyebilirler belki.

Edit: iç mimar değilmiş, mobilden izleyince net görememişim. Minimalist yaşam danışmanı yazıyormuş, artık o ne demekse. Bence minimalizm kendine yetmek ve buna yetecek kadarına sahip olmak demek. Üzerine çok düşünmedim ama sanki biraz paradoksal kendine yetmeyi öğrenmek için danışmanlık hizmeti almak. Yine de kanalın içeriği güzel olacağa benziyor, orası ayrı.

25 kasım 2017 22:28 25 kasım 2017 22:36