girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • medya (1)

1. 19 nisan 1981 doğumlu, neredeyse 8 yıldır rachel bilson ile her gördüğümde (link: https://www.youtube.com/watch?v=1tuHkftEMLg bu tepkiyi) verdiren bir birlikteliği olan kanadalı aktör.

star wars serisinde anakin skywalker rolü ile tanınmış, bu rolden sonra kariyerini imdb'de 4-6 puan alan vasat altı filmlerle harcamış (gizlinot: ekşi'de buna mark hamill sendromu deniyor) dünyanın en çekici erkeklerinden biri. diğer oynadığı filmleri yalnızca o oynadığı için izledim; factory girl'de bob dylan'dan esinlenilen billy quinn rolünde, life as a house'ta ona altın küre adaylığı getiren problemli ergen sam rolünde, takers'da justin timberlake tarzıyla ve shattered glass, awake gibi filmlerde ağlatacak güzellikte yüzüyle görülebilir.

prequel triology'nin original triology'den az beğenilmesi anlaşılabilir bir durum ama hayden christensen'a yapılan eleştiriler acımasızca. george lucas anakin'in repliklerini yazarken ne yaşadı zaten anlamadık. 40. yıl kutlamalarına katıldığında sıcak karşılanmasına kendimmişcesine mutlu oldum. kendisine (link: https://68.media.tumblr.com/9c10b0474942e9acad90a5280ad2409c/tumblr_oohzc1ZDAu1qmd0v2o1_500.png bir kavanoz kum) imzalatıldığını da eklemek istiyorum.

ben sarışın halini tercih ederim ama life as a house'da sam rolünde siyah saç, makyaj ve envai çeşit piercingle görülebilir; bu şekilde bile inanılmaz çekici olarak çıtayı çok ayrı yere çıkarmış. aşkıyla ne yapacağımı bilemedim, uğruna buz hokeyi izlenir mi? izlenmez mi beğa. (gizlinot: bir zamanlar goygoycu okumuş efsane nesil anlar)

ukte: (yazar: pink jedi)

30 temmuz 2017 01:04 30 temmuz 2017 01:12