yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • medya (18)

  1. izmir bornova eve mağazası bu konuda duyarlı :)

  ilgili medya:
  1
  14 temmuz 2018 00:17

  2. Her mağazalarda var mıdır bilemem izmir forum sephora ve alsancakta sephorada da girişte duran minik sepetlerin içinde ne zaman gitsem bi kedicik aygın baygın yatar ve uykusundan döve döve severek uyandırırım, aynı şekilde mamaları da vardı dışarıda. Yine geçenlerde forum tbs.de dışarıda mama ve su kabı görmüştüm. İzmir (gizlinot: Çanakkale de kesinlikle çok duyarlı) gerçekten çok duyarlı hayvanlara, helal olsun.

  14 temmuz 2018 00:32

  3. beşiktaş gratis, çalışanlar kedileri besliyor ve çok seviyorlar.. :) içeride standlarda da görebilirsiniz bıdıkları. gratis mama kapları da var. çok şeker.

  ve bir de beşiktaş flormar, birkaç defa yağmurdan kaçan köpekciklerin oraya sığındıklarını görmüştüm.

  14 temmuz 2018 02:16 14 temmuz 2018 02:16


  4. Kışın köpekler soğuktan donmasın diye köpecikleri içeri alıp uyumalarına izin veren penti. Penti denk geldiğim çoğu yerde hayvanlara iyi davranıyor.

  14 temmuz 2018 02:22

  5. Böyle bir başlığa ukde vererek hem alışverişimizi bu hususta yönlendiririz hem de markaların hayvan haklarına karşı duruşunu görüp tavrımızı ona göre koyarız diye düşündüm. Bence faydalı bir başlık oldu. Kadıköy, Göztepe, Acıbadem civarı gratisler bu konuda çok duyarlı benim gördüğüm. Hele Göztepe'de bir şube var, kedişler öyle kapıda yatmıyor, aksesuar standındaki atkıların içinde yatıyorlar kışın:d boğanın oradaki gratiste de yazın köpecikler klima karşısında efil efil uzanıyorlar. Canım gratis <3

  14 temmuz 2018 02:26 14 temmuz 2018 02:43

  6. kadıköyde, özellikle bahariyedeki çoğu mağaza bu kategoriye girmekte. tchibo'da kahvemi içerken, dışardaki yağmuru kucağımda kedi severek izlemiştim. kurumsal mağazalar gibi küçük dükkanlarda da aynı şekilde hep bir yavrucak bulunuyor. illa kurumsal mağazaları eklemek lazımsa oysho ve penti hep evlatlara kucak açan mağazalar.

  14 temmuz 2018 02:34

  7. Ankara kızılay meydanındaki büyük koton bir sokak köpeği dostumuzun içeride sıcacık uyumasına müsaade ederek kalbimi kazanmıştı. Bugünlerde pek uğramadığım için bilmiyorum ama muhtemelen yine izin veriyorlardır. Girip köşede sessizce yatıyordu tatlı tatlı.(gizlinot: 😍)O mağazaya sempatim vardır bu sebeple. Annemle dolaşmıştık bir gün ve annem de çok şaşırmış ve çok sevinmişti.

  Bir de bahçelievler 7.caddenin ortalarında kalan büyük bir gratis var. O gratis de yine kışın bir sokak köpeği dostumuza mağazasını açmıştı. Hatta görünce çok sevinmiştim yine ve mağaza müdürünün kim olduğunu sorup ona şahsen teşekkür ettim bu duyarlılığı için. O da bana benim gibi sevinen ve iyi yapıyorsunuz diyenlerin de olduğunu ama kızıp "ne işi var burada? Çıkarın!" Diyenlerin de olduğunu söylemişti. Anlarım korkarsınız, alerjiniz vardır belki ya da fazla titizsinizdir ama o canlıların sığınıp biraz olsun sıcacık rahat uyuduğu bir yerde böyle bir şey demeyin ne olur. Orada iki gratis var gerekirse diğerine gidin, mesafeleri çok yakın zaten birbirine. Bizlerin sığındığı ve kışın sıcak yazın serin oturabildiğimiz, uyuyabildiğimiz yerler var ama onların yok. Bırakın huzurlu olsunlar orada. Ben mağaza müdürüne bu tepkileri önemsemeyip yaptıkları şeyle gurur duymalarını söyleyip biraz da uyuyan bebeği sevip gittim.

  Bu iki mağazaya da sempatim vardır. Hep böyle devam etmelerini çok istiyorum. Ve diğer mağazalara, markalara örnek olmaları adına da yine böyle yerler görürsem yazacağım bu başlığa.

  Bu başlık çok iyi oldu bu arada kesinlikle. Açan veya varsa ukte veren çok teşekkürler.(gizlinot: 🙂)

  Edit: sevgili (yazar: thatslibby) süslümüz başlığı açmış. Yüreğin dert tasa görmesin süslüm. Aklına sağlık.(gizlinot: 🙂)

  Edit 2: sevgili (yazar: thatslibby) uktesiymiş. Ukteyi dolduran da sevgili (yazar: sarikedi) süslümüzmüş. İkiniz de sağolun süslülerim.(gizlinot: 🙂)

  14 temmuz 2018 02:41 14 temmuz 2018 02:48


  8. bir gratis de benden gelsin. gratisin bursa görükle şubesinde bir yavru kediyi içeriye almışlar. çalışan önce kapıda bakmaya çalıştıklarını ama kediciğin ağladığını o yüzden içeri aldıklarını söyledi. İnsanlardan da korkuyor yavrucak. çalışanların gözü sürekli üzerinde ve müşterileri uyarıyorlar korkuyor ellemeyin ya da korkmayın zaten korktuğu için size yaklaşamaz diye. benim çok hoşuma gitti açıkçası.

  edit: imla

  14 temmuz 2018 08:11 14 temmuz 2018 08:12

  9. Alsancak Kıbrıs şehitlerindeki mangonun giriş katında sokak köpeği dostlarımız serin serin yatabiliyor

  Çekinen müşteriler olduğu zaman, çalışanların o bölümden istediğiniz varsa biz size verelim uyandırmayalım diye kibarca set çektiğine de şahit olduğum için mutluyum

  Forum Bornova Sephora ayni şekilde yazılmış zaten

  14 temmuz 2018 09:28

  10. izmir bornova eve yazılmış zaten ama aynı zamanda oranın müdavimi iki tane tekir kedi var :) mkyaj koltuğunda sadece onlae oturuyor hatta.

  bornova gratis aynı şekilde bir kediye bakıyırdu.içeride bir kolide yuvası vardı, hatta ameliyat olmuştu.çalışanlar mı yaptırdı tam bilmiyorum ama yuvasıda güzel bakımlıydı.

  gül sokak sephırada girişte kediler yatıyordu.

  özellikle aklıma gelenleri yazdım ama izmir’de neredeyse her işletmenin sahiplenip baktığı bir kedisi yada köpeği oluyor.

  14 temmuz 2018 10:08