yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (3)
  • medya (2)
  4

  9. Aloe vera ve salyangoz özlü olanlarını kullandım. Öncelikle içerisinde çok fazla ürün var, bir kez kullanıp atmak üzüyor ama saklayıp sonra kullanırsam bir sıkıntı yaratır mı bilmediğimden hiç denemedim. 

  Aloe veralı olanın bence pek bir etkisi yok. Evet illaki bir nemlendirme sağlıyor ama gözle görülür bir fark yok. 

  Salyangoz özlü olanı ise daha çok beğendim. Yüzümde en az 20 dk bekletiyorum. Buna rağmen maskede hala ıslaklık kalıyor. Cilt ürünü iyi emiyor ve belirgin bir nemlendirmeyle yumuşaklık sağlıyor. Ayrıca yatıştırdığını, yani kızarıklıkları hafiflettiğini düşünüyorum. indirimde 3.5 tl civarına almıştım, yine bu fiyata alınabilir. 

  30 ağustos 20:44

  3

  8. aloe vera özlüsünü kullandım birkaç gün önce eğer karma veya yağlı bir cildiniz varsa özellikle yazın kullanmanızı önermem, nemin yoğun olduğu şu günlerde bir de bu maskeyi uyguladım ve alın bölgem pütür pütür oldu, jel yapısı yoğun ve cildime çok ağır geldi ayrıca yapış yapış bir his bıraktı, nemlendirmedi ama parıl parıl oldu yüzüm ki karma cildimin yazın buna ihtiyacı yok, ben aloe vera barındırdığı için güneşin verdiği zararı telafi etsin diye kullanmak istemiştim, dediğim gibi sadece kuru ciltler ve karma cilde sahip olanlar için de kışlık bir maske bence yağlı ciltlerin dengesini bozabilir, bir daha cesaret edip kullanacağımı sanmıyorum cildim yeni toparladı çünkü.

  13 ağustos 14:39

  7. Salyangozlu olanı aldım ve kullandım. İçindeki asitler sebebiyle (faydalı olan hüro bilmem ne asit nasıl yazıldığını bilmiyorum tam) cildimi oldukça yaktı ve karıncalandırdı buna rağmen dayandım ve 25 dakika bekledim. 7 liraya aldığım bir maskenin bu kadar güzel cildimi parlatacağını asla düşünemezdim. Oldukça güzel nemlendirdi ve highlight etkisi verdi yüzüme. İçinden oldukça fazla ürün çıkıyor en az iki kullanımlık diyebilirim. Fiyatına fazlasıyla değer tekrar alırım süslüler

  9 mayıs 00:20 9 mayıs 00:20


  6. Aloe vera maskesi yüzdeki kızarıklıkları almada çok başarılı. Nemlendirme konusunda harika diyemem.(gizlinot: Karma cildi nemden dolgunlaştıracak bir maske biliyorsanız mesaj kutum açık) Yapış yapış his bırakıyor. Yüzümde batma hissine sebep oldu. Maske benim yüzüme oturmadı. Göz ve dudak çevremden uzak tutmak için çaba sarfetmem gerekti. Paketten çok fazla ürün çıkıyor. Ben ayrı bir kaba aldım. Miniso'dan hap şeklinde boş maske kağıdı alıp kullanmayı düşünüyorum. Bir maskeden rahatlıkla 3 - 4 tane daha çıkacak kadar sıvı çıkıyor. Fiyat/performans oranı başarılı olsa da tekrar almam. Nemlendirme beklentimi karşılamadığı için.

  Batma hissi az da olsa hala var. Hiç hoşuma gitmedi. Kalan ürün çöpe gidecek.

  1 temmuz 2018 22:19 1 temmuz 2018 23:37

  5. Kolajenli olanı cildi nemlendiriyor, dolgunlaştırıyor(gizlinot: Plumping anlamında), berrak gösteriyor ve hemen geçmiyor etkisi. Cildimi şak diye toparlıyor hakikaten. İçinde hakikaten işe yarayan şeyler var. Paraben falan da var ama ayda 1-2 kere yaptığımdan çok takmadım. Üstüne fondöten de bebek gibi duruyor.

  Ben 15-20 dk beklettikten sonra kağıdı yüzümden kaldırıyor, pakedin içinde kalanları yüzüme sürüp emilmesini bekliyorum.

  Tam bir hangover maskesi. İndirimde 3 tl'ye düşüyor f/p uçmuş yani. Hemmen yedekledim.

  ilgili medya:
  1
  7 haziran 2018 19:41

  4. indirimden 2 tane kolajen ve salganyoz özlü olanını aldığım, salyangoz özlü olanı geçen günlerde uyguladıktan sonra aynaya döndüğüm minnoş bir maskedir.

  Şuan duştan çıktım ve ben maskelerimi hep duş sonrası kullanırım.

  Yüzümü mutlak suretle yakıyor ama bir aydınlık veriyor. Bu maske kolajen arttıcı olduğunu iddia etse de benim beklentim kuru cildime aydınlık ve hafif nem versin yeter beklentisi.

  İndirim zamanlarında alınacak kore menşei olduğunu görünce daha çok bayıldığım, ve mutlak suretle hangisi olursa olsun aydınlık katan bir maskedir.

  Kolajen artıcı maske şuan yüzümde olduğu için onu yazamıyorum ama çıkarınca 2 saat sonrası neler olacak editlerim.

  5 mart 2018 11:27

  3. Aynilda'nın girdisini görünce bi koşu gratis'e gidip aldığım maskedir:))stantta yoktu yardımcı olan kız kasanın altındaki çekmeceden verdi..benim aldığım yeşil çaylı olanı sadece o vardı..fiyatı 1.99 gibi komik bir rakam.10 tane aldım yani hepsini:))

  İçeriğinde hyulonic asit olduğu yazıyor..bu da cildi dolgunlaştıracağı anlamına gelir:))henüz 1 kere kullandım..temiz cildime dikkatlice yapıştırıp 25 dk bekledim..sonuç olarak şimdilik memnun kaldım..rengini açtı cildimin..sigara kullandığımdan cildimde renk eşitsizliği var:(güzel nem verdi yakmafı alerjiye sebep olmadı..bu fiyata oldukça başarılı buldum ben..kırışıklık açar mı derseniz pek sanmıyorum öyle de bir beklentim yok..güzel nemlendirsin rengini bir miktarda olsun açsın yeterli..temiz ve fresh görüntüyü çok seviyorum ciltte..

  Kullandıkça editlerim süslüler:)

  23 kasım 2016 22:12


  2. bu maskelere ba yı lı yo rum. baktığımda bir çeşiti hep 1.99a düşmüş buluyorum ve orda kalanların hepsini alıyorum genelde. cildi yumuşacık yapıyor dolgunlaştırıyor içinde hyaluronik asit var bütün çeşitlerinde bi blog yazısında da kırışıklarının açıldığını yazmıştı biri (link: http://www.sherfinka.com/2015/01/collagen-ampul-maskesi.html?m=1 blog yazısı) valla doğrudur inanırım. akşam içerik listesinin fotografını ekleyeceğim

  tanım: gratislerde satılan yine korelilerin yapınca yaptığı drugstore en memnun kaldığım tekli maskeler

  22 kasım 2016 14:12 22 kasım 2016 14:25

  1. Kendi uktemi kendim dolduruyorum :)

  Gratislerde satılan narlı, blueberryli, vs çeşitlerine sahip, indirimsiz fiyatı 3.99 olan kağıt nem maskeleri.

  Duştan sonra peeling yaptığım cildime koyup yarım saat bekliyorum. Sonuç olarak yumuşacık ve neme doymuş bir ciltle karşılaşıyorum. Fiyatına göre bu performans mükemmel.

  Not : ürünler Kore menşeili. Kore kozmetik ürünlerine yakışan bir maske bence. Denemeyen varsa denesin. Hele şu kış günlerinde :)

  22 kasım 2016 14:05