girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • medya (0)

72. Zamanında bir arkadaşım bahsetmişti, kendi kuaförü şu an piyasada olan tüm market şampuanlarından,içerik olarak en iyisi head and shoulders demiş. Ne kadar doğru bilemiyorum tabi.

Şahsen ben kahrolası kuru saçlara sahip olduğum için daha önceleri hiç almadım. Yalnızca bir kaç kez saçımı yıkamışlığım vardı. Ve her seferinde saçımı daha da kuru hissettim banyodan sonra. Fakat bu sefer supreme nem serisine bir şans vermek istedim ve aldım. 4-5 yıkamadır kullanıyorum ve memnunum gibi şimdilik. Öyle aman aman nem vermedi ama kurutmadı da saçımı. İlerleyen zamanlarda kurutmazsa devam edebilirim kullanmaya çünkü kokusuna bayılıyorum ben bu haldır şaldırın.

16 nisan 03:44

71. Rossmann'da kasa arkası urun olarak mentollü sampuanini aldım. Tek yıkamada saclarimi keçe gibi yapmayı başardı. Simdi öyle bir köşede duruyor, ince telli saçlara hayrı olmayan şampuan.

7 nisan 12:52

70. yahu bu bende kepek yapıyor, kepek sampuanı değil mi bu:( 

26 mart 18:01


69. İngilizcenin marka değeri olduğunu gösteren en basit örnek, "kafa ve omuzlar". Türkçe piyasaya sunulsa " kafa ve omuzlar" diye hiç birimiz almayız ya ahahah.

26 mart 13:06

68. düzenli kullanımda kepeği kontrol altına almayı vaad eden şampuan markası.piyasada sadece kepek şampuanı olarak anılmak yetersiz gelmiş olacak ki serenay sarıkayayla yaptıkları ilk reklam çekiminde, ''siz bu şampuanı sadece kepek şampuanımı sanıyorsunuz?'' gibi bir replik geçirmişlerdi.benim saç derim de ürünlere verdiği reaksiyonlarla zaman zaman kepeklenir.yaklaşık 1 -1buçuk sene önce bu şampuana geçtim.öncelikle klasiğini,elmalısını,dolgunluk vereni,mentollüsünü birçok çeşidini kullandım.ilk başlarda kepeği yok etti ve kesti.fakat şuan 1-1buçuk sene geçtiği için saç derim mi alıştı bilmiyorum hiçbir işe yaramıyor.en çok elmalı olanını seviyordum fakat sanırım piyasadan çektiler hiçbir kozmetik mağazasında ve marketlerde bulamıyorum.

kısaca uzun vade kullanımlarında kepeğe iyi gelmeyen şampuan markasıdır.

26 mart 10:27 26 mart 10:28

67. kötü gün dostum <3

bazen havadan-sudan, bazen kullandığım şampuanlardan vs. kepek oluyor saçımda. iki üç kullanımda hedenşoldırs bebeğim tamamen bitiriyor kepeği. evde mutlaka bi şişe olur bende <3 klasik olanın kokusunu da çok seviyorum ben ve uzun süre kalıyor kokusu :)

26 mart 01:19

66. kepek yapan kepek şampuanı :') saçlarımı boyamaya başladığımdan beri saç derim kabuklanıp dökülüyor. bu soruna çare olabilir mi acaba diye bir de haldır şaldırı deneyeyim dedim. ilk zamanlarda iyi gelse de birkaç yıkamadan sonra kepek yapmaya başladı, yağlı bir görünüm vermesi de cabası :(

26 mart 01:04


65. Benim bir ara saçlarımda kepek problemi vardı, hatta o kadar çoklardı ki kaşınmaktan kendimi bitli hissediyordum o derece. Sonra hangisiydi anımsamıyorum, head&shoulders şampuan kullandım bir müddet sonra tamamen bittiler. 

17 mart 03:47

64. Kepeği, pullanmayı geçirip kafayı rahatlattığı bir gerçek olan şampuan. 

Ancak gel gör ki 2si1 arada kremli şampuanı kullanmama rağmen saçlarımı tiftik tiftik yapıyor. Büyük ihtimal nemsiz falan bıraktığı için. 

16 mart 22:21

63. limonlusu ve çay ağaçlısına bayılıyorum. yağlı bir saç derisine sahibim. bu iki ürünü de kullanınca kafa derim ferahlıyor ve saçımın yağlanması azaltıyor. ancak bunu öyle saçı kurutup kazık gibi yapmadan gerçekleştiriyor. aynı zamanda saçımdaki kepeklenmeyi de geçirdi. fiyatı uygun, indirimlerde daha uygun oluyor. ne zaman indirim görsem bu ikisini stokluyorum.

16 mart 12:20