girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (1)

79. Bu markanın şampuanını saçından tek arındıramayan ben değilmişim neyseki.Mentollü olanı kullanmıştım, daha önce kullandığım hiçbir şampuanda bunu yaşamamıştım.Mentol etkisi hoştu fakat sonuç hüsran.Ağırlaşmış saç dipleri ve daha kolay yağlanma...

4 temmuz 00:37

78. birkaç aydır elseve killi seriyi kullanıyordum fakat markada değişikliğe gitmek istedim.

gratise gidip reyonda uzun süre bakındıktan sonra head & shoulders aldım.

ilk kullanımdan itibaren saçımı yapıştırdı, bütün havası gitti. Gözle görülür şekilde söndü saçım. üstelik arındırmakta da bir tık zorlandım. hatta kuruturken de hala arınmamış hissi vardı. Ben de elseve'in kalan kısmını bitirene kadar kullanma kararı aldım.

yeni şampuan arayışındayım. gelen gideni arattı resmen.

3 temmuz 15:11

77. Head & Shoulders clinically diye bir çeşidi var. Saçımdaki kepek problemini komple çözmüştür kendisi. Daha önceden Bioderma Node P kullanıyordum. Eczane ve e-ticaret sitelerinde bir varsa bir yoktu. Fiyatı da yüksek olduğu için zorlanıyordum. Şimdi buna geçtim ve Bioderma'da ara ara olan kepekler bile kayboldu. Kızarık ve kaşıntı yaratmadı. Fiyat ve performs olarak değerlendirdiğimde, Node P ile performansı hemen hemen aynı da olsa fiyat olarak çok uyguna geldiği kesin (gizlinot: Node P 400 ml 60 TL, Head & Shoulders 250 mL 25 TL)

3 temmuz 10:09


76. Kesinlikle enerjimin uyuşmadığı şampuan.belki saç derisi normal olan süslüler beğenebilir ama benim gibi saçları yağlı olan ve hergün şampuanlamamak isteyenler için uygun değil.kaç çeşidini aldım.limon ferahlığı,çay ağacı yağı,mentol.bütün çeşitlerinde eşdeğer yaşadığım etkiler: saçlarımın yıpranmış uç kısımlarını hiç yumuşatmayıp kolay taranabilir yapmadı (loreal elseve arginine favorim bu konuda) yağlanmayı hiç ama hiçççç azaltmadı,geciktirmedi.sabah duşumu aldım saç kremi,köpüğü,tarama sonrası spreyi bile denemediğim günde saçlarım öğleden sonra yağlandı (kendimle ilgili çok mu deney yapıyorum ne :D)

kısacası hiç sevmedim.bir daha hiçbir çeşidini almayı düşünmüyorum.

27 haziran 10:30

75. 2 hafta önce eşimin saç derisinde jöle kullanmaktan dolayı oluşan kabuklanmalar vardı. Eczaneye gidip neyin iyi gelebileceğini sorduğumuzda bu markanın bir şampuanını önerdi. Sonuçta market ürünü olduğu için iyi geleceğini düşünmemiştim ama head & shoulders markasının sadece eczanelerde satılan bir çeşidi varmış. 25 lira gibi bir fiyata aldık şampuanı. Eşim o akşam kullandı ve sabah bütün kabuklanmalar yok olmuştu. Gerçekten güzel bir ürün. Aslında vaadi kepek şampuanıydı ama saç derisine bakım yapma gibi bir özelliği de varmış. Ürünü görsellere ekliyorum.

ilgili medya:
1
19 haziran 11:16

74. Klasik olanı adeta kabusum oldu,saçın tepesinden çitileseniz dahi kesinlikle arınmıyor saçınızı kuruturken saç diplerinizin ve tepenizin kalıp gibi olduğunu görüyorsunuz.Dove sabunla arındırabildim ancak bir daha asla kafama bu markayı sürmem,kepek şampuanı olarak başka markalar da var.ayrıca Şikayet var.com ‘da aynı sorunla ilgili onlarca şikayet var,okuyunca çok şaşırmıştım.

19 haziran 05:31 4 temmuz 09:12

73. Limonlu olanını kullandım.Saçlarım ince ve yağlı normalde saçlarım 2günde 1 yağlanır bu saçlarımı ilk günden ağırlaştırmıştı.İnce tellilere önermem.

18 haziran 20:28


72. Misafirlikte birkaç kere limonlu olanını kullandım. Saçım yeni boyanmamasına rağmen hayatımda gördüğüm en çok boya akıtan ürün. Üstelik son rengi değil önceden boyanmış su bazlı mavi boyayı söktü saçımdan resmen. Kurtulmak istediğiniz boya varsa head and shoulders > beyaz sabun > yağ bakımı deneyebilirsiniz.

18 haziran 16:41

71. Seboreik dermatitli saç derime iyi gelsin diye birçok şampuan markasını kullandım (seboreik dermatiti hedef alan) , saçlarımın dip kısmındaki yağlanma beni artık çok zorlamaya başlamıştı,geçen hafta head&shoulders'ın badem yağlı olanını (ekstra nemlendirici bakım) aldım, şaşırtıcı bir biçimde ertesi gün yağlanan saç diplerim 2-3 gün geçmesine rağmen tertemizdi. Eczaneden aldığım markaların karşısında bu markanın böyle bir etki göstermesi şaşırtıcı geldi, memnun kaldım.

17 mayıs 09:50

70. Benim saçlarımda etkisi sıfır sıfır sıfır olan şampuan markasıdır. 

Öncelikle saç tipi belirteyim: yağlı (gizlinot: 1 günü zor çıkaran cinsten bir yağlılık ) , düz, normal tellere sahip, bel hizasında, uçları boyalı-dipleri kendi saçım. 

Yağlı saçlar için üretilmiş, “limon ferahlığı” olanını kullandım bir ay boyunca. Çünkü indirimde almıştım 6 tlye. Denemek istemiştim ama Bunun neresi yağlı saçlar için üretilmiş önce bi onu sormak istiyorum yetkililere. Yağlı bir saça sahip insan ne ister ? Saçları gün sonuna kadar dayansın ister. Ertesi günü yağlanmasın vs umudunu bile bir kenara bırakıyorum. Ya saçlarım akşamı göremiyor, hemen yağlanıyor böyle bir şey olabilir mi ? 24 saat bile dayanamadı saçlarım. Dolgunluk veriyormuş bir de saça. Bak hele bak. Zaten saçlarımı daha da yağlandırarak kafatasıma kadar yapıştırıyorsun, neyin dolgunluğundan bahsediyorsunuz acaba ?

Kokusu ferahlık veriyor. Hafiften bir mentol kokusu var. Kozmetik değil de ferahlık kokuyor.

Saçlarımda zaten kepek sorunu olmadığı için bu şampuan da herhangi bir kepek sorununa neden olmadı. 

Normal fiyatı pahalı ve bence assssla o fiyat etmez. Çünkü vaatlerinin hiçbirini yerine getiremedi. 

Bir daha alır mıyım ? Bedava verseler bile almam öyle diyeyim. Canım pantene aqua lightım <3

7 mayıs 21:41