sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (90)
 • oylar (0)
 • medya (1)

90. kullanmak istemediğim, içeriğini hiç temiz bulmadığım, hayvanlar üstünde deney yapıyor oluşuna ayrıca tilt olduğum ama kullanmaktan başka çaremin olmadığı markadır:(

saçlarım çok yağlı, bırakın ertesi gün yağlanmayı 4 SAAT SONRA YAĞLANIYOR. Hangi şampuanı denediysem de saçlarıma asla kâr etmedi. Saçlarımın sönük ve yağlı görünümünü bi tek h&s kadınlara özel seri engelleyebiliyor maalesef:( 

7 şubat 10:47

89. farklı ürünler kullansamda yine dönüp dolaşıp kullandığım ürün. o kadar şampuan kullandım hepsi kepek sorunu yaşattı ama bunla o sorundan tamamen kurtuldum.

14 ocak 13:59

88. Bademli değil ama sadece bir iki defa mentollü olanını kullanmıştım. Saçlarımın dipleri kuruttuğum zaman öyle böyle değil, bildiğin yağ maskesi yapmışım gibi durdu ve başka bir şampuanla yeniden yıkamak zorunda kaldım. Iki seferde de yıkayıp kuruttuktan sonra bu şampuandan kaynaklanan bir sorun olduğunu anlayınca doğrudan çöpe attım. Bir daha asla bu markanın yanına yaklaşmadım.

8 ocak 22:43

87. (yazar: kucukprenses) in de dediği gibi aynı bademli şampuanı almıştım saçlarımı yumuşatır diye düşünüp. tam tepem yağlı kalıyordu. saçım yağlı değilken yıkasam bile kurutuyorum tam tepem yağlı ama öyle böyle bir yağ değil sanki 1 haftadır yıkamamışım gibi. attım şampuanı sonrasında. neden böyle olduğunu ve çözüm üretmeyi pek düşünmedim. sadece ben yaşadım sanıyordum bayağı şaşırdım. head&shoulders'ın sadece bu şampuanında başıma geldi böyle bir şey. 

8 ocak 22:35

86. Şimdi bahsediyorum. Bundan belli bir zaman önce head&shoulders'ın sanırım bademli olan şampuanını almıştım. Kullanmaya başladıktan sonra saçtaki yağı temizlemesi gereken şampuan saçımda tam tepemde yağ yapıyordu. Kuruturken allah allah neden yağlandı benim saçlarım şimdi diye hayrete düşüyordum. O günlerde okula gittiğimde en ön sıraya oturma kompleksi yaşıyordum, kabus gibiydi. Arkadaşıma "daha dün banyo yaptım oysaki" diyordum. Toplam 3 banyo sonra resmen tesadüfen farkettim ve o an bir aydınlanma geldi. Şampuanı kafamın ilk neresine koyarsam ora yağlanıyordu. Yani köpürttükten sonrası şampuanın değdiği yerler yağlanmıyordu. Ben de bundan sonra elimde köpürtüp kafama hatta saçlarımın ucunda iyice köpürttükten sonra diplerime sürmeye başladım ve o andan sonra saçlarımda banyo sonrası yağlanma olmadı.

Eminim bu yaşadığımı head&shoulders kullananlar yaşamıştır ve olayın sırrını çözememiş olabilirler. Eğer saçtan arınmıyor falan diyorlarsa onların da aydınlanmasını istedim ve sözlüğe gelip head&shoulders hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere faydalı bir deneyim bırakmak istedim

8 ocak 22:23 11 ocak 17:11

85. kadınlara özel dökülmelere karşı turunculu olanını kullanıyorum ve aşırı memnun kaldım. daha pahalı ve organik içerikli şampuanlar da kullandım ama neden bilmiyorum saçımı en güzel gösteren en iyi gelen güzel arındıran şampuan bu oldu. fiyatı en son baktığımda 23 liraydı sanırım (çok üzücü). ilk indirimde yakaladığımda bir tane daha almayı düşünüyorum.

2 aralık 2018 11:30

84. Bu markanın koparak dökülmelere karşı etkili kadınlara özel turuncu ambalajlı şampuanını kullanıyorum. Açık ara kullandığım en güzel kokul şampuan. Böyle eskilerden bir koku, ciklet gibi şeker gibi çok yoğun ama koku hassasiyeti olanlar sorun yaşayabilir.

 Bir de kocaman dökülmelere karşı etkili demiş, altında minicik minicik cüce harflerle koparak dökülmelerde diyor. Şampuan bey koparak dökülmeleri biz de engelleriz, zahmet olacak, siz kökten dökülmeleri önleyin lütfen. Zaten koparak dökülmeleri bile engellediği yok da işte. Bi de indirimli fiyatı 18 lira olmuş. Alır mıyım bir daha? Sanmıyorum. Fakat Güzel arındırıyor o kadar hakkını da yemeyelim

16 ekim 2018 00:46

83. Bu şampuanı bir şeyle ilişkilendirecek olsam, bu sigara bağımlılığı olurdu. Ergenliğimin başlamasıyla birlikte saçlarım yağlanmaya ve kepeklenmeye başladı ve ben de kalıp beyaz sabundan direkt bu şampuana terfi ettim. O gün bu gündür ne ben onu bırakabiliyorum, ne o beni... diğerleri gibi ben de yves rocher'den mango kişnişli şampuan kullanıp saçıma mükemmel bir hava kattığını söylemek, deliler gibi cicili bicili ambalajlı, mis kokulu şampuan ürün yorumu yazmak, bebek şampuanı kullanıp battaniyeye sarınıp yatmak istiyorum ama, bu nalet illet şampuanı bırakır bırakmaz saçlarım yüzüne bakılmayacak hale bürünüyor. tıpkı sigara gibi bağımlılık ve bırakma süreçleri çok sancılı meretin. Şimdi evde 1 paket bitmişi, 2 paket açılmamışı duruyor. Paket mi dedim? Pardon, kutu...

Yazar sigara kullanmamakta olup, sigara bağımlılığıyla ilgili yorumları çevresinden edinmiştir

30 eylül 2018 21:08

82. Fiyatı 30.90 tl olmuş.Bu fiyata alıcağıma beklerim indirimde doğal ve daha işlevsel markaları alırım.Yokluğunun çok da aratıcagını düşünmüyorum.

28 eylül 2018 18:18

81. mentol ve limonlusunu kullandım. şu an mentollüyle devam ediyorum. limon ferahlığının kokusu çok güzel olsa da mentollü olan yağlı saçlarımla daha iyi anlaştı. 2. günün sabahı hemen yağlanan saçlarım daha uzun idare etmeye başladı. tek dezavantajı cayır cayır yakıyo :d hatta babam biraz takıntılı ve titiz olduğu için şampuanı yüzüne de sürüyo bazen, bunu sürünce gözleri kıpkırmızı olmuştu 2 gün yanmış öyle diyo (gizlinot: gitti kendine şampuan aldı, dokunma sakın benim bu diyo :d) :d a101 e falan bazen 10 lira üzeri alışverişlerde indirimli olarak geliyo, yine diğer marketlerde vs. indirimli uyguna bulunabilir. bildiğim kadarıyla da cruelty free bir marka. yanlış biliyosam mesaj kutuma beklerim :)

5 eylül 2018 22:34

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar