sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (20)
 • oylar (6)
 • medya (2)

20. Korendyden bir alişverişimde 5 ml tester  ürününü almıştım. Tester ürünü bir haftadan uzun süre gitti. Göz makyajında ekstra misel su ile üstünden geçtiğim için, Yapısından da memnun kalınca tam boyunu aldım. Küçük tester kabını atmadım, içindeki bittikçe spatula ile ona bir miktar alıyorum, daha pratik oluyor. Özellikle uçak yolculuklarında çok kullanışlı. Yüzümü bu ürünle ovalayıp duruladıktan sonra verdiği hissi seviyorum ama gerçekten göz makyajı çıkarmada çok  başarısız. Üstünden mutlaka bir jel ya da sabunla yıkasam da ayrıca misel  su ile silme ihtiyacı hissediyorum. clinique ve bu ürün arasında kararsız kalmıştım. Oldukça uzun süre gider gibi duruyor. bir dahaki alışverişimde farklı bir ürün denerim muhtemelen. Çok büyük bir ürün olduğu için almadan önce tester almanızı öneririm. 

12 mayıs 16:08

19. bu ürünle (link: https://www.suslusozluk.com/clinique-take-the-day-off-cleansing-balm clinique take the day off cleansing balm) arasında kalmıştım uzun zamandır. yüz temizliği bir şekilde kat kat yıkayarak (gizlinot: önce micellar su sonra yıkama jeli, sabun vs ) oluyor ama ben oldum olası makyajda en çok maskara sürmeye özen gösterdiğim ve çok eğlendiğim,çok önemsediğim ve zaman harcadığım için ister istemez katkatkat..kat sürüyorum.(gizlinot: katlar korkutmasın asla örümcek bacağı yapmıyorum, baktım boka sarıyo o zaman siliyorum üşenmeyip valla o derece istediğim gibi olmalı.) bu yüzden de çıkarmak benim için zahmetli. ee bide kirpiklerimi de korumak istiyorum derken balmları deneyeyim dedim . öncesinde uygun fiyatlı olarak (link: https://www.suslusozluk.com/sephora-suya-dayan%C4%B1kl%C4%B1-g%C3%B6z-makyaj-temizleyici sephora suya dayanıklı göz makyaj temizleyici) ve maskara kofrelerinden çıkan görece daha pahalı olan (link: https://www.suslusozluk.com/lancome-bi-facil lancome bi facil) kullanıyordum ve ikisinden de baya memnundum ama pamukla ova ova çıkarmayı kirpiklerime zarar veriyorumdur belki düşüncesiyle rafa kaldırmak istedim. clinique markasına oldum olası içim sinmediğinden neymiş bu korendy, neymiş heimish dedim?! ve evreka! bundan sonra yoluma heimishle devam ederim arkadaş. asla yağlı bir his bırakmıyor,gözlerde buğulanma vs yaşamıyosun. çatır çatır maskarayı çözüyo, daha nolsun?!

10 mayıs 11:43 10 mayıs 11:44

18. Hakkındaki övgüleri görünce denemek istediğim ürün. Elimdeki bittiğinde almayı düşünüyorum ki o da uzun bir süre bitmeyecek gibi duruyor ve bu sürede kendisini unutmamak için kullandığımda güncellemek üzere bu girdiyi yazıyorum çünkü sağolsun sözlüğümüzde hala başlık takip özelliği yok.

10 mayıs 10:58

17. Kokulu ürünleri hiç sevmem fakat bunun kokusuna bayılıyorum. Makyajımı rahatlıkla çıkarıyor ve hiç kurutmuyor. Çok az ürün yeterli gidiyor. Ürünün uzun süre yeteceğini düşünüyorum. Parasını hakeden bir ürün ama keşke daha uygun fiyatlı olsaydı.

10 mayıs 10:29

3

16. Herkes memnun kalmış ama ben göz makyajı konusunda pek memnun kalmadım. Aslında makyajımı çıkarıyor ama bol su ile duruladığımda bile gözlerimde kalıyor ve ertesi gün uyandığımda gözlerimde top top kaldığını ve bayağı bir çapak olduğunu gözlemledim. Katı formlu balm ile anlaşamadığımı düşünerek bir daha ki sefere sıvı formlu bir yağ temizleyicisiyle devam edeceğim.

9 mayıs 17:41

15. bu ürünü her kullanan öyle memnun kalmış ki dayanamadım aldım ben de. ama hayal kırıklığını uğradım. eğer gözünüzde eyeliner ya da rimel gibi yoğun siyah makyaj varsa katiyen çıkaramıyor. hatta o siyahlık gözlerinizin içine göz pınarlarınıza yayılıyor. duruladığınızda bile göz etrafı ve göz pınarları siyah siyah kalıyor. göz makyajı konusundaki sizin deneyimleriniz neler çok merak ediyorum. yanlış yaptığım bi' şey mi var acaba?

9 mayıs 10:01

5

14. aşırı memnun kaldım. su gibi ince yapısı, yüzü çok ovuşturup çekiştirmeye gerek bırakmaması, suyla rahatça temizlenebilmesi, herşeyiyle gönlümü aldı. kesinlikle tekrar alırım, fiyatını hak eden bir ürün.

2 mayıs 22:03

13. Bir hafta rahat yetecek miktardaki testerını kullandıktan sonra tam boyunu edindiğim ve bir aydır kullandığım makyaj temizleme balmı. Duşa girmeden birkaç dakika önce uyguluyorum, ardından duşta hemen duruluyor ve sonra yine heimish'in all clean green foam temizleyicisiyle ikinci adıma geçiyorum. Bu ürün makyaj temizleme yağları arasından denediğim üçüncü marka.(gizlinot: Diğer ikisi clinique ve yves rocher) açık ara en memnun kaldığım da bu oldu. Gözde en az bulanıklığı yapan, makyajı en hızlı çözen ve arınmış hissini en çok veren heimish oldu çünkü. Sivilce yapmadı. Kokusu yoğun ama bence hoş. Ambalajındaki spatula ve spatulayı saklama biçimi güzel düşünülmüş ve hijyenik.

26 nisan 01:23

12. sample boyunu bir süre kullandıktan sonra tam boyunu edindiğim ve severek kullandığım yüz temizleme yağı. yıllardır çift temizleme yöntemi yaptığım için sıvı veya balm formda bir çok marka ve ürün denedim açıkçası ama bu ürün gerçekten çok başarılı. daha önce cyrene markasının yağını kullanıyordum ve memnundum hatta 2 şişe bitirdim fakat üretimden kaldırıldı. sözlükte de çokça övüldüğünden tbs camomile cleansing butter ürününü kullandım bir süre, daha sonra simple markasını denedim vs. açıkçası kullandığım hiçbir ürün göz makyajımı temizlemede heimish kadar başarılı değildi. çoğu yağ cilt makyajını çözmede başarılı zaten fakat içeriklerinden ötürü komedon ve sivilce yapmaya da müsaitler. bir çok girdimde bahsettiğim gibi sivilce problemleri yaşayınca da heimish'e bir şans vermek istedim. temizlemede gerçekten iyi, içeriğinde mineral yağ yok, bir çok muadiline göre temiz içerikli. cildi yormadan ve yıpratmadan temizliyor ve suyla çok kolay arınıyor, yağlı his bırakmıyor. kokusu biraz keskin, hassasiyeti olanlar önce sample boyunu denemeli çünkü baya bitki, çiçek vs. kokuyor. sivilcelenme yapmadığı için de memnun kaldım açıkçası.

26 mart 15:28

11. yaklaşık bir aydır kullandığım yağ bazlı yüz temizleme balmı. ürünün içerisindeki spatulayla çok çok az bir miktar alıp tüm yüzümü temizliyorum. katı yağlar gibi cilde sürüldüğünde sıvı hale geliyor ( daha doğrusu kremle sıvı arasında bir kıvama geliyor ) ve tüm makyajı rahatlıkla çıkarmamı sağlıyor. ardından su bazlı bir temileyiciyle yüzümü yıkıyorum.

ürünü almak istememin sebebi göz makyajımı çıkartırken göz altlarıma zarar vermemdi. pamuk kullandığımda mutlaka bir çekiştirme oluyor çünkü. şuan kesinlikle böyle bir sıkıntım yok. önceden makyajımı temizledikten sonra, ışığın tam yüzüme vurduğu bir yerde aynaya baktığım zaman gözeneklerimde fondöten kalıntısı gibi bir şeylerin olduğunu görüyordum. artık böyle bir problem yaşamıyorum.

alıp almamakta kararsız kalanlara kesinlikle tavsiye ederim. fiyatı başlangıçta bana yüksek gelmişti ama performansı ve kullanım miktarı nedeniyle değer diye düşünüyorum.

26 mart 15:12