yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (10)
  • medya (3)
  5

  27. Gerçekten bayılıyorum bu yağ bazlı temizleyiciye. Kendisiyle çisem çakır sayesinde tanıştım. İnanılmaz güzel bir ürün. Akşamları makyaj yapmamış olsam bile, spfli güneş koruyucumu çıkarmak amaçlı kullanıyorum. Ardından jel bir temizleyici. Gerçekten cildinizi yıpratmadan yumuşacık temizlemiş oluyorsunuz. Aşırı sevdim umarım daha uygun fiyatlı muadillerini buluruz. 

  19 eylül 23:20

  5

  26. fiyatı çok yüksek olmakla birlikte o kadar idareli bir ürünki ben neredeyse bir senedir kullanıyorum daha bitmedi. zaten ço kaz miktarda kullanmakta yetiyor.

  ben öncelikle makyajımı makyaj temizleme suyu ile çıkarıyorum. eskiden sadece bu suyu kullandığım için iyice temizlemeye çalışır yüzümü çekiştirir dururdum. şimdi üstünden siliyorum. daha sonra fındık tanesi büyüklüğünde balmdan alıp elimde eritiyorum ve yüzümün tamamına sürüyorum. kirpik diplerimi iyice ovalıyorum ve hiç kalıntı bırakmadan yüzüm temizleniyor.

  bir dakika kadar yağ ile ovaladıktan sonra elimi hafif ıslatıp bir dakikada bu şekilde ovalıyorum. elimi ıslattıktan sonra balm süt kıvamına geliyor. sonra da yüzümü iyice suyla duruluyorum.

  ben performansından çok memnunum. artık çift temizliğe çok alıştım. çift temizlik yapmazsam cildim hiç temizlenmemiş gibi geliyor

  9 eylül 17:28

  25. deneme boyunu kullandıktan sonra bayılarak büyük boyunu aldım ve onu da yarıladım.  makyajımı çıkarırken beni hiç yormuyor cildimi özellikle göz çevremi kurutup germiyor. suyla temas ettikten sonra kolay bir şekilde arındırabiliyorum. cildim komedon oluşumuna yatkın ancak bende hiçbir sorun yaratmadı. yeni ürün denemeyi çok sevsem de yağ bazlı temizleyici konusunda heyecan aramayı düşünmüyorum. bittikçe almaya devam edeceğim. 

  5 eylül 16:49 6 eylül 13:04

  5

  24. Balm-yağ-süt sıralaması ile cildimi yormadan,en zor maskarayi bile kolayca cikarabildigim,bir kez bile kirpik dokmedigim, bu zamana kadar neredeydin dediğim makyaj temizleme yağım. Ürün ilk basta balm formunda elinize alıp cildinize sürdüğünüzde yağ, su ile temas ettiginde ise süte dönüşüyor.Korendy sitesinden alış verişlerimin yanında 9.90 tl ye deneme boyunu sipariş etmiştim. O küçücük ürün bile 1 hafta yetmişti. Uzun zamandır iki aşamalı temizleme yapıyordum ama yağ yerine misel su ile başlıyordum. Pamukla cildimi çekistirmekten sikildigim ve gunes kremini yagli bir temizleyici ile cikarmak istedigim icin denemek istedim ve iyi ki denemişim. Hemen tam boyunu sipariş ettim. 1 aydır kullanıyorum ve bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. Fiyati biraz yüksek gelebilir ama gerçekten çok bereketli bir ürün. Içinden çıkan spatulanin yarısını kadar ürün tüm yuzume yetiyor. Cildi yumusacik yapiyor,kurutma gibi sorun yasamadim.içerisinde mineral yağ yok, temiz içerikli ve bu denli başarılı bir yağ bulabileceğimi sanmıyorum bu yüzden bitince tekrar satın alacağım. 120 ml boyunu 149 tl ye satın aldım. Gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir ilk asama temizleyicisi.

  ilgili medya:
  1
  3 ağustos 15:31

  5

  23. Son fiyatının 150 tl olması ile beni çok üzen yağ bazlı temizleyici. Çok hızlı durulanıyor asla yağlı his ve makyaj kalıntısı bırakmıyor ve cildi mükemmel temizliyor. Tek eksi yanı fiyatı ve sadece bu ürünü kullanırken başıma gelen saçma birşey var. Bol suyla yıkamama rağmen göz pınarlarımda çok fazla makyaj kalıntısı birikiyor ama sonuç olarak performansına etki eden birşey değil. Marttan beri düzenli olarak kullanmaya başladım ve %60-65ini anca bitirmişimdir. Ürün düzenli kullanımla ortalama 5-6 ayda bitirilebiliyor gibi duruyor almadan önce yorum yazan bazı insanlara sorduğumda da aşağı yukarı aynı süreyi söylemişlerdi. Fiyatı biraz daha uygun olsa hayatımın sonuna kadar maceraya ihtiyacım olmazdı fakat zamların devam edeceğini de düşünüyorum, yurtdışından edinebilirim bundan sonra. 2019 Ocaktan beri düzenli olarak çift aşamalı temizlik yapıyorum, eksfoliasyon ürünleri (fiziksel ve kimyasal) kullanıyorum ve çene-alt yanaklarımda yıllardır geçmeyen pütürcüklerden yeni kurtulabildim, bunun öncesinde yüz temizleme jeli ve ipek kese, asit de kullanıyordum fakat bence farkı sağlayan kesinlikle bu ürün oldu. Sırf bu olay bile performansının yüksek bir ürün olduğunu bana gösteriyor. Bitince yves rocher e bir şans vereceğim umarım heimish kadar memnun kalırım.

  5 temmuz 14:59

  22. Yaklaşık 2 aydır kullandığım ürün. Oldukça memnunum. Ele alınması ile birlikte kolay bir şekilde eriyor ve masaj sonrası yıkama ile çok kolay temizleniyor. Çift aşamalı temizlik sonrası sivilcelerimin azaldığını ve cildimin gerçekten temizlendiğini farkettim. Fiyatını hakettiğini düşünüyorum. Önerilir.

  21 haziran 09:24

  21. bu ürünü burada okuduğum güzel yorumlardan sonra almaya karar vermiştim. göz makyajını pamukla ovarak çıkarmak zarar veriyordur diye düşündüm ve justin beauty sitesinden aldım. kullanımı kolay, içinde spatula var minik bir miktar alıp ovalamak yetiyor. ancak genellikle waterproof ürünler kullanıyorum ve bu sebepten ovala ovala çıkmıyor. sonrasında yüz yıkama jeliyle yıkayınca çıkıyor. bir de hafif olmakla beraber çay ağacı esansı içeriyor ve çay ağacı yağı esansından nefret ettiğim için rahatsız oldum. son olarak gözlerimde buğulanma yapıyor bir müddet bulanık görüyorum başka bir ürünle daha yıkayınca ancak geçiyor.

  13 mayıs 11:59 16 haziran 17:57

  20. Korendyden bir alişverişimde 5 ml tester  ürününü almıştım. Tester ürünü bir haftadan uzun süre gitti. Göz makyajında ekstra misel su ile üstünden geçtiğim için, Yapısından da memnun kalınca tam boyunu aldım. Küçük tester kabını atmadım, içindeki bittikçe spatula ile ona bir miktar alıyorum, daha pratik oluyor. Özellikle uçak yolculuklarında çok kullanışlı. Yüzümü bu ürünle ovalayıp duruladıktan sonra verdiği hissi seviyorum ama gerçekten göz makyajı çıkarmada çok  başarısız. Üstünden mutlaka bir jel ya da sabunla yıkasam da ayrıca misel  su ile silme ihtiyacı hissediyorum. clinique ve bu ürün arasında kararsız kalmıştım. Oldukça uzun süre gider gibi duruyor. bir dahaki alışverişimde farklı bir ürün denerim muhtemelen. Çok büyük bir ürün olduğu için almadan önce tester almanızı öneririm. 

  12 mayıs 16:08

  19. bu ürünle (link: https://www.suslusozluk.com/clinique-take-the-day-off-cleansing-balm clinique take the day off cleansing balm) arasında kalmıştım uzun zamandır. yüz temizliği bir şekilde kat kat yıkayarak (gizlinot: önce micellar su sonra yıkama jeli, sabun vs ) oluyor ama ben oldum olası makyajda en çok maskara sürmeye özen gösterdiğim ve çok eğlendiğim,çok önemsediğim ve zaman harcadığım için ister istemez katkatkat..kat sürüyorum.(gizlinot: katlar korkutmasın asla örümcek bacağı yapmıyorum, baktım boka sarıyo o zaman siliyorum üşenmeyip valla o derece istediğim gibi olmalı.) bu yüzden de çıkarmak benim için zahmetli. ee bide kirpiklerimi de korumak istiyorum derken balmları deneyeyim dedim . öncesinde uygun fiyatlı olarak (link: https://www.suslusozluk.com/sephora-suya-dayan%C4%B1kl%C4%B1-g%C3%B6z-makyaj-temizleyici sephora suya dayanıklı göz makyaj temizleyici) ve maskara kofrelerinden çıkan görece daha pahalı olan (link: https://www.suslusozluk.com/lancome-bi-facil lancome bi facil) kullanıyordum ve ikisinden de baya memnundum ama pamukla ova ova çıkarmayı kirpiklerime zarar veriyorumdur belki düşüncesiyle rafa kaldırmak istedim. clinique markasına oldum olası içim sinmediğinden neymiş bu korendy, neymiş heimish dedim?! ve evreka! bundan sonra yoluma heimishle devam ederim arkadaş. asla yağlı bir his bırakmıyor,gözlerde buğulanma vs yaşamıyosun. çatır çatır maskarayı çözüyo, daha nolsun?!

  10 mayıs 11:43 10 mayıs 11:44

  18. Hakkındaki övgüleri görünce denemek istediğim ürün. Elimdeki bittiğinde almayı düşünüyorum ki o da uzun bir süre bitmeyecek gibi duruyor ve bu sürede kendisini unutmamak için kullandığımda güncellemek üzere bu girdiyi yazıyorum çünkü sağolsun sözlüğümüzde hala başlık takip özelliği yok.

  10 mayıs 10:58