yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (103)
  • medya (5)

  103. benim de 22 kasımda aynı gün kargo ibaresi ile vermiş olduğum ürünü hala tarafıma ulaştırmamış firmadır.Aynı zamanda çağrı merkezi telefonlarına çıkmayıp,mesajlarıma dönüş yapmayıp insanı sinirlendiren, hepsijet diye bir saçmalıkla yeni bir oluşum yaptığını sanan firmadır. Kargoya verildi olarak göründüğü için siparişi iptal edemediğimden kuduruyordum.

  maviyeşil süslüme teşekkür ederim,benim aklıma gelmemişti,açtım harcama itirazımı.şimdi onlar düşünsün.

  17 aralık 2019 09:15

  102. Siparişi gelmeyen ama iptal de edilemeyen arkadaşlar,

  Sinirlerinizi bozmadan girin bankanızın internet şubesine, yapın harcama itirazınızı, gerisini hepsiburada düşünsün. sonra müşteri hizmetleri kendisi sizi arayıp nolur itirazınızı geri çekin desin. kimse hiçbir şey yapmadığı için gemi bu kadar azıya alabiliyorlar zaten. bankaya bir hesap versinler de karşılarındaki herkesin koyun olmadığını görsünler.

  tanım: benim de 28 kasımdaki siparişimi hala göndermeyen alışveriş sitesi

  17 aralık 2019 08:03 17 aralık 2019 08:04

  101. marketten daha ucuza tuvalet kâğıdı, çamaşır suyu filan alındığı sürece bu rezillik bitmez. Her yıl black friday adı altında birtakım indirimler oluyor ama ilk defa istisnasız tüm kargo şirketleri böyle bir felce uğradı. Zira Yaşanan alışveriş patlaması refah veya alım gücünün yüksekliğinden değil, vatandaşın üç kuruşun hesabını yaparak pazar-market alışverişini bile artık internetten yapmaya başlamasından kaynaklanıyor. Özetle Önümüzdeki 3-4 yıl her indirim döneminde yaşanacak kronik bir problemin ilk halkası bu.

  17 aralık 2019 00:57 17 aralık 2019 00:58


  100. İstanbulda yaşıyorum. 28 kasımda aldığım 2 ürün de bugün geldi. tam 18 gün. aynı gün trendyoldan da alışveriş yapmıştım ve o da bugün geldi. 18 günlük teslim süresi tam bir facia herhangi bir işletme için. sanki özel tasarım koltuk takımı sipariş ettik de baştan yaptılar. inanılmaz. 

  17 aralık 2019 00:32

  99. 25 Kasım tarihinde siparişimi verdim. 28 Kasım kargoya veriliş tarihi, 6 Aralık ise teslim tarihi olarak görünüyordu. 14 aralık gününe kadar herhangi bir gelişme olmadığını görünce müşteri hizmetlerini aradım şikayet kaydı oluşturdum.

  Şikayet kaydı alelade bir cevapla kapandı. sipariş Kargoya verildi olarak güncellendi fakat hala bir gelişme yok, ürün depoda bekliyor. Bugun arayan hepsiburada bant kaydı teslim tarihini 20 Aralık olarak söyledi. Ama uygulama üzerinde 25 Aralık görünüyor.

  Operasyonel süreçlerini bu kadar yönetemeyen bir firma, üstesinden gelemeyeceği sürece 'nasılsa alacaklar' mentalitesi ile girmemeliydi.

  Bu tecrübenin üstüne bir daha burdan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

  17 aralık 2019 00:13

  98. şu anda nasıl bir durumda olduklarını şöyle özetleyeyim:

  herkes kargom gelmedi diyor. ancak bana bu hafta sonu halihazırda geçen hafta teslim ettikleri ürünü tekrar göndermişler. düşünün, ürünü aldım. sonra aynı ürünn hiçbir kargo ücreti filan olmadan bir daha geldi :)) .

  16 aralık 2019 20:35

  97. Black friday dolayısıyla eskisi yanmış olan elektrik süpürgemi mecburen yeniledim. Hiç bir bilgi verilmeden 2 günde elime ulaştı, hatta şaşırdım. Trendyol sevmesek bile alıştık her hareketi bildirmelerine ,belki ondan şaşırdım. Ürüne belli bir süre kullanıp yorumu bile yaptım. Daha dün hepsi burada ,hepsi jet isimli mesajında ürünüz kargolanmıştır, kargo takip numaranız diye mesaj atmış. Aradan on gün belki daha çok geçip bunu görünce şaşırdım, ne sipariş etmişim ki diye baktım ister istemez. Şimdi gülsem mi , bu disiplinsizliğe sinir mi olsam ne bilemedim tabi. :)

  16 aralık 2019 16:45


  96. Kargo firması olarak hepsijet görünen bir bilgisayar çantası sipariş ettim. 30 kasımda kargoya verilecek, 13 aralıkta teslim edilecek dendi. Ürünün teslim edilmemesini geçtim de insan siteye hiç mi bir şey yazmaz ya? Tahmini teslimat tarihini güncelle, kargoya şu oldu bu oldu de. Herhangi bi şey de ama yani. Kaç gündür bakıyorum, acaba teslim edildi de ben mi fark etmedim diye. Şikayet var şikayetlerle dolmuş taşmış zaten. İhtiyaç alışverişi olmasa yüzüne bakılmazmış. 3 5 lira fark için burayı seçmiş olsam tamam gözden çıkartayım da 50 lira kadar bir fark vardı diğer sitelerle. Bari kargo seçtirtseydin. Paralı olsaydı bunu yaşayacağıma yurtiçine veya arasa para kazandırmayı bile tercih ederdim. Efsane cuma yüzünden yoğunluk var bi şeyler gecikebilir, kargolarla işbirliği yapıyoruz demişler. Keşke bi de geciken şeyler için sms atsanız, siteye bi şey yazsanız da bi özür dileseniz. Trendyol reklamlarıyla bıktırmış olabilir ama adamlar düzgün hizmet veriyor en azından

  16 aralık 2019 16:30

  95. Trendyolun kusturana kadar reklama boğup kendinden soğutmasından sonra, internet alışverişine beceriksizliğiyle ikinci darbeyi vuran site.

  24 kasımda sipariş verdim; en geç 28'inde kargoda, en geç 6 aralıkta da teslim görünüyordu. Şu an 8 aralıktayız ve hala kargoya bile verilmedi. Fatura kesilen sipariş iptal edilemez gibi saçma bir kuralları var o yüzden iptal de edemiyorum.

  Geçen hafta hala kargoya verilmedi diye şikayet etmiştim, en geç 3 aralıkta verilir demişlerdi; tekrarlıyorum 8 aralıktayız!

  Koskoca bir şirket, indirim zamanı yoğunluk olacağını öngörüp, ona göre neden altyapısını ayarlayıp önlem almıyor gerçekten şaka gibi.

  Daha çok saydırabilirim ama çok sinirliyim küfretmeden daha fazla saydıramayacağım(gizlinot: Swh)

  Gerçekten şaka gibi ya...

  Edit: Siteden yaptığım şikayete cevap vermişler, kibar bir şekilde "ucuza aldın, bekleyeceksin" demeye getirmişler. Zaten sinirlenmiştim sıvadılar resmen.

  8 aralık 2019 01:18 9 aralık 2019 22:20

  94. ben bu siteden sonra artık trendyola falan laf edemem.

  23ünde verdiğim siparişi 27 kasımda kargoya verilecek olarak gösteriliyordu ki sipariş bu indirim ıvır zıvırdan önce verildi. bugün 3 aralık hala kargoya verilmedi desteğe ulaştığım halde. müşteri hizmetleri telefona çıkmıyor, sadece banttan dinliyorsunuz. siparişi iptal ediyim diyorum buna da izin verilmiyor elime ulaşmadığı için. tam bir mağdurluk yani. hasta hasta beni sinir ettiler gerçekten gidip mağazadan alsaymışım ne alıcaksam.

  trendyoldan aldığım siparişler bana teslim edildi, ki kargoya verilmeden ürünü iptal etme hakkınız da var orada.

  hepsiburada'dan bir daha asla alışveriş yapmıyorum.

  3 aralık 2019 16:46 3 aralık 2019 16:47