yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (6)
  • medya (3)
  4

  1. Watsons’dan bu yaz 10’ar liraya almıştım tamamen denk geldi ehh ucuz bulunca hem arındırıcı olanı hem de yatıştırıcı olanını almıştım. Arındırıcı olan yeni bitti yatıştırıcı özellikli olana yeşil ambalajlıya temizleme jeli ile birlikte kullanmaya yeni başladım. 

  Benim cildim karma-yağlı olduğu için hafif kremler hem yeterli oluyor hem de cildim kremi kusmuyor. Su bazlı olduklarını kullanım esnasında fark ediyor insan zaten. Ben memnun kaldım bu ürünlerden ; Türk firması olmaları benim için artı, hassas cildimde herhangi bir iritasyon yaratmamaları artı, uygun fiyatları sayabileceğim artı özellikleri. Kokuları da hoş hafif rahatsız etmeyen  cinsten. Watsons’ın sitesinde gözükmüyor ama.   mağazalarda vardır belki Eylül başından beri “almıyorum” da hiçbirşey o yüzden tam bilmiyorum.   ;)

  ilgili medya:
  1
  12 ekim 2018 22:34

  5

  2. Şimdilerde içeriğini yenilemişler hala temiz içerikli sayılıyor mu bilmiyorum ama geçen bahar çok uygun bir fiyata eski içerikli halini alıp denemiştim.

  Kremin birçok vaadi var; ferah aydınlık görünüm verme, nemlendirme, gözenek küçültme, siyah nokta azaltma, yağlanmayı azaltma, makyajın kolay uygulanmasını sağlama gibi...

  Yapısı çok hafif ve akışkan, sürdükten sonra hemen dağıtmak gerekiyor çünkü çok hızlı emiliyor ve asla yapış yapış bir his bırakmıyor.

  Aşırı bir nemlendirmeye ihtiyacım olmadığı için bana yeterli gelmişti. Çok çok nemlendirdiğini sanmıyorum, orta seviyede.

  Gözeneklerime bir etkisi olmadı.

  Akne çıkarmadı. Hassasiyet yaratmadı.

  Cildi yatıştırıyor ve güzel yumuşak bir his bırakıyor.

  Sanki yüzümü çok ince ince soyuyor ve yenilenmesini sağlıyor gibi gelmişti kullanırken. Kırmızı sivilce izlerim biraz solmuştu.

  Yeşil olanı denemek istiyorum şimdi de fakat watsons ve gratislerde gözükmüyor, satışı mı durduruldu yoksa buralarda online mı satışı yapılmıyor bilemiyorum. Gidip bakacağım bir ara.

  19 kasım 2019 13:47

  4

  3. yüzümde etliye sütlüye karışmasın, nemlendirsin, sivilce yapmasın yeter diyen karma/yağlı ciltleri mutlu edecek krem.

  sivilcelere, siyah noktalara, lekelere görünen bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. kendileri dümdüz bir krem efendim. ben gece kremi olarak kullanıyorum ve sivilce çıkarmadığını, kusma yapmadığını söyleyebilirim. hafif ve güzel bir kokusu var. markanın diğer ürünü dermosoothe'nin elmalı parfümlü kokusu gibi rahatsız etmiyor. cildi irrite etmiyor, çok bir nemlendirme özelliği yok çünkü su bazlı ve biraz jelimsi bir krem ama karma/yağlı ciltler için yeterli olacaktır. benim için tek sıkıntısı bu kremin kapağından ötürü ayakta duramıyor oluşu. krem kapağa doğru akamıyor yani. ilerleyen zamanlarda bunun sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum ama hayırlısı. indirimde 25tl civarı bir fiyatı var bu arada.

  ilgili medya:
  1
  25 mart 2020 12:36


  4

  4. Yarım bıraktıklarıma bu karantına sürecinde döndüm ve bitirdim. Daha önce bir tüp daha bitirmiştim. Görüşlerim benzer hafif yapılı tam yağlı-karma ciltlilerin seveceği cinsten çok güzel bir krem. Denk gelsem alıcam ama online dışında yok sanırım.

  ilgili medya:
  1
  29 mayıs 2020 17:22

  5

  5. Formül yenilenmesi yaptıklarını okumuştum ama kesin bir bilgi mi emin değilim. Yenilenmiş haline hiçbir şey olmadıysa bile kesin bir şeyler olmuş olan krem.

  Eskisini geçen sene almıştım ve baya memnun kalmıştım, dibinde kalmıştı biraz. Yenisini bu sene aldım ve bir farklılık var. Karşılaştırma için 1 hafta eskisini 1 hafta yenisini kullandım. Eskisi çok güzel emiliyor ve yüzümdeki kızarıklığı alıyor. Yenisi tam emilmiyor, özellikle sabahları t bölgem kremi kusmuş uyanıyorum. Ve yanaklarımda biraz kızarıklık yapıyor. Benden kaynaklı bir saçmalık mı anlayamadım ama hayal kırıklığına uğradım. Sevdiğim, uygun fiyatlı bir kremdi.

  7 haziran 2020 01:42

  5

  6. Arındırıcı olanı(gizlinot: mavi olan) bir haftayı geçkin süredir kullanıyorum ve nemlendirici kullanmaktan en hoşlanmadığım cilt bakım ürünü olmasına karşın bana nemlendirici kullanmayı sevdirtti. Yağlıya dönük karma bir cildim var ve gece yatmadan ne sürersem süreyim sabah tereyağ sürülmüş gibi yağlı bir cilt ile uyanırım genelde. Bu ürünü kullandığımdan beri adet dönemim yakın olmasına rağmen suratım neredeyse hiç yağlanmamış bir şekilde uyanıyorum. Beni rahatsız eden tek özelliği ise parfümlü olması oldu, kokusu kötü değil ancak yüzüme sürdüğüm ürünlerin çoğunlukla parfümsüz olmasını tercih ederim. Kısacası kuru ciltlilere yetersiz gelecek fakat yağlı ve karma ciltlilerin çok seveceğini düşündüğüm bir ürün. İnternette fiyatı 35-60 TL arasında değişiyor.

  4 kasım 2020 10:23