yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (9)
  • medya (1)

  24. öncelikle evet, kokusu muazzam şampuan.

  ancak, şeffaf renkli, arındırmayı vaat eden ve yağlı saçlara hitap eden "çoğu" şampuandan farksız şekilde, ortalama ilk 5-6 kullanımda işlevini yerine getirip sonrasında saç derisini ve saçı iyice kurutup, cildin sebum pompalaması sonucunda saçın daha hızlı, belki daha çok yağlanması ve saçın şampuana olan ihtiyacın devamlı hale gelmesi gibi bir sıkıntısı var. kepek ve yağlanma sorununu ortaya çıkaracak kadar uzun süreli değil de, araya başka şampuan koyarak kullanılabilir belki.

  10 mayıs 05:00

  23. arındırıcı şampuan olarak kullanıldığında çok başarılı ancak gündelik kullanımda önermem. biz bittikçe alıyoruz saçıma bakım için yağ vs sürdüğümde ya da çok ürün kullandıysam bu şampuan tek yıkamada tamamen arındırıyor hem de içindeki mint sanki saç diplerimi nefes aldırıyormuş gibi bir etki yapıyor. kokusu çook güzel ama duştan sonra saçımda kalmıyor. bence yağlanmayı kesinlikle geciktiriyor ama saçı kuru olanlar kullanmamalı

  22 nisan 20:38

  3

  22. bu ürünle ilgili duygularım biraz karışık. şöyleki, kapağı ilk açtığınızda gelen kokusu ve kabı başlıca albenisi zaten. ama saçta kalıcı bir etki bırakmıyor koku anlamında. öte yandan benim saçımda genelde şampuan kokusu kalamıyor zaten, belki onla da alakalı olabilir. kafa derimde olumsuz bir etki yarattığını düşünmüyorum. ekstra bir ferahlama da sağlamadı. saçlarımı bir tık daha yumuşatıyor. hani elzem, olmazsa olmaz bir ürün değil. aynı markanın fas argan yağı onarıcı şampuanını daha çok sevmiştim mesela. 400 ml'si 55, indirimler veya mağaza kartıyla yapılan alışverişlere 33-27 lira bandında değişiyor 2020 mart itibarıyla. bu paraya değer mi, değmez.

  5 mart 23:32


  2

  21. Yağlanmayı geciktirmediği gibi saç uçlarımı daha da kuruttu tavsiye etmiyorum

  4 mart 23:49 4 mart 23:50

  1

  20. 2 kez denedim, dipleri yağlı uçları kuru saç tipine sahibim.

  saçlarımın dipleri ciddi yağlı, 2. günü çıkarmayacak kadar. ancak bu şampuan kesinlikle hiç etki etmedi. kokusu dışında da iyi gelen hiçbir özelliği yok benim için. kalıcı bir koku olmadığı için, güncel fiyatı da indirimli fiyatı da değmeyecek bir ürün. süslüdeki ve diğer sitelerdeki yorumlar neticesinde aldım ancak ben etkisini göremedim. önerebileceğim bir ürün değil.

  4 mart 13:55

  3

  19. Belki saçlarımı daha az sıklıkta yıkarım diye düşünerek bu şampuanı aldım ama çok iyi arındırmasına rağmen saçlarımın yağlanma süresini sadece yarım gün kadar uzattı. Ayrıca kokusu güzel ama kalıcı değil. Keşke kalıcı olsaydı. Yine de bitene kadar kullanırım ama yenisini almam.

  Yeni Not: Kepek ve kaşıntı yapıyor.

  28 aralık 2019 20:28 4 ocak 01:29

  3

  18. yağlı saçımda bir işe yaramayan şampuan üstelik saçlarımı çok basık ve hacimsiz yaptı. saçlarımı saç kremini de kullansam çok zor açıyorum. sadece kokusunu beğendim bir daha alacağımı sanmıyorum

  14 kasım 2019 19:10


  17. kokusu ile beni büyülemiş ve kendimden geçmemi sağlamış şampuan. öte yandan 38 lira fiyat görünce aniden kendime gelip toparlandım

  19 eylül 2019 16:02

  3

  16. içeriği aşağı yukarı her market şampuanı gibi temiz olmayan, %90 doğal içerik* diyerek algı üretimi yapan sıradan bir şampuan. o minik yıldızın açıklamasını ambalajında okursanız eğer, sadece içeriğindeki kimyasalların ekolojik olarak doğaya zarar vermeden üretildiğini öğrenirsiniz, yani cildinizle temasa geçen kimyasallar yine diğer market şampuanlarındaki kimyasallarla aynıdır.

  ürünü bir süredir kullanıyorum, çok büyük beklentilerle almadım haliyle. öncelikle kokusu cidden çok tatlı, çilekli mentos gibi kokuyor. onun dışında tek şampuanlamada güzel arındırıyor fakat saçlarımı biraz kuruttuğunu farkettim. ekstra bir krem ya da maske kullanmak durumunda kaldım.

  şunu da söylemeden edemeyeceğim, bu şampuanı kullandığımdan beri saçlarım sanki daha fazla dökülüyor. evde çok fazla halı yok, yerlere dökülen saçlarımı bir bir görüyorum resmen. elimi saçıma her attığımda sanki daha fazla dökülen saç geliyor. fiyatı da öyle çok uygun değildi diye hatırlıyorum. yani hem içeriği temiz değil, hem de saç döküyor. puanım 5/10.

  24 mayıs 2019 23:21

  15. saçlarım 1. Günün sonunda yağlanan, hacimsizleşen bir saç tipi. Doğal olarak yağlandırmayı geciktirici özellikleri olan şampuanlara yöneliyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bunu aldım.

  ben yanlış hatırlamıyorsam gratis indiriminden 26-27 tl gibi bir fiyata almıştım. 

  şampuana gelirsek; Kokusunu aşırı beğendim ama saçta herhangi bir kalıcılığı yok, en azından bende. saçlarımın yağlanmasını yarım gün geciktirdi diyebilirim öyle aman aman bir etkisini görmedim ama ben her defasında şampuan değiştirmeyi seven biriyim. bunu da bitirip diğer çeşitlerine bir göz atmak istiyorum. 

  20 mayıs 2019 20:12