yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (12)
  • medya (0)
  3

  31. kokusundan rahatsız edici boyutta bir nane aroması alıyorum. Keşke nane kokusu bu kadar baskın olmasaymış çilek başta var sonra yok

  12 ocak 23:52

  30. haydi hep birlikte tekrar edelimm! 

  1- 3. günde yağlanan saç yağlı saç değildir.

  2- 3. günde yağlanan saç yağlı saç değildir.

  3- 3. günde yağlanan saç yağlı saç değildir.

  period. 

  12 ocak 18:28

  4

  29. bu şampuanla ilgili fikirlerim biraz karmaşık. şöyle ki bence eğer saçınız yağlıysa bir şans verin. karmaşık olduğum nokta ise saçı güzel arındırıyor, temizliyor ancak aşırı karışıyor saçlarınız. duş sonrası saçı açmak bir çile. onun dışında saçlarımı iyi arındırdı, yağlanma sorunuma da iyi geldi. bir daha alır mıyım sorusuna gelecek olursak şimdilik almam çünkü elimde açılmamış iki kutu şampuan var. elimde hiç şampuan olmasaydı ve deneyecek ürün bulamasaydım evet alırdım.

  11 ocak 23:29


  28. şeffaflığına ve kokusuna kanıp indirimde aldım. bence indirimsiz fiyatı bir şampuana göre fazla. Alalı çok olmadı ama pek bereketli bir ürün değilmiş ki nerdeyse birkaç kullanıma biter. öncelikle koku benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. kalıcılığının olmamasını geçtim zaten duşta dahi bayan o kokunun saçımda da kalmasını istemezdim. şişede durduğu gibi durmuyor. (gizlinot: :d)

  şeffaflığı yani arındırıcı özelliği de benim için önemliydi. (gizlinot: yağlı saçlı olmak) ama maalesef ekstra bir temizleme görmedim. sadece ilk iki kullanımda gıcır gıcırlık hissi vardı. temizliyormuş gibi. ki bu istemediğim bir his. birkaç kullanıma o da gitti. bence elidor ya da pantene gibi markalardan pek bir farkı yok ki içerik olarak pek de masum sayılmaz. yağlanma konusunda bir değişiklik gözlemlemedim. en azından hızlandırmadı. bu da bir şeydir. zaten o konuda umudumu kestiğim için bu durumla barıştım ve gün aşırı yıkamayı artık olumlu karşılıyorum.

  özetle bir daha alır mıyım almam. ama öyle çok iyi de anlaşamadık. yağlanma dışında problemli bir saçım olmadığı için yine azıcık temizlesin kokusu da güzel olsun bir şampuanın bana yeter. başka seçeneklere yönelirim.

  9 ocak 01:10

  27. kolay kolay yağlanmayan, yağ ve nem açısından çok dengeli seyreden saçımı daha kuru hale getiren ama sırf kokusunun muhteşemliği yüzünden kullandığım şampuan. bir şampuanla aramda aşk-nefret ilişkisi olacağı aklımın ucundan dahi geçmezdi.

  15 aralık 2020 09:12

  26. Saçımda kepek yapmamış tek herbal essences şampuanı. Kokusu muhteşem. Zaten bu markanın bütün şampuanları çok güzel kokuyor,daha önce mango versiyonunu denemiş hiç memnun kalmamıştım ve kepeklenmişti kafam...

  Kesinlikle kuru ve ince telli saçlara tavsiye ederim. Daha iyi.

  12 kasım 2020 22:28

  4

  25. güzel temizleyen, harika kokan ama benim saçlarımın yağlanmasını geciktirmekte başarılı olamamış şampuandır. koku kalıcı değil. 

  7 kasım 2020 23:31


  24. öncelikle evet, kokusu muazzam şampuan.

  ancak, şeffaf renkli, arındırmayı vaat eden ve yağlı saçlara hitap eden "çoğu" şampuandan farksız şekilde, ortalama ilk 5-6 kullanımda işlevini yerine getirip sonrasında saç derisini ve saçı iyice kurutup, cildin sebum pompalaması sonucunda saçın daha hızlı, belki daha çok yağlanması ve saçın şampuana olan ihtiyacın devamlı hale gelmesi gibi bir sıkıntısı var. kepek ve yağlanma sorununu ortaya çıkaracak kadar uzun süreli değil de, araya başka şampuan koyarak kullanılabilir belki.

  10 mayıs 2020 05:00

  23. arındırıcı şampuan olarak kullanıldığında çok başarılı ancak gündelik kullanımda önermem. biz bittikçe alıyoruz saçıma bakım için yağ vs sürdüğümde ya da çok ürün kullandıysam bu şampuan tek yıkamada tamamen arındırıyor hem de içindeki mint sanki saç diplerimi nefes aldırıyormuş gibi bir etki yapıyor. kokusu çook güzel ama duştan sonra saçımda kalmıyor. bence yağlanmayı kesinlikle geciktiriyor ama saçı kuru olanlar kullanmamalı

  22 nisan 2020 20:38

  3

  22. bu ürünle ilgili duygularım biraz karışık. şöyleki, kapağı ilk açtığınızda gelen kokusu ve kabı başlıca albenisi zaten. ama saçta kalıcı bir etki bırakmıyor koku anlamında. öte yandan benim saçımda genelde şampuan kokusu kalamıyor zaten, belki onla da alakalı olabilir. kafa derimde olumsuz bir etki yarattığını düşünmüyorum. ekstra bir ferahlama da sağlamadı. saçlarımı bir tık daha yumuşatıyor. hani elzem, olmazsa olmaz bir ürün değil. aynı markanın fas argan yağı onarıcı şampuanını daha çok sevmiştim mesela. 400 ml'si 55, indirimler veya mağaza kartıyla yapılan alışverişlere 33-27 lira bandında değişiyor 2020 mart itibarıyla. bu paraya değer mi, değmez.

  5 mart 2020 23:32