yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (3)

  24. argan yağlı şampuanını kullanıyorum gerçekten saçlarda gözle görülür bir yumuşaklık ve parlaklık yaratıyor. lakin fiyatı 45 lirayken birden 60 'a fırlamış. bu nasıl bir zam oranıdır anlamadım... yedeklediğim şişeler bitince bi daha almam.

  12 ekim 13:40

  23. Argan yağlı saç kremi enfes. Saçları gerçekten yumuşaçık yapıyor. Yağlı his bırakmadan hemen durulanıyor. Kokusunu da ben çok sevdim. bayağı kalıcı bir kokusu var. Hele ki şampuanı ile beraber kullanırsanız o koku 3 gün saçtan geçmez diye düşünüyorum.

  Yalnız uyarmadan geçemeyeceğim, ürün baya parfümlü. Koku hassasiyeti olanlar rahatsız olabilir.

  Onun haricinde her şey on numara.

  Aynı kremin şampuanının da deneme boyunu denedim memnun kaldım. Fakat artık köpüren şampuan kullanmadığım için tekrar almadım. Ama onu da şiddetle tavsiye ederim. Aynı koku olayı şampuanda da var.

  26 eylül 15:22

  22. beyaz çilek ve tatlı naneli şampuanını beğendiğim marka. saçıma gözle görülür bir parlaklık kazandırdı. bir süre kullanıp görmek istiyorum. normal şampuanların 2 katı fiyatı olsa da buna değer bence. cosmetica'da 3-4 lira daha uygundu, iki tane yedekledim.

  5 temmuz 13:54

  21. beyaz çilek ve tatlı naneli şampuanını beğendiğim marka. saçıma gözle görülür bir parlaklık kazandırdı. bir süre kullanıp görmek istiyorum. normal şampuanların 2 katı fiyatı olsa da buna değer bence. cosmetica'da 3-4 lira daha uygundu, iki tane yedekledim.

  5 temmuz 13:54

  20. Boyalı saçlarımdan kurtulmak için saçlarımı küte yakın boyda kestirdim. Tamamen doğal saçlara sahibim ve argan yağlı olan serisini %40 indirim ile aldım. üründen çok memnun kaldım ama tabi ki bu memnuniyetim doğal saç sebepli de olabilir. kokusunu, krem kullanmama gerek kalmayan yumuşaklık hissini sevdim.

  28 mayıs 17:13

  19. saçlarım genelde sorunsuzdur, aşırı kuruluk çekmem, kolay kolay yağlanmaz, ağırlaşmaz, hele kepek hiç yapmaz... -dı. argan yağlı şampuanını almıştım, düzenli olarak kullandım. dediğim gibi saçlarımla ilgili herhangi bir sorunum olmadığı için çok incelemem ne boyunu ne de diplerini ancak geçen haftalarda yüzümü yıkayıp kafamı kaldırmamla birlikte bir de ne göreyim? saçlarıma resmen kar yağmış gibi. öyle bir kepeklenmiş ki hani böyle küçük küçük kepekler değil bayağı toplu iğne başı kadar kocaman kocaman kepekler saçlarımın her yerinde. rutinimde en son değiştirdiğim ürün şampuan olduğu için onu sorumlu tuttum tabii. hemen saçlarımı otacı'nın kepeğe karşı etkili ivy şampuanıyla yıkadım, özellikle diplerini parmaklarımla kazıdım diyebilirim bu sağlıklı mı bilmiyorum ama yaşadığım o şokla mantıklı geldi (gizlinot: swh). şimdi gözle görülür şekilde azaldı ama hala tam olarak yok olmadı.

  kepekle mücadele konusunda tecrübeli süslülerin tavsiyelerini bekliyorum.

  velhasıl yaşamadığım bir sorunu başıma bela eden, beğenmediğim ve tavsiye etmediğim bir üründür.

  15 mayıs 22:10

  18. Şampuanlardan dolayı yüzüm gülmedi hepimizin malumu, paraya kıydım ve gittim bu markanın Argan yağlı şampuanını aldım.

  Hayatımın şampuanı demek isterdim fakat saçlarımı keçeleştirdi, yoluk yoluk oluyor ve banyoya girmemin sabahına saç diplerim yağlanıyor. 

  21 nisan 00:44

  17. Argan oil olanında ikinci şişeye geçtiğim şampuan markası. Deneme amaçlı indirimde denk gelince almıştım. Kıvırcık-dalgalı arası, kabarık, ince telli saçlarımı yumuşacık yaptı. İlk şişeyi bitirince her zaman kullandığım şampuana geçtim ancak o yumuşaklığı alamadığım için ikinci şişeyi de aldım yine indirimden. Kokusu, arındırması beni memnun etti.

  Ancak tabi ki normal fiyatını hak etmiyor. 100 lira verdiğim bir şampuan-saç kremi ikilisinin saçlarımı bebek gibi yapmasını isterim. 

  12 nisan 23:07

  16. gratis kasa arkası ürünü olarak agran oil onarıcı versiyonunu aldığım ancak tam olarak istediğim verimi alamadığım şampuan markası. öncelikle saçlarım ince telli,kuru ve işlem görmüş. genel olarak bana hitap etmedi. saçlarımı daha fazla kuruttu,herhangi bir onarım sağlamadı şu 2 hafta içinde. sadece temizliyor. ancak yine de nem vermesini beklerdim,benim gibi saçları kuru olan süslülere saç kremi destekli kullanmalarını öneririm. çünkü uçlarını oldukça kuruttu.

  16 aralık 2018 20:53

  15. Beyaz çilek ve naneli olan şampuanını bir ara %50 indirimle almıştım. Arındırıcı özellikliymiş. Saçı aşırı kurutuyor ki benim için çok da sorun değildi yağlı saç derisine sahibim saçlarda kabarmaya sebep oluyor ki bundan nefret ederim. Kokusu çok hoş fakat kalıcı değil. Alttaki girdilere göz attım içeriğinin de temiz olmadığı yazılmış. Bu sebeplerden dolayı elimdeki bittikten sonra bir daha almam. Abartılacak hiç bir tarafı yok.

  27 kasım 2018 00:04