yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  13. Saçmalığın daniskasidir. Milkshake tarzı bı ürünle öğün olmaz siz zaten ogunlerinizde yalnızca çorba icseniz yine kilo verirsiniz gidipte içinde ne olduğu belli olmayan seyler böyle para bayilmayin

  21 nisan 14:43

  12. Benim her zaman abur cubur düşkünlüğümden kaynaklı iki üç kilo fazlam vardır.çevremde birkaç tane herbalife’çı tanıdık var, şöyle kilo veremedim böyle veremedim dediğimde direkt shake iç falan diyorlardı. İçeriğini nasıl diyorum işte kemküm ediyor diyorum ki ben emziriyorum böyle kafama göre kullanabileceğim bişey mi mesela, kimi bilmiyorum diyor kimi tabi tabi kullanırsın diyor. Ben bu konuda çok bilgili biri değilim ama birine “siz her kilo vermek isteyene kilonun neden kaynaklı olduğunu bilmeden nasıl aynı ürünleri sunuyorsunuz, beslenme uzmanı da değilsin mesela kaç saatlik eğitim veriyorlar da bu yetkiye sahip oluyorsun” dediğimde çıldırdı sinirden. Sana ürün sunan eğitimsiz, sen bilgisiz gidip böyle ürünler kullan, bırakır bırakmaz kilo alımı devam etsin (bizimkilerden biri eşine kilo verdirdi de bırakır bırakmaz aynı kiloyu fazla fazla aldı eşi). Bir de sağlık problemi oluşturma ihtimali olsun. Hiç güvenli değil ya.

  21 nisan 14:30

  11. Bilimsel bir veri bırakmak istiyorum buraya; azımsanmayacak sayıda hastada ciddi karaciğer hasarı bıraktığı raporlanan bir madde. 

  21 nisan 09:52

  10. Kilo verme umuduyla neler yapılabildiğini çok iyi biliyorum ama lütfen kendi sağlığınızı tek derdi bir saadet zincirini devam ettirmeye çalışan insanların eline bırakmayın. Eğer yeterince araştırma yaparsanız her yerde Herbalife satıcılarının çeşitli iddialarıyla karşılaşıyorsunuz, ürünleri hamile kadınlara öneren satıcılar, ürünün içinde çok miktarda şeker olmasına rağmen şeker hastalarına öneren satıcılar ve benim birebir denk geldiğim, su zehirlenmesi hakkında herhangi bir bilgi vermeden "ne yap ne et, ürünün yanı sıra günde 5 litre su bitir" diyen satıcılar... Elbet diyetisyenler de işlerinden para kazanıyorlar ama size asılsız diyetler yaptırdıklarında repütasyonları zedelenebiliyor, mesleklerini kaybedebiliyorlar. Herbalife'ın ise sizin paranız dışında kaybedebileceği bir şey yok. Dikkatli olun.

  21 nisan 00:22

  9. Elinde bunun şişesiyle gezen birilerini görünce çok üzülüyorum. Beslenme konusunda bu kadar bilgisiz olmamalıyız. 

  Tanım: saçma vaadlere sahip beslenme katili.

  20 nisan 19:30 20 nisan 19:34

  8. gerçekten kilo verdiren güvenilir bir şey olsaydı amerika kanada gibi obezite hastalığının ekononomisine büyük darbe yaptığı ülkelerde ilaç olarak yazılır ya da satışları patlama rekoru kırardı. bayılıyoruz mucizevi ürünlere. sabah normal kahvaltı yapayım öğlen yulaf lapası akşam da et yiyeyim demiyor kimse. bu üründeki katı kuralları uygulamaktansa sağlıklı yaşamı uydursak kendimize hem daha mutlu oluruz hem de sağlıklı.

  insanlar ilaçlarına güvenemiyor şirketlerin yaptıkları sahtekarlıklar yüzünden. birileri de çıkıp şirket kendi ürününe sağlıklı dedi diye güvenip kullanıyor bunları. bundan 10-20 sene sonra vücudunuza ne yapacağını bilmiyorsunuz bilemezsiniz. bir tane ağrı kesici yüzünden böbrek yetmezliğine girip nakil olan insanlar gördüm, yazık değil mi o hassas dengenize bu kimyasal karışımı sokuyorsunuz?

  20 nisan 17:17

  7. Herbalife shake kilo verdiren bir ürün değil. Günde iki öğünü (sabah-akşam veya öğle-akşam) sadece bunu içerek yani aç kalarak sizi zayıflatacağını iddia eden bir toz. Aynı ürünü yemeklerden önce içip, yemeğinizi yerseniz de kilo alıyorsunuz çünkü kendisi 200 küsur kalori. Kesinlikle doyurucu falan da değil. İki öğün yemek yemezsen tabii miden küçülür, daha az yemeye başlarsın ve çabuk doyarsın, zayıflarsın. Tabii açlığa dayanabilirsen. Çayları çorbaları da bir işe yaramıyor. Denedim biliyorum :)

  20 nisan 15:36

  6. Bu markanın ürünlerine bir türlü güvenemiyorum. Kilo almak istediğim zaman birisi önermişti bu markayı. Araştırdım, genelde bilgisiz satıcılarının para kazanmak için öve öve bitiremediği deli gibi reklamını yaptığı bir marka. Sağlık açısından tarafsız bir yorum bulamadım. Bu ürünlerle zayıflayan ya da kilo alan eminim vardır ama kilo vermek var kilo vermek var. Her gereğinden fazla kolay yolun bir eksisi vardır mutlaka. İnsanlar spor salonlarına beslenme uzmanlarına boşuna paralar akıtmıyor. İstediğimiz kiloya ulaşalım diye karaciğeri böbreği elimize almak da var. Spora diyetisyene vereceği para yerine Bunu kullanan insan direkt üşengeçtir gözümde.

  20 nisan 15:05

  5. okuldan bir arkadaşımız bu markanın shake'leri ile ayıla bayıla zayıfladı. gerçek anlamda bayıldı tabi. gözleri boş boş bakar oldu, anlamsız şeylere güler anlamsız konuşur oldu. aşırı dengesiz ve sadece bu tür gıdalar ile zayıflamak akıl karı bir durum değildir. biraz kendinizi zorlayıp spor anlamında ve daha aktif bir hayat tarzı ile kalıcı ve sağlıklı kilo verin.

  24 nisan 2017 02:10

  4. Bu tür zayıflamaya yönelik ürünler karaciğeri fazlasıyla yoruyor. Siz farkında olmasanız da, kısa süre içinde etkisini göstermese de, uzun yıllar sonra karşınıza çıkabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

  13 mayıs 2016 01:52 ed.22 haziran 2016 15:25

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar