girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • medya (3)

172. Suslulerim eger sizdeki gorevini tamamlamis, kullanmadiginiz ielts kitaplariniz varsa talibim. Simdiden cok tesekkurler :)

24 nisan 11:12

171. süslüler, 2 puan arıyorum bioderma'dan. kullanmayan varsa talibim 2 puanına :)

24 nisan 10:53

170. Studio fix nc15 i olan,dibini sıyırma derecesinde kalan (1-2 kullanımlık), çöpe atacak olan varsa atmasın bana versin lütfen :d mezuniyet makyajımı kendim yapacağım ve yağlı cildime kapatıcılık açısından en uygunu bu sanırım.

24 nisan 08:15


169. merhabalar,

üniversite sınavı için elinde az kullanılmış ya da kullanılmamış ygs/lys-tyt/yks kitabı bulunanların kitaplarına talibim. sürekli devam etmem gerekiyor ve kitaplara bu kadar para vermek yerine kullanmayan biri varsa neden boşa gitsin ki diye düşündüm. sayısalcıyım. limit türev integral gibi derslerin ayrı kitapları varsa elinizde onlara da talibim hepsi benim bebeklerim. şimdiden teşekkür ediyorum 🐙

edit: müfredat çok sık değiştiğinden geçen yıl ve en fazla iki yıl önceki kitaplar işime yarar, daha öncesiyle şu anın kitapları çok çok farklı. yine de düşüncenizden dolayı çok teşekkürler.

20 nisan 23:21 22 nisan 23:25

168. artık işinize yaramayan, başkaları da yararlansın dediğiniz (gizlinot: hele ki doların 4 olduğu bu zor zamanlarda) TOEFL, IELTS ve ya YDS kitapları olan varsa talibim. şimdiden teşekkürler <3

18 nisan 21:28

167. elinde medeni hukuk veya anayasa pratiği olup da vermek isteyen olursa talibim :)

ve ankara’da bu tarz şeyleri fotokopi olarak alabileceğim bir yer var mıdır? bilginize de talibim süslüler.

17 nisan 11:10

166. süslüler selam, seneye üniversite sınavına gireceğim. Elinizde olan işinize yaramayan ygs-lys kitapları var ise gönderirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

17 nisan 11:03


165. Trendyolda indirim kuponu olupta paylasmak isteyen var miiii :) 240 liraya bir urun alacagim da almadan bir sorayim dedim.

9 nisan 19:55

164. süslüler yeditepe üniversitesi öğrencileri olarak sıra sende isminde bir sosyal sorumluluk projesi yürütüyoruz. göztepe hastanesi onkoloji bölümünde yatan çocuklara biraz moral olup yüzlerinde bir gülümseme yaratmak istiyoruz.  oyuncaklara, boyama kitaplarına, boya kalemlerine, boyalara ve kitaplara ihtiyacımız var. bu bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için bütcemiz malesef yok. eğer bize destek olup bir iki oyuncak veya kitap göndermek isterseniz o kadar seviniriz ki. hepinizin desteğini bekliyoruz süslülerim.

5 nisan 18:08

163. Herkese iyi geceler öncelikle. Doğru başlığa yazdığımdan hiç emin değilim ama bir an önce bir yere yazmak, sizlerden yardım talep etmek istedim. İzmir'de yaşayan veya bir şekilde Hatay semtine yolu düşenlerin belki dikkatini çekmiştir. Burada, yanında biri bebek 3 çocuğuyla birlikte dilenen bir kadın, bir anne var. Çocuklarının birçok yönden ihtiyaçları var lakin sizden isteyeceğim elinizde veya çevrenizde kullanılabilir durumda olan çocuk/bebek kıyafetleri ve oyuncaklarıdır. Ben çocukların güzelliklerine bakmaktan, üstlerindeki kıyafetleri fark edememişim maalesef. Bu konuda destek olmak isteyen olursa, belirttiğim lokasyonda bu kişilere ulaşmaları mümkün. Ulaşım imkanı olmayanlar ise kargo yoluyla bana ulaştırabilir. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. 

4 nisan 01:13