girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (170)
  • medya (3)

170. artık işinize yaramayan, başkaları da yararlansın dediğiniz (gizlinot: hele ki doların 4 olduğu bu zor zamanlarda) TOEFL, IELTS ve ya YDS kitapları olan varsa talibim. şimdiden teşekkürler <3

dün 21:28

169. elinde medeni hukuk veya anayasa pratiği olup da vermek isteyen olursa talibim :)

ve ankara’da bu tarz şeyleri fotokopi olarak alabileceğim bir yer var mıdır? bilginize de talibim süslüler.

17 nisan 11:10

168. süslüler selam, seneye üniversite sınavına gireceğim. Elinizde olan işinize yaramayan ygs-lys kitapları var ise gönderirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

17 nisan 11:03


167. Elinde mavi.com da geçerli 200tl üzeri yeni sezon alışverişine 40tl indirim kodu olup da paylaşmak isteyen varsa çok sevinirim

16 nisan 15:09

166. Trendyolda indirim kuponu olupta paylasmak isteyen var miiii :) 240 liraya bir urun alacagim da almadan bir sorayim dedim.

9 nisan 19:55

165. süslüler yeditepe üniversitesi öğrencileri olarak sıra sende isminde bir sosyal sorumluluk projesi yürütüyoruz. göztepe hastanesi onkoloji bölümünde yatan çocuklara biraz moral olup yüzlerinde bir gülümseme yaratmak istiyoruz.  oyuncaklara, boyama kitaplarına, boya kalemlerine, boyalara ve kitaplara ihtiyacımız var. bu bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için bütcemiz malesef yok. eğer bize destek olup bir iki oyuncak veya kitap göndermek isterseniz o kadar seviniriz ki. hepinizin desteğini bekliyoruz süslülerim.

5 nisan 18:08

164. Herkese iyi geceler öncelikle. Doğru başlığa yazdığımdan hiç emin değilim ama bir an önce bir yere yazmak, sizlerden yardım talep etmek istedim. İzmir'de yaşayan veya bir şekilde Hatay semtine yolu düşenlerin belki dikkatini çekmiştir. Burada, yanında biri bebek 3 çocuğuyla birlikte dilenen bir kadın, bir anne var. Çocuklarının birçok yönden ihtiyaçları var lakin sizden isteyeceğim elinizde veya çevrenizde kullanılabilir durumda olan çocuk/bebek kıyafetleri ve oyuncaklarıdır. Ben çocukların güzelliklerine bakmaktan, üstlerindeki kıyafetleri fark edememişim maalesef. Bu konuda destek olmak isteyen olursa, belirttiğim lokasyonda bu kişilere ulaşmaları mümkün. Ulaşım imkanı olmayanlar ise kargo yoluyla bana ulaştırabilir. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. 

4 nisan 01:13


163. Ruh sağlığı alanında olan süslüler, elinizde hibe etmek isteyeceğiniz dsm-5 var ise talibim . Zebramo üzerinden vs. Satmak isterseniz ona da uyarım.

3 nisan 17:28

162. Merhaba süslüler, elinde morhipo veya boyner indirim kodu olan ; olup da kullanmayacak olan var mıdır acaba? 

3 nisan 17:26

161. kullanmadığınız, işinize yaramayan, bi kenarda duran ales kitaplarınız varsa talibim. konu anlatımlı veya soru bankası olabilir hiç fark etmez. kargoyu ben karşılamam halinde her şehirden alabilirim ama istanbul içi elden alabilirsem daha iyi olur :)

3 nisan 11:13