girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (281)
  • medya (2)

281. mavi'den indirim çeki, indirim kodu, indirim sağlayan herhangi bir şeye talibim... 100 lira üzeri gibi şarta bağlı herhangi bir şey de olabilir.

bugün 01:32 bugün 01:33

280. siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler veya tarih bölümlerinde okumuş süslüler, elinizde eğitiminiz sırasınca kullandığınız ve artık ihtiyacınız olmayan kitaplar var mı? özellikle siyasi tarih ve diplomasi tarihi alanlarındaki kitaplar tercihim.

15 kasım 13:05

279. merhaba süslüler üniversitesiden mezun olduktan sonra iş arayışına girdim ancak özel sektörde iş bulamayınca kpssye hazırlanmaya başlamaya karar verdim, kpss a alanından sınava gireceğim kitap fiyatlarına baktım soru bankaları ile birlikte çok yüksek fiyatlara patlıyor bu konuda çevremde deneyilimli kimse olmadığı için hangi kitap daha iyi bilmediğim için karambole kitaplar almak istemiyorum. yani sözün özü eğer elinizde kpss a alanı artık ihtiyaç duymadığınız kitaplarınız varsa talip olabilirim yada daha öncesinden hazırlanıpta memnun kaldığınız kitaplar olup mutlaka almalısın dediğiniz kitaplar olursa önerilerinize de açığım. şimdiden çok teşekkürler süslüler.

14 kasım 22:34


278. Ben bir istek manyağıyım ve mecbur hepsini yazacağım. İhtiyaç sırasına göre diziyorum vira bismillah;

İngilizce yds soru kitapları ya da başka kaynaklar (nasıl çalışmam gerektiğini dahi bilmiyorum ama İngilizcem iyi sadece soru sistemini öğrenmem gerek sanırım) 

İspanyolca kaynaklar (yeni öğrenmeye başladım bi yandan okulda dersine de giriyorum ama elimde sadece fotokopi bir kaynak var.

Hotiç indirim kodu? Jddnıxdmd

Okuduğunuz ve artık saklamak istemediğiniz herhangi türde romanların hepsine talibim.

Edit: btw iktisatçıyım ve ekonomi finans ders kitapları ya da diğer tarz da kitaplarınız varsa artık kullanmadığınız çok işime yarayabilir.

14 kasım 18:31 14 kasım 18:49

277. (adı sürekli değiştiğinden artık bi türlü kafamın basmadığı) kuzenim için lys, yks, ayt kitaplarınız olursa seviniriz.

14 kasım 16:45

276. Resim yapan ozellikle de suluboya yapan süsluler varsa ya da elinde fazla malzemesi olan kagit olur firca olur boya olur talibim

Ciddi edit: neden kötülediğinizi biri bana açıklayabilir mi cidden

14 kasım 01:01 dün 00:15

275. süslülerim merhaba,

cadıların keşfi (deborah harkness) kitabını arıyorum. okuyup size geri gönderebilirim de isterseniz. (çok temiz okuyucuyumdur). yurtdışına yerleşeceğim yakın zamanda, alıp saklayamayacağım, o nedenle süslülerime sorayım bir dedim.

14 kasım 00:17


274. aramızda eskişehir'de bisikletini satmak isteyen bir süslü varsa :-)

11 kasım 18:39

273. recete.com dan indirim kodunuz varsa beni çok mutlu edersiniz süslüler :d

10 kasım 02:02

272. Elinde yks dil 1 icin kaynak bulunan susluler yardimci olabilirler mi? para karsiliginda satin alabilirim

5 kasım 20:22