sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (776)
  • medya (132)

  776. merhaba. benim de elimde bir yere kadar çözüp sonra bıraktığım ygs ve 9-10. sınıf test kitapları var. elimdekileri ve nereye kadar çözüldüklerini yazacağım.

  sınav ygs coğrafya akordiyon - türkiye'de görülen iklim tiplerine kadar / fdd ygs tarih - osmanlı devleti kültür ve uygarlığı / seviye ygs matematik - rasyonel, eşitsizlik, mutlak değer ve üslü sayılardan birkaç test dışında bomboş / esen 10. sınıf konu özetli matematik - birkaç geometri testi dışında bomboş / milimetrik yayınları tarih, coğrafya, felsefe birlikte - tarih osm. kültür uyg., coğrafya harita bilgisi, felsefe varlık f. kadar / esen ygs konu anlatımlı felsefe - varlık felsefesinin ortaları / test grup yayınları coğrafya 1-2 - coğrafi konumun son birkaç testi / güray küçük öğreten fasiküller oran orantı problemler - bomboş / sınav ygs sosyal 30x40 deneme - 30 denemeden 12si çözülmüş / güvender ygs coğrafya - nemlilik ve yağış / güvender ygs felsefe - felsefeyle tanışma 10. test / antrenmanlarla geometri 1 - başlardan birkaç soru dışında bomboş / sınav ygs coğrafya - iklimin temel elemanı sıcaklık / yayın denizi tek ygs tarih - türkiye tarihi / eksek ygs geometri - 30. sayfaya kadar yarım yamalak / seviye ygs konu anlatımlı matematik - toplamda 2 test falan çözülmüş, gerisi bomboş / eksen ygs matematik - sayılar ünitesinden baya çözmüşüm onun dışında sadece üslü köklüden 2-3 test çözülü, gerisi bomboş.

  kısaca böyle. eğer içinden istediğiniz/ihtiyacınız olan olursa lütfen bana yazın, ankara içinde elden verebilirim. kargoya çok yanaşmıyorum çünkü sanıyorum kargo bir kitap parası tutar.

  dün 00:41

  775. çevresinde ihtiyaç sahibi, 13-14 yaşlarında kız çocuğu olan süslüm varsa ve benimle iletişime geçerse çok sevinirim. Elimde dört pantolon, üç tişört ve bir sırt çantası var. hepsi sağlam, temiz kullanımış ürünler. kargo ücretini ben karşılarım.

  23 haziran 21:51

  774. Merhaba süslüler, Kardeşimin kitaplığını düzenlerken hatıra diyerek atmaya kıyamadığımız birkaç çocuk kitabı buldum. Kalbimden geçen doğuda öğretmen bi süslümüze yollayabilmek, ama her halükarda benden daha efektif kullanacak bir süslüye yollamaktan da memnun olacağım.

    Not: alıcı ödemeli yollamak istiyorum.

   Yeni not: meraktan saydım 19 kitap + 1 atasözleri ve deyimler sözlüğü (gizlinot: Ahahah)

  En yeni not: 2 tane de muhasebeyle ilgili olduğuna inanmak istediğim kitap çıktı ama kullanışlı ve güncel kaynaklar mı pek anlamadım açıkçası. İhtiyaç duyan biri olursa diye ayırdım onları da.

  ilgili medya:
  2
  23 haziran 16:02 23 haziran 16:14

  773. elimde ygs/lys konu anlatımlı, soru bankası ve denemeler var. çoğuna hiç dokunulmadı bile. konular hala aynı olduğu için yararlanmak isteyen varsa eğer karşı ödemeli olarak yollayabilirim veya balıkesir'de elden verebilirim. ihtiyacı olan varsa yazsın lütfen.

  edit: femset eşit ağırlık soru bankaları ve fem dergileri var elimde. başka şeyler de var ama set olarak bunlar olduğu için ancak bunların direkt olarak adını verebiliyorum çünkü çok fazlalar.

  edit2: verildi :)

  21 haziran 17:08 21 haziran 18:40

  772. Susluler elimde denebunudan cikan listerine agiz bakimi urunleri icin %25 indirim kodu var. watsons online alisverisi kullaniminda gecerli 30 haziran’a kadar geçerli olan kod: listerine25

  20 haziran 16:13

  771. Merhaba sevgili süslüler,

  Elimde iPhone 5s telefon kılıfları var. Telefon değişikliği yaptığımdan artık kullanamayacağım. Bazıları biraz deforme olsa da hepsi kullanılabilir durumda. Kullanacak ya da başka şekilde değerlendirebilecek birine gitsin isterim. İsteyenlere karşı ödemeli olarak kargolayabilirim. Görseli ekliyorum.

  Edit:ürünler verildi.

  ilgili medya:
  1
  17 haziran 21:27 18 haziran 17:53

  770. eşit ağırlığım elimde çok güzel üniversite hazırlık kaynakları var isteyen birisine kargosunu ben ödeyerek yollayacağım

  edit: kitaplarımın yeni sahibi bulundu :3

  16 haziran 23:20 17 haziran 14:39

  769. Merhaba süslüler. Elimde doktorbeyaz.com( s beden), dr.c (42 beden) ve tıpmod markalı (bedenini hatırlamıyorum etiketinin yarısını kesmişim niye bilmiyorum) beyaz hemşire pantolonları var. Hastanede staj yaparken kullanmıştım. Hasarı falan yok hiçbirisinin minicik lekeler var sanırım, belirli belirsiz onlar da. bölümüm paramedik sadece okul zamanı hastane stajında giydim yani muhtemelen bir daha giymeyeceğim.(zaten hala işsizim) İhtiyacı olan, hala beyaz forma kullanan veya kullanabilecek birilerine ulaşırsa sevirim.

  Edit: ekleme ve düzeltme yaptım. Bu arada isteyenlere fotoğraf atabilirim.

  Edit2: Verildi.

  14 haziran 22:04 14 haziran 23:41

  768. merhaba süslüler, artık kullanmadığım, az kullandığım, bi kere deneyip bıraktığım bir takım ürünler var elimde. "kullanırım, deneyeyim" diyen bir süslüye vermek isterim. ankara içinde olursa da elden verebilirim.

  edit: verildi.

  ilgili medya:
  1
  12 haziran 19:38 12 haziran 20:00

  767. Bir üst girdime ek olarak

  Loreal colorista kırmızı

  Sea color siyah saç boyası (gizlinot: bunu ayrı olarak gönderebilirim)

  Aksesuarlar (gizlinot: kolye,küpe,bilelik biraz fazla olarak göndereceğim) 

  8 haziran 12:44