yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1001)
  • medya (226)

  1001. Süslüler elimde givenchy linterdit, givenchy hot coutre,dior  jadore, jpg classic edp  gibi yaklaşık 5-10 kokunun dekant doktorundan satın alınmış 3er ve 5er ml lik dekantları var. Kargo karşılığı isteyen birine göndermek istiyorum. (gizlinot: Mng ya da aras kargo ile gönderebilirim) isteyen olursa mesaj kutuma beklerim.   Verildi

  30 nisan 20:09 30 nisan 22:35

  1000. Dolap indirim veya kargo bedava kodu olan var mı süslüler? 

  24 nisan 08:29

  999. elimde 2 şişe isana papatya & adaçayı, bir şişe de otacı naturway sarımsaklı şampuan var. isanalardan bir tanesi hiç kullanılmadı, diğeri sadece bir kez, otacı da maksimum 4-5 kez kullanıldı. istanbulda yaşıyorum kargo ücreti ne kadar tutar bilmiyorum ama ilgilenen varsa alıcı ödemeli olarak yada elden birilerine vermek isterim. ikisini de sevemedim ve çöpe atmak istemiyorum dolu ürünleri. 

  edit: verildi

  23 nisan 16:12 25 nisan 10:44


  998. --verildi--

  Görseldeki ağda ısıtıcı makine (gizlinot: Sorunsuz) ve 1 adet sesu roll on ağdayı (gizlinot: Sıfır) çantasıyla birlikte birilerine vermek istiyorum.kargoya veremem ancak florya metrobüs ya da yakın yerlerde elden verebilirim

  ilgili medya:
  1
  23 nisan 13:20 23 nisan 14:56

  997. Merhaba süslülerim. Önümüzdeki haftalarda taşınıyorum ve yeni eve giderken çift kişilik karyolamı götürmeyeceğim. Yalnızca 2,5 yıl kullanıldı ama bazalı olmadığı için ikinci el uygulamalarda sembolik bir fiyata satışa çıkardım. Eğer önümüzdeki 2-3 hafta içinde satılmazsa, ihtiyacı olan bir süslü istanbul içi nakliyesini ayarlayabilirse hibe etmek isterim.

  karyola 160*200 doğtaş mayer serisi. arzu eden internetten yatak modeline bakabilir.

  22 nisan 13:13

  996. İphone 7 plus için paketi açılmamış telefon kabını ptt kargo karşı ödeme ile hibe etmek istiyorum. İlgilenenler bana ulaşabilir.

  Not: verildi

  ilgili medya:
  2
  18 nisan 22:16 21 nisan 22:39

  995. Göz numaram değiştiği için eski lens kutumu(gizlinot: Acuvue oasys with hydraclear plus for astigmatism) hibe etmek istiyorum. Etrafımda aynı göz numarasına sahip biri olmadığı için aklıma sözlük geldi.(gizlinot: Lenslerin astigmatlı olduğuna dikkat çekeyim yanlışlıkla alan kişi baş ağrısı çekmesin sonra.) Her şeyin çok pahalı olduğu günümüzde lens de uçmuş durumda. Ben 15 günlük olduğunu bilmeden önce 1 Ay kullanıyordum ancak çok batma yaşıyordum belki ondandır. Zaten bu markayı kullanan, alışık birinin alması daha iyi olacaktır diye düşünüyorum Bu yüzden. 1 kutunun içinde 4 tane kaldı. İsteyenleri, göz numarası ve çapları vs uyan olursa mesaj kutuma bekliyorum.

  Not: lensler miyop -3.75 ve astigmat -0.75 numaralarına sahip.

  Axis:180 bc:8.6 dia:14.5

  Skt 2024

  İzmit içi elden alabilirsiniz diğer türlü karşı ödemeli kargoyla size gönderebilirim.

  edit: şu an için bir süslümle anlaştık.

  ilgili medya:
  1
  18 nisan 17:05 19 nisan 01:11


  994. bağış demektir.

  tamam ekonomik krizdeyiz de indirim kodunun (hele kişiye özel olmayan dümdüz indirimlerin) bu başlıkta işi ne? hibe böyle bir şey değil. bunun için ayrıca (bkz: indirimleri duyurma kampanyası) var.

  not: ben de geçenlerde (gbkz: hibe talebi) başlığında kişiye özel kupon talep etmiştim, birisi bulup saldırmaya başlamadan söyleyeyim ikisinin aynı şey olduğunu düşünmüyorum çünkü ben o kuponu bu başlıkta aramıyorum, indirimleri duyurma kampanyasında arıyorum. o zaten talep sayfası, birinin bir şeye ihtiyacı olduğunda bu başlığa baktığı için asıl burada bilgi kirliliği olmaması lazım.

  14 nisan 09:25

  993. Edit,verilmiştir.

  elimde aşağıdaki kitaplar mevcut ptt ile alıcı ödemeli veya satış uygulamalarından sembolik bir fiyata gönderebilirim

  İ

  13 nisan 17:04 17 nisan 01:23

  992. süslüler birden bire radikal (kendi çapımda) bir değişiklik yaparak ped kullanmayı bıraktığım için elimdeki stok pedlerimi vermeye karar verdim. çevremdeki arkadaşlarım ya cup ya tampon kullanıyor, kız kardeşim veya kuzenim vs de yok maalesef.

  elimde 3 paket orkid platinum ultra gece extra (4 numara) 18'li ped var. ben yıllarca sorunsuz kullandım ama kaşıntı vs problem yaratanları da burada çok okudum, bu nedenle bu pedle problem yaşamamış birine göndermeyi isterim.

  bir de yine çok okuduğum için bu kaşıntı, koku, yara, mantar vb hikayelerini, kendi çapımda parfümünden kurtulmak için sanırım paketi yırtmışım ama o kadar yani sonra elimi bile sürmemişim zaten onlara gelene kadar ped maceram son buldu. şu dönemde ped gibi çok çok ucuza satın almamız gereken bir şeyin fiyatı bu kadar artmışken aklıma göndermek geldi.

  8 nisan 21:25