yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1139)
  • medya (272)

  1139. Süslüler gua sha taşına ve yüz serumuna ihtiyacım var, bunun yanında deneyip de beğenmediğiniz yüz nemlendirici, nemlendirici, göz altı kremi vs talibim.

  Deneyip beğenmediğiniz kozmetik ürünleri veya kıyafetleri de verebilirsiniz, arkadaşlarım arasında hibe olayını başlattım yaymak istedim. Teşekkürler ❤

  Kargo ücretini karşılayacağım, iletişime geçin lütfen.

  dün 14:57

  1138. Watsons mobil uygulamada geçerli 60/20 indirim kodum var. İhtiyacı olan varsa kendisi ile paylaşabilirim.

  Edit: verildi.

  23 ocak 17:41 23 ocak 17:44

  1137. Dolap hesabım icekck, özellikle ihtiyacı olan üniversitesi öğrencilerine dolap uygulaması üzerinden istedikleri ürünleri tek bir kargo ile gönderebilirim, ( ya da diğer uygulamalar daha karlıysa tam bilmiyorum- ürünleri seçip söylerseniz ona göre kurgu yaparız)kargoyu kendileri karşılamak şartıyla çünkü öyle olmayınca almıyorlar geri dönüyor vs. ( river island hırkayı, bebek ürünlerini ve büyük beden ürünleri gerçekten satıyorum diğer tüm ürünleri bu şekilde yollayabilirim) bir de bildiğim kadarıyla dolapta min. Bir bedel ödenmesi gerekiyor alınması için.

  Neyse ihtiyacı olanlar bi bakar ona göre ayarlamaya çalışırız.

  Bunun dışında twist bol kesim lacivert bir kazak m beden tertemizdir bir de m beden siyah yakası zikzak şeklinde gelen bir kazağım daha var o da tertemiz. Bunları da alanlara yollarım, dediğim gibi gerçekten ihtiyacı olan yazarsa çok mutlu olurum.

  Görüşmek üzere

  23 ocak 14:51


  1136. elimde prof. dr. i̇rfan baki yaşar'ın diferensiyel denklemler ve uygulamaları kitabı var tertemiz duruyor, matematik ya da mühendislik üniversite öğrencisine kargo bedelini karşılama kaydıyla hibe etmek istiyorum, isteyen dm atabilir :)

  19 ocak 19:36

  1135. elimde bulunan ama hiç elimin gitmediği biraz oje ve iki adet krem far var. peter thomas rothu maskelerini denemek için bu deneme boylarını almıştım belki deneyip büyük boyunu almak isteyen olur diye koyuyorum. saç serumu da yaklaşık yarım şişe 3.şişem ben artık etkisini göremiyorum.

  antalya içi elden ya da alıcı ödemeli gönderebilirim.

  edit: verildi.

  ilgili medya:
  1
  19 ocak 17:30 20 ocak 12:17

  1134. Merhabalar kesinlikle kullanacak ve ihtiyacı olana h&m'den %15 indirim kuponu/kuponları vermek istiyorum. Kodlari yazılı olarak göndereceğim, online olarak da kullanılabiliyorlar. Başka indirimle birleştirilemiyor (yani halihazırda indirimli ürünlere uygulanamiyor :'( )

  Not: 2 adet kupon verildi :) .

  Not2: elimde biraz daha kupon var, spesifik olarak alacağı net bir şey olan ve hemen alacak olan biri varsa yazsın.

  13 ocak 15:39 14 ocak 12:32

  1133. Deodorantların yarısı dolu. Cerave'nin yüzde 30'u dolu diye tahmin ediyorum. Muscent rosabotanica parfüm sadece denendi. Yine muscentten cassili ve iris dragees parfümü var onları fotoğrafa koymadım sadece. Pantene saç kremi tamamen dolu gibi. Got2b spreyle pek anlaşamadık. Hepsini isteyen tek kişiye göndermek istiyorum. Birden fazla Kargoyla ve iade ile uğraşmak istemiyorum. Sadece kargo parasını ödeme karşılığında göndermek istiyorum. İlgilenen olursa mesaj atabilir.

  Not: elden verme şansım yok isteyen olursa gardropsta ilan açabilirim.

  Edit. Verildi

  Edit. Anlaştığım yazar 1 haftadır bana dönmedi. Kargoya direkt karşı ödemeli verseydim eğer o kargo bana geri dönecekti o kadar eminim ki. Almayacaksınız gerçekten istemiyorsanız neden yazıyorsunuz hiç anlamıyorum. O yüzden başka bir yazara döndüm.

  ilgili medya:
  1
  9 ocak 16:26 19 ocak 20:04


  1132. denebunu ücretsiz kutusundan uzun tüylü köpek şampuanı geldi. köpeğim olmadığı için ihtiyacı olan bir arkadaşıma konya zaferde elden teslim edebilirim kargo ile uğraşmak istemiyorum.

  3 ocak 13:00

  1131. edit: verıldı

  Süslülerim elimde skinfood markasının yumurta gözenek maskesi var yarısı dolu. Aha bha kullandığım için artık bu maskeyi sürmüyorum. Süslüme hibe edebilirim dolaptan kargo dahil en ucuz fiyata 🍊💫

  29 aralık 2021 23:14 30 aralık 2021 01:05

  1130. Vodafone hediye çarkından tefal ürünlerinde yapılacak alışverişlere %15 indirim çıktı. Alt sınır var mı bilmiyorum veya Vodafone uygulamasından direkt mi bağlanmalı bilmiyorum. Yine de şifreyi paylaşayım, tek kullanımlık şifre büyük harflerle vdfn9c867992

  28 aralık 2021 16:24