girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

5. arkadaşımın tavsiyesi üzerine edindiğim roll - on'dur kendisi. Sanırım bunca zaman kullandığım bütün roll-on'lara karşı en iyisi. Eczaneden 22TL'ye satın aldım. Normal fiyatını ve nerelerde satıldığını bilmiyorum. Arkadaşım rossman'dan Aldığını söylemişti. Rossmanda bulamamıştım. 2 - 3 gün duş almasam dahi kesinlikle herhangi bir aşırı terleme ve kokuya sebep olmuyor. Fiyatını hak eden ürün.

17 ekim 16:40

4. inanılmaz işe yarıyor ancak eğer yeni ağda, traş, epilasyon yaptıysanız hatta bir gün önce bile yaptıysanız koltukaltlarını cayır cayır yakıyor. özellikle çok ince derisi olanlar için tahriş yapma ihtimali çok fazla.

16 ekim 17:49

3. İşe yarıyor ancak hassas bir cildiniz varsa cildi tahriş ediyor.

Bende ilk anda yanmaya sonrasında yoğun kızarıklık ve kaşıntıya neden olmuştu.

16 ekim 07:57


2. Bir mucize. Şuan 24 tl sanırım ama ise yaramayan ürüne 10 lira vereceğime bunu alır kurtulurum. İstisnasız herkeste ise yarıyor . Kokusu yok. Teri ve kokuyu önlüyor. Şuana kadar kullanmadığım sey kalmamıştı bunu aldım kurtuldum. Diğer deolar spreyler çöpe gitti. Ben hidro fugal sprey versiyonunu kullanıyorum.

16 ekim 03:08

1. watsonsun kişiye özel deodorant kampanyasıyla geçen hafta 5 tlye satın alma imkanım oldu. Şimdiye kadar kullandığım deodorantlar arasında ter kokusunu önlemede en başarılısı diyebilirim. Keşke watsons bu 5 tlye deodorant alımına limit getirmeden üç beş tane daha stoklasaydım.

ukte sahibi: hiaa

30 nisan 02:19