yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. Görkem karman ın söylediği aklımda olmadan önce aldığım scrub. Aydınlattığını iddia ediyor ama ben hiç bir etkisini görmedim. Peeling tanecikleri çok sert denilemez orta derecede sert. Kötü bir kokusu yok, cildinizi biraz yumuşatıyor ama elimin çok gittiği bir ürün olduğu söylenemez. İçeriğe dikkat edenler için paraben ve sles içermediği yazıyor.

  21 ekim 2016 17:35 21 ekim 2016 17:38

  2. Dusta haftada 3-4 defa kullanıp bitirdim.

  Tanecikleri orta karar kızarıklığa sebep olmadı.

  Bir aydınlanma yaşamadım ama siyah nokta oluşumunu geciktirdiğini gözlemledim.

  Her hafta siyah nokta bandı yapmak zorunda kalan ben, 2 haftada bir yapmaya başladım.

  Bu anlamda iyi temizleyip kirlerin birikmesini bir nebze geciktiriyor benim için.

  Bitirdim ve yenisini bulup satın alamadım.

  Temiz içerikli olması sebebiyle tekrar alacağım bir ürün. Suan arındırıcı peelingini kullanıyorum aynı markanın, bakalım..

  22 ekim 2016 17:13

  3. Vaadi ölü deri hücrelerini ve kiri temizlemek, cildin ışıldamasını sağlamak.

  Kullanım olarak ise hergün yüzünüzü yıkadıktan sonra, göz çevresinden kaçınarak, nazikçe masaj yapın denmiş. İçerisinde Paraben ve SLS yokmuş

  İçerisindeki peeling sayısı oldukça fazla, kendini çok güzel hissettiriyor. Çok fazla tanecik olması çok daha derin temizler gibi geliyor hep bana. Bu arada tanecikler çok sert değil, yüzümü kızartmadılar ama sertler.

  haftada 3-4 defa duştayken kullandım

  Yüzümdeki küçük pürüzleri yok etti diyebilirim. Yüzüm ışıldadı mı derseniz, extra bir ışıldama farketmedim. Ama bence güzel temizliyor, özellikle gözenekleri. Bu peelingi kullanırken siyah nokta oluşumum gecikti. Her hafta siyah nokta bandı yapan ben, bu peelingi kullanırken, siyah noktalarımın daha uzun zaman sonra beni rahatsız ettiğini farkettim. 2 haftada bire düştü siyah nokta bandı kullanımım.

  Sevdim tekrar alacaktım fakat bulamadım.

  ukte (yazar: tubilokko )

  8 şubat 2017 12:00 8 şubat 2017 12:01


  4. hassas ciltli olduğumdan kızarttı beni ama peeling işini güzel yapıyor ve fazla olmasa da yüze aydınlık veriyor. sivilce de yapmadı ayrıca bende

  8 şubat 2017 12:07

  5. Siyah noktam olmadigindan bu konuda bir etkisini göremedim ayrıca aydınlatma gibi bir durum da gerçekleşmedi. Ürün bitmeyecek anladim bayoda ayaklarima filan sürdüm bunu da neden yaptım tam olarak bilemiyorum. Boşuna aldim duygusu yasamamak için sanırım.

  10 mart 2017 23:44

  6. içinde sırf meyan kökü var diye aldığım, düzenli kullandığım fakat aydınlatıcı herhangi bir etkisini göremediğim (gbkz: peeling).

  ürünün oldukça kremsi ve yumuşak bir yapısı var. içindeki tanecikler çok etkili peeling yapacak bir yapıya sahip değil; biraz zayıf kalıyor. yüzünüze gerçekten krem sürüyor gibi oluyorsunuz ve ürün sanki hiç durulanmayacakmış gibi geliyor bir an fakat gayet güzel durulanıyor. ardında bıraktığı yumuşak his dışında ise peeling anlamında çok verimli olduğu söylenemez. ben açıkçası bundan bir tık daha sert taneli peeling'leri tercih ettiğimden, elimdeki tüp bittikten sonra yenisini almayı düşünmüyorum. şöyle de bir şey var ki ayrıca; meyan kökü içerdiği özellikle çok önemli bir bileşenmiş gibi vurgulanıyor fakat içerik listesine baktığınızda oldukça sonlarda yer alıyor. yani neden aydınlatıcı etkisinin olmadığının cevabı, aslında meyan kökü miktarının çok çok az olmasında gizli olabilir.

  11 mart 2017 00:53

  7. Bu ürünü yazın alıp birkaç defa kullanıp bir köşeye atmıştım.öncelikle şunu belirteyim o zaman sivilcelerim vardı ama kıştan beri sivilce problemi yaşamıyorum.kendime az ve öz bir cilt bakım rutini oluşturdum.tek eksiğim olan şey peeling ürünüydü.çünkü yüzüme hangi peelingi sürersem süreyim ertesi güne sivilceyle uyanıyorum.bu üründe köşede duruyordu hadi bi deniyim dedim ama maalesef bu üründe bende sivilceye sebep oldu.aydınlatma etkisi falan da görmedim ayrıca tanecikleri bana göre baya sertti (kullandıklarım arasında).

  29 nisan 2017 19:16


  8. Kokusu güzel ama benim elmacık kemiğimin üstü böyle pütür pütür oldu bunu kullanmadığım zamanlarda yoktu . Ben pek bir etkisini gözlemlemedim açıkçası . Tanecikleri ne çok büyük ne çok küçük . Burnumdaki siyah noktalara etkisi olduğunu da düşünmüyorum. Bitsin birdaha almıycağım

  24 haziran 2017 12:19

  9. Surdukten sonraki verdigi yumusacik hissi sevdim ama bence bi peeling icin yeterli degil. Kullandiktan sonra sanki cildime nemlendirici surmusum gibi hissediyorum. Ölü deri falan kalkmis gibi degil

  1 eylül 2017 20:55

  10. Aydınlatma değil ama yüzüme hafif nem verdiği için sağlıklı gösterdiğini düşündüğüm bir peeling.

  Her gün duştan sonra kullanıyorum. Siyah nokta konusunda herhangi bir yararını göremedim. Tekrar almayı düşündüğüm bir ürün değil.

  3 eylül 2017 20:27