3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar ()
  • medya (1)

14. Daha once niveanin yuz temizleme köpüğünü kullanmıştım. Ondan kat kat daha iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. Fiyatlari ayni çünkü... Hafif bir germe oluyor ama asla niveaninki kadar kurutmuyor. Ben kopuk temizleyicilere bayılırım, severek kullandım. Ama bir la roche posay değil tabii ki...

16 ekim 01:20

13. Makyaj yapmadığımda veya makyajımı misel suyla temizleyip kullandığımda cildi güzel temizleyen köpük kıvamında temizleme köpüğü. İçeriğinde paraben, sls/sles ve fitalat içermediği yazıyor. Parfüm içeriyor ama kesinlikle ağır bir kokusu yok.

Cildim gözenekli, akneye siyah noktaya ve bilimum her türlü kötü şeylere meyilli; yazın yağlı kışın da karma. Kışın bu temizleyici ile çok iyi anlaşıyoruz, kurutmuyor, güzel temizliyor. Ancak yazın cildim yağdan disko topuna döndüğünde temizleme etkisi yeterli gelmiyor çünkü düzenli kullanmama rağmen cildimde siyah nokta oluşuyor, cildim pütür pütür oluyor. Bu negatif etkiler makyajımı direkt bunla çıkarmaya çalıştığımda da geçerli. Oldukça bereketli ve f/p açısından değerlendirildiğinde alınabilecek bir ürün.

26 ağustos 22:29

3

12. son gratis indirimde 10 liraya aldığım ürün. cildim karma, t bölgem aşırı yağlı, yanaklarım normal. bir haftadır makyajımı garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyuyla sildikten sonra kullandım. ilk iki gün bir sıkıntı yoktu, hatta yumuş yumuş yaptı yüzümü ama üçüncü gün t bölgemde küçük küçük sivilceler oluştu... sivilcelerin bunun yüzünden mi çıktığını doğrulamak için bir hafta daha kullanacağım. yeniden editlerim.

edit: bir hafta içinde düzenli bir şekilde kullanmadım, herhalde iki-üç günde bir kullandığım için sivilce sorunu yaşamadım. bundan sonra da düzeni böyle oturtur, günlük kullanmam. cildi temizliyor gibi hissediyorum, kokusu da hoşuma gidiyor ama sivilce konusunda içime şüphe düşürdüğü için bir daha almam sanırım.

24 ağustos 05:14 30 ağustos 16:52


11. Aylar önce gratis indiriminden merak ettiğim için almıştım, bir süre kullandım, bana cildi temizlemiyor hissi veriyordu, ben de elimde olan başka bir ürünle devam ettim, o sıralar yüzümde alerjik bir sivilce problemi olduğu için her şeyi kullanmaya çekiniyordum açıkçası. Baktım ki bu himalaya kullanmadığım halde eksiliyor şaşırıyorum, erkek kardeşim kullanmaya başlamış. Yağlı bir cildi var diyebilirim, o çok seviyor. Bir kutuyu bitirdi ikincisini aldım, ama ben aradığımı bulamadım maalesef.

12 mayıs 12:03

10. çok sevdiğim cilt temizleme köpüğüm. genel olarak himalaya herbals markasının hiçbir ürünü beni hayal kırıklığına uğratmadı, hepsi fiyat performans açısından çok başarılı bana göre. köpük temizleyici denilince insan bir düşünmüyor değil

''peh köpük mü, nasıl temizleyecek ki o yüzümü?''

amma velakin düşündüğümüz gibi değil, gayet güzel derinlemesine temizliyor. o fiyata bence çok başarılı.

2 mayıs 10:47

2

9. birkaç ay önce gratis indiriminden aldığım, boşu boşuna kenarda durmaya mahkum yüz köpüğü. yüzüm yağlı, alnımda küçük sivilceler var diye hafif bir köpük arıyordum, dikkatimi çekti aldım, düzenli kullandım kullanmaz olaydım. Sivilcelerde artışa sebep oldu bende.

Kullanılan ilk anda o temizlik hissini vermesi ile beraber yüzü parlatacak derecede gerip kurutuyor. yağlı yüze ferahlık veriyor ama keşke sivilceleri de arttırmasaydı.

24 nisan 22:42

8. Kullan kullan bitmeyen ve temizlik hissiyatını bana yeterince veren, fiyat-performans açısından değerlendirildiğinde çok başarılı olan temizleme köpüğü. Pratik, pıt pıt sürüyorum yıkıyorum miiis. Kokusu deterjan kokusuna benziyor ama çok da rahatsız olmadım ben, bu tarz ürünler parfüm tarzı ağır kokulu olmasın da ne kokarsa koksun. Yağlı ciltli olmama rağmen bir miktar gerdi yüzümü ama nemlendirici ne güne duruyor, değil mi?

Mutluyuz.

7 mart 21:39


7. Niyeyse çok merak etmiş almıştım bunu, yüzümü yıkarken ay ne güzel tertemiz hissettiriyormuş diye sevindim, öyle gıcır.. Sonra her zamanki gibi misel suyla üstünden geçtim ki sürpriz, sürdüğüm bronzer far hepsi pamukta..direk suyla yıkasaydım daha çok çıkarırdı..niye böyle oldu köpük, niye kandırdın

17 şubat 22:29

6. Ciltteki yağı kazımadan temizleyen, günlük temizleyici olarak güzel bir ürün. Ben köpük kıvamındaki ürünleri çok sevdiğim için bunu aldım bunun bir de jeli var. Oldukça bereketli ürün aylardır kullandım yarısına anca gelmişim. İndirimde 10 lira gibi bir fiyata aldım. Verdiği temizlik hissi çok güzel eğer cildinizi yormayan maskeler gibi değil de daha hafif temizleyen günlük bir ürüne bakıyorsanız bunu alabilirsiniz günlük 2 pompa kadarı işinize yarayacaktır.

4 şubat 03:30

5. himalaya herbals markasının sevemediğim tek ürünü olabilir. parfümlü ürünlerle bir sıkıntım olmadığı halde kokusu beni çok rahatsız etti. çok keskin bir kokusu var. ayrıca pompası da üçüncü kullanımdan sonra bozuldu kullanılamaz hale geldi. benim için çöp oldu diyebilirim.

19 ocak 01:57