3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (73)
  • oylar (12)
  • medya (2)

73. Duşta tüm yüzüme uyguluyorum. Kokusu beni o kadar etkilemiyor. Yüzümü de germiyor. Oldukça yumuşak bırakıyor ama etkisi en fazla 1 gün sürüyor.Bu kadar uygun fiyata alınabilecek iyi peelinglerdendir kendisi.

27 mayıs 02:17

72. Kokusu gerçekten çok kötü, dokusu alışkın olduğum scrublardan daha seyrek. Ama nasıl oluyor ise sonuçtan memnunum siyah nokta anlamında bir faydasını görmedim beklentim zaten o yönde değildi ben cildimde makyajla bir hortlayan pul pul görüntü için kullanıyordum. Bende kuruluk yapmadı. 

14 mayıs 10:03

71. siyah noktalarım çok ve dipte olduğundan derinlemesine temizlemedi. cildimde tahrişe sebebiyet vermedi ama partikülleri çok büyük olduğundan bir daha tercih etmem.

30 nisan 18:24


70. 2 tüp bitirdiğim şu an yüz kesesi yüzünden kullanmaya ara verdiğim ürün. Kokusu hariç etkisini baya sevmiştim. Hatta onu kullandıktan sonra bir de burun bandı uygulayınca gayet siyah noktalardan arınmış bir burna sahip oluyordum. Haftada 2-3 kere duşta kullanıyordum. Fiyatı da gayet uygun.

2 nisan 13:49

69. bu ay bitirdiğim ürün. burun üstündeki siyah noktalara az da olsa etkisini gördüm. yüzüme matlık ve tazelik verdi

17 mart 23:19

68. yeni bitirdiğim için taze taze yazayım dedim. çok fazla siyah noktam olmadığı için, işe yarıyor mu bir şey diyemeyeceğim lakin yüzdeki ölü derileri gerçekten temizliyor. kokusu ilk kokladığımda ağır geldi ama alıştım, zaten bitkisel kokuları severim. ben duşta kullandım hep. fiyatına göre tekrar alınabilir bir ürün.

13 mart 00:19

67. Duşta kullanıyorum burnumun üzeri 1 günlük pürüzsüz oluyor ama kokusu augmentin şuruba benziyor.Garip kokulara hassasiyetiniz varsa tavsiye etmem.

13 mart 00:16


66. İndirim zamanı 7.50 tl gibi öğrenci dostu bir fiyata sahip olan, kullanımdan sonra yumuşacık bir burna sahip olmanızı sağlayan ve siyah noktaları yüzde 70 yok eden başarılı bir peeling. Yüzüme uyguladığımda da yumuşaklığı hissediyorum ama sanki tüm yüzüme uyguladığımda sivilce yaptı gibi bir hisse kapıldım, sonra da denemedim. -zaten öylesine sivilceye meyilli bir cildim var ki yüzümde sivilce yapmayan 10 tane falan ürün vardır şimdiye kadar denediklerim arasında-

heh konumuza dönelim, ben en iyi sonucu buhar banyosu sonrasında yapınca alıyorum, bu şekilde uygulamanız tavsiye edilir. Bir göz atmalısınız süslüler(:

6 mart 18:57 6 mart 19:07

65. gratisten 7 tl civarına almıştım indirimdeyken. yaklaşık iki aydır kullanıyorum. tek kötü yanı kokusu. küçükken içtiğim öksürük gibi koktuğu için sürünce ağzımdan nefes alıyorum. 

etkisine gelirsek ben gerçekten çok beğendim. siyah noktalarımı düzenli kullanımda gerçekten gözle görülür derecede azalttı. haftada bir duştayken kullanıyorum nohuttan daha az bir miktarda ve sadece burnumda kullanıyorum. bende kuruluk yaptı ama iyi bir nemlendirici sürünce hiçbir önemi kalmıyor. alın bence. tavsiye ederim. 

1 mart 13:18

3

64. kokusu kusmuğa benzeyen ürün. cildime iyi geldi mi gelmedi mi tam karar veremiyorum açıkçası, sabırla bitmesini bekliyorum. kokusu bile almamam için büyük etken.

21 şubat 00:04