3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • oylar ()
  • medya (2)

84. ben de ilk kez görkem karman’ın tavsiyesiyle edindim. başta gerçekten de işe yarıyor gibi hissettim ama siyah nokta sorunu olan cildime pek fayda etmedi. haftada bir genel ölü deri arınması için kullansam da siyah nokta bandı olmadan olmuyor maalesef.

23 temmuz 01:00

83. Kötü koktuğu söyleniyordu garip bir şekilde ben kokusunu hissetmedim bile. Benim derinleşmiş siyah noktalarıma hiçbir şey çare etmiyor bu da pek etmedi ama biraz rengini açıyor gibi düzenli kullandığımda.

14 temmuz 23:49

82. Koku hassasiyetim olmadı ama bir tuhaf kokmuyor değil. Ben çok bir etkisini görmedim açıkçası. Tamam bir temizlik söz konusu normal olarak ama etkisi çok kısa süreli. Partikülleri konusuna gelecek olursak bence gereğinden fazla büyük ve uygulama yapış şekline göre kesinlikle yüzü çizme ihtimali var. Bu yüzden ben kalan kısmını tırnak etlerime peeling amacıyla kullanmaya başladım ve kesinlikle daha verimli bir sonuç aldım.  Bir daha alır mıyım? Zannetmiyorum. 

12 temmuz 03:57


81. Her banyoya girdiğimde mutlaka yüzüme ve boynuma uyguluyorum. Çizme ya da tahriş yapmadı. Banyodan çıktığımda yüzüm pespembe oluyor. Bu ürünü seviyorum. Fiyat performans oranına göre çok iyi bir ürün diyebiliriz.

11 temmuz 16:53

80. İlk defa koku hassasiyetine girdiğim ürün. Az önce gratisten aldım koklamayı eve geldiğimde akıl ettim. Ağır rahatsız ediciden çok basbaya mideyi bulandıran bir kokusu var götürüp iade etmeyi bile düşünüyorum

11 temmuz 11:20

79. büyük arayışlar sonrası bulduğum peeling. evet gerçekten etkili, bu fiyata bu kadar güzel bir ürün yapılabiliyorsa demek ki diğer markalardan büyük bir kazık yiyoruz. önce çok ucuz , ambalajı çok kaliteli durmuyor ve Hindistan menşeili diye ön yargılı yaklaşmıştım. hata etmişim. boşuna dünya para vermeye gerek yok hiç bir şeye. hem ucuz hemde çok etkili.

26 haziran 09:33

78. Duşta tüm yüzüme uyguluyorum. Kokusu beni o kadar etkilemiyor. Yüzümü de germiyor. Oldukça yumuşak bırakıyor ama etkisi en fazla 1 gün sürüyor.Bu kadar uygun fiyata alınabilecek iyi peelinglerdendir kendisi.

27 mayıs 02:17


77. Tanecikleri tam istediğim boyutta. Bir tüp bitirdim ikincisini almayı düşünüyorum. Uygun fiyatlı güzel bir ürün. 

15 mayıs 03:11

76. Kokusu gerçekten çok kötü, dokusu alışkın olduğum scrublardan daha seyrek. Ama nasıl oluyor ise sonuçtan memnunum siyah nokta anlamında bir faydasını görmedim beklentim zaten o yönde değildi ben cildimde makyajla bir hortlayan pul pul görüntü için kullanıyordum. Bende kuruluk yapmadı. 

14 mayıs 10:03

5

75. Sayesinde siyah noktalardan (gizlinot: Neredeyse) kurtulduğum ürün. Beni rahatsız etmeyecek kadar kaldı. Hatta kalmadı bile bence :p haftada 2-3 kere kullanıyorum. Kokusu Afedersiniz bebek, bebek maması yiyip kusmuş gibi kokuyo. Ama etkisi için çekilir. Duşta uyguluyorum ve duştan sonra derinlemesine temizlenmiş hissediyorum. Zorla abime bile yaptırıyorum. :p Alın, aldırmayın stoklar bitiyo :(

7 mayıs 16:35