3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • oylar (12)
  • medya (2)

79. Koku hassasiyetim olmadı ama bir tuhaf kokmuyor değil. Ben çok bir etkisini görmedim açıkçası. Tamam bir temizlik söz konusu normal olarak ama etkisi çok kısa süreli. Partikülleri konusuna gelecek olursak bence gereğinden fazla büyük ve uygulama yapış şekline göre kesinlikle yüzü çizme ihtimali var. Bu yüzden ben kalan kısmını tırnak etlerime peeling amacıyla kullanmaya başladım ve kesinlikle daha verimli bir sonuç aldım.  Bir daha alır mıyım? Zannetmiyorum. 

12 temmuz 03:57

78. İlk defa koku hassasiyetine girdiğim ürün. Az önce gratisten aldım koklamayı eve geldiğimde akıl ettim. Ağır rahatsız ediciden çok basbaya mideyi bulandıran bir kokusu var götürüp iade etmeyi bile düşünüyorum

11 temmuz 11:20

77. büyük arayışlar sonrası bulduğum peeling. evet gerçekten etkili, bu fiyata bu kadar güzel bir ürün yapılabiliyorsa demek ki diğer markalardan büyük bir kazık yiyoruz. önce çok ucuz , ambalajı çok kaliteli durmuyor ve Hindistan menşeili diye ön yargılı yaklaşmıştım. hata etmişim. boşuna dünya para vermeye gerek yok hiç bir şeye. hem ucuz hemde çok etkili.

26 haziran 09:33


76. Duşta tüm yüzüme uyguluyorum. Kokusu beni o kadar etkilemiyor. Yüzümü de germiyor. Oldukça yumuşak bırakıyor ama etkisi en fazla 1 gün sürüyor.Bu kadar uygun fiyata alınabilecek iyi peelinglerdendir kendisi.

27 mayıs 02:17

75. Tanecikleri tam istediğim boyutta. Bir tüp bitirdim ikincisini almayı düşünüyorum. Uygun fiyatlı güzel bir ürün. 

15 mayıs 03:11

74. Kokusu gerçekten çok kötü, dokusu alışkın olduğum scrublardan daha seyrek. Ama nasıl oluyor ise sonuçtan memnunum siyah nokta anlamında bir faydasını görmedim beklentim zaten o yönde değildi ben cildimde makyajla bir hortlayan pul pul görüntü için kullanıyordum. Bende kuruluk yapmadı. 

14 mayıs 10:03

5

73. Sayesinde siyah noktalardan (gizlinot: Neredeyse) kurtulduğum ürün. Beni rahatsız etmeyecek kadar kaldı. Hatta kalmadı bile bence :p haftada 2-3 kere kullanıyorum. Kokusu Afedersiniz bebek, bebek maması yiyip kusmuş gibi kokuyo. Ama etkisi için çekilir. Duşta uyguluyorum ve duştan sonra derinlemesine temizlenmiş hissediyorum. Zorla abime bile yaptırıyorum. :p Alın, aldırmayın stoklar bitiyo :(

7 mayıs 16:35


72. siyah noktalarım çok ve dipte olduğundan derinlemesine temizlemedi. cildimde tahrişe sebebiyet vermedi ama partikülleri çok büyük olduğundan bir daha tercih etmem.

30 nisan 18:24

71. 2 tüp bitirdiğim şu an yüz kesesi yüzünden kullanmaya ara verdiğim ürün. Kokusu hariç etkisini baya sevmiştim. Hatta onu kullandıktan sonra bir de burun bandı uygulayınca gayet siyah noktalardan arınmış bir burna sahip oluyordum. Haftada 2-3 kere duşta kullanıyordum. Fiyatı da gayet uygun.

2 nisan 13:49

70. bu ay bitirdiğim ürün. burun üstündeki siyah noktalara az da olsa etkisini gördüm. yüzüme matlık ve tazelik verdi

17 mart 23:19