yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  aqua, stearic acid, juglans regia (walnut) shell powder, caprylic/capric triglyceride, cetyl alcohol, sorbitan stearate&sucrose cocoate, triticum vulgare germ oil, pyrus malus fruit extract, phenoxyethanol, carbomer, aroma, sodium hydroxide, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, tocopheryl acetate, disodium edta

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (126)
  • oylar (59)
  • medya (3)

  126. Himalaya markasının son yıllarda oldukça tutmuş peeling ürünü. İçerisindeki tanecikler diğer suslu yazarlarının belirttiği gibi iri ve tabi doğru kullanılmadığı takdirde yüzü çizecek cinsten. Bende herhangi bir reaksiyon ya da sivilce problemine yol açmadı, ama garip bir şekilde kurutuyor yüzümü. Bu mevsimsel bir problem de olabilir tabi. Ama kesin olarak gördüğüm şey şudur çok güzel temizliyor, ben bu ürünü kullandıktan sonra cildimdeki ferahlığı hissedebiliyorum. En güzeli duşta veyahut duştan sonra gözenekler açıkken kullanmak. Sonrasında da iyi bir tonik ve nemlendirici ile rutini bitirmek.

  Uygun fiyatlı peeling kategorisinde iyi bir fiyat performans ürünü diyebiliriz.

  21 nisan 16:01

  3

  125. kokusu kusmuk gibi ama kendisinin cildime yaptığı etkiyi seviyordum kokusundan dolayı kullanamıyorum

  21 nisan 01:05

  124. Enteresan şekilde çoğu kullananın aksine kokusu beni pek rahatsız etmeyen yüz peelingi. Çok fazla siyah nokta problemim yok ama benim derdim o gözeneklerin tıkanmasıyla oluştuğunu düşündüğüm beyaz beyaz butonumsu şeyler. İşte o zaman yüzüm özellikle burun çevresi ve burnumun üstü pürüzlü oluyor. Ben de zaman zaman bu ürünü kullanıyorum banyo sırasında iyice yumuşayan cildime. Bence o pürüzlü hissi azaltıyor. Bunun dışında da pek bir olayı yok benim cildimde. İçeriğinin temizliğine pek değinmiyorum çünkü pek uzmanı olup takıldığım bir konu değil. Bende sivilce yapmadı yaptıysa ve pmse denk geldiyse ben fark edemedim. Benim için olmazsa olmaz bir ürün değildir.

  22 şubat 11:47 22 şubat 12:08


  3

  123. Gratis indiriminde 10 liraya almıştım. 3 aydır kullanıyorum. Karma cilde sahibim. Tanecikleri iri ama pek bastırmadan uyguladım ve cildimi çizmedi. Uygulamadan sonra cildimin ölü deriden arındığını hissediyorum. Yumuşacık ve pürüzsüz yapıyor. Siyah noktalar üzerinde pek bir etkisini göremedim ama daha hafif ve yüzeysel siyah noktaları olanlarda işe yarar belki. Karakteristik bir kokusu var ama beni rahatsız etmedi. Bu fiyata zaten bu kadar olurdu. Fiyat performans ürünü.

  12 şubat 11:10

  1

  122. aklıma (gbkz: kylie skin)'in aynı ürününü getirdi. dünyaca ünlü isimlerin gömüp, sakın almayın cildinizi berbat eder (gizlinot: parçacıkları çok büyük olduğu ve cildi çizmeye çok müsait olduğu için)diye ikaz edip durdukları bir ürünün muadilini yapmak da ne kadar akıl karıdır, tartışılır.

  30 ocak 23:18

  1

  121. almayın aldırmayın süslüler.

  bu ürünü kullanmamak için o kadar çok sebep var ki. öncelikle kokusu o kadar berbat ki anlatılmaz. gerçekten kusmuk gibi kokuyor. siyah noktaları da azaltmıyor. içeriğini araştırdım ikinci sırada stearic asid var ve sivilce yapan bir içerik.

  bu arada bilginiz olsun scrublar zaten cilde çok zarar veriyor ve bu ürünün çok daha zarar verdiğini düşünüyorum çünkü tanecikleri çok yoğun. kullanırken bile rahatsız ediciydi.

  kısacası yanına bile yaklaşmayın diyorum.

  30 ocak 22:39

  2

  120. Hassas ciltli biriyseniz taneciklerinin kesici bir maddeden farkı yok. Kokusuna hic değinmek bile istemiyorum o derece kötü. Bitsin diye banyo sonrasinda siyah noktalar icin burun ve çene bölgeme kullanıyorum oralarda bıraktığı temizlik ve yumuşaklık hissi güzel.

  10 ocak 11:51


  2

  119. Görkem Karmanın önerisiyle almıştım ama hiç bir işe yaradığını görmedim. Siyah noktalarıma fayda etmediği gibi tanecikleri aşırı büyük ve keskindi. Bitirmeden bıraktığıma seviniyorum fiziksel peelinglere son vermiş oldum sayesinde.

  9 ocak 21:14

  3

  118. Aynı ürünün kayısılısını kullandıktan sonra bir de cevizlisini denemek istediğimden bir şans verdin kendisine. Ben pek faydasını göremesem de bazen duşta elim kullanmaya gidiyor hala.Hatta bazen tüm vücuduma BİLE kullanıyorum.

   Kayısılısından daha iri tanecikli bir yapıya sahip, kokusu beni pek de rahatsız etmedi açıkçası. Fakat dedigim gibi pek bir faydasını göremedim, evet kullandıktan sonra bir yumuşaklık veriyor ama o kadar, siyah noktalara bir etki sağlamadı bende :(

  9 ocak 15:49

  1

  117. Bu ürünü övmenin farz olduğu dönemlerde dalgaya kapılıp aldığım peeling. İstisnasız her kullandığım günün ertesi günü yüzümde sivilce çıktı. Tanecikleri aşırı büyük yüzü çok ciddi şekilde çiziyor. En kötü yanı da bebek kusmuğu gibi kokuyor. Uygun fiyatına düşüp de almanızı önermem.

  9 ocak 01:44