• girdiler (68)
  • medya (1)

68. hacim ve yoğunluk verdiğini iddia ettiği şampuanı , diş macunu ve peelingini kullandığım marka. diş macunundan bir şikayetim yok peelingi paraben içeriyor ve aman aman bir etkisi yok . şampuanı gerçekten rezalet . yeni şampuan arayışındayken 10 tl gibi bir fiyata alıp denedim vaatlerinden hiç birini gerçekleştirmiyor. saçlarım ince telli ve 2. günde yağlanır bu şampuan ilk günün bitimi saçlarımı yağlı ve sönük bir hale getirdi . deli gibi saç dökülmesi yaşıyorum direkt çöp hiç bir oluru yok

9 kasım 01:49

67. Ürünlerinin çoğu temiz içerikli değil. Lakin 6 7 tl olan diş macunlarının yanında bir de 30 tllik bir diş macunu var. Neem&pomegranate toothpaste olarak geçiyor. Ürünün eco cert sertifikalı olduğunu görünce çok şaşırdım, gerçekten çok temiz içerikli. İndirimde 16 tl ye düşüyor. Dişleri gayet temizliyor, narlı diye geçiyor ama ben nar tadı alamadım. Ferah bir nane tadı var. Temiz içerikli diş macunu arayanlara kesinlikle öneririm. Gratislerde bulabilirsiniz süslüler. 

17 ağustos 00:09

66. Diş macununu kullanmıştım. Gayet de memnun kaldım. İçeriği temizdi ve yüzde yüz vegan yazıyordu. Tadı bildiğimiz klasik naneli diş macunu gibi değildi. Hafif acı fakat kendisine has bir tadı vardı. Yaklaşık 6 ay kadar kullandım ben de. Çok köpürmüyordu, kendimi kuduz gibi hissettirmedi. Dişlerimi de gayet iyi temizledi, beyaz beyaz bir görüntü sağladı. Memnundum ben süslüler tavsiye ediyorum. 

27 nisan 12:36


65. Gratis kasa önü indiriminde kasiyerin tavsiyesi üzerine diş macununu alıp hala kullandığım markadır. Bildiğim kadarı ile diş macunun da 3 çeşidi var fakat en önemlisi içinde florür yok ve %100 vegan olduğu yazıyor. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve memnunum.

26 nisan 19:05 26 nisan 19:58

64. Dün gratis indiriminden beyazlatıcılı etkili gündüz kremini ve proteinli şampuanını aldım. Şampuanı henüz deneme vaktim olmadı, bi süre kullanınca burayı tekrar editlerim. Kremini dünden beri kullanıyorum ve şimdilik çok memnunum. Beyazlatıcı etkisi için bişey söylemek erken olur ama nemlendirmesi müthiş. Karma bi cildim var ama nemsiz. Hem yağlandırma yapmadı hem de çok güzel bi yumuşaklık verdi. 

4 mart 13:21

63. Ben bu markanın baya ürününü kullandım/kullanıyorum. Beyazlatıcı etkili yüz temizleme jeli, beyazlatıcı etkili yüz kremi ve peelingleri.

İçlerinde en çok yüz kreminden memnun kaldım. Bence indirim zamanında alınabilir.

3 mart 23:31

62. Ben bu markanın limon ve bal özlü olan temizleme jelini kullandım. Aslında fena bir temizleme jeli değil. İçerisinde minik partiküller var aynı zamanda hafif peeling etkisi alıyorsunuz. Temizlemesi benim için yeterli seviyedeydi. Ancak bendeki çok çabuk bozuldu. Nedenini anlamadım belki benim aldığımda bir hata vardı belki kapağı ben almadan önce açılmıştı ama 3 ay olmadan kıvamı acayip koyulaştı ve bildiğiniz jelibon kıvamını aldı. Kış ayıdır soğuktan donmuştur diye düşünüp kullanmaya devam ettiğimde ise yüzümde deli gibi sivilce yaptı. Ben o kadar sivilceyi en son üniversiteye hazırlık zamanında çıkarmıştım heralde.

3 mart 12:46


61. Cam kavanozda olan bir krem serisi var. Orada aydınlatıcı etkili bir krem var. Başlığını bulamadım ama dünyanın en güzel uygun fiyatlı kremi olabilir. Meyan kökü özlü ilk zamanlar biraz kötü kokuyor ama sonra alışıyorsunuz (gizlinot: Swh) tamamen doğal içerikliymis. böyle beyaz degil ten renginde bir krem. Karma ciltliyim sivilce vs çıkarmadan yüzümü hem nemlendirdi hemde çok güzel bir duruluk kattı. Hafif olan sivilce lekelerini de soluklastirdi. İndirim zamanında bakın susluler

27 aralık 2017 10:11

60. annem ve ben (link: https://www.suslusozluk.com/himalaya-herbals-kepe%C4%9Fe-kar%C5%9F%C4%B1-%C5%9Fampuan kepeğe karşı etkili şampuanını) kullanıyoruz.

2 gün içinde yağlanmayla birlikte saç derimdeki kaşıntıya ilaveten oluşan kepeği ciddi anlamda önlediğini söyleyebilirim. saç derim ferahlıyor ve arınıyor. annemin boyalı saçlarına da iyi gelmiş, arınmış ve yumuşamış. tavsiye ederim süslüler, indirimlerde 5 tlye kadar düşüyor. (link: http://www.kizsalseyler.com/2015/01/himalaya-herbals-kepege-kars-sampuan.html bir de bu sitede anlatılmış)

ayrıca bir de (link: https://ozgulluk.blogspot.com.tr/2015/02/himalaya-herbals-mint-fresh-dis-macunu.html mint fresh) diş macununu kullanmıştım. ferahlatıyordu ve içeriği temizdi. (gizlinot: şampuan gibi)

18 kasım 2017 00:01

59. yüz yıkama jeli ve köpüğünü kullandığım ve bana nedense çok dandik gelen cilt bakımı/kozmetik markası.

kendisine karşı bu önyargımdan kurtulup, o ünlü peelingini denemek istiyorum ama başarılı olamıyorum. bi tek ben mi böyle hissediyorum diye ara ara düşünmüyor değilim^^

16 ağustos 2017 01:03