4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (714)
  • oylar (55)
  • medya (7)

714. saça nem vermesini, gerçekten sonuç almayı istiyorsanız 1-2 saat bekletmek yerine gece o şekilde yatmanız gereken gayet başarılı yağdır.

birkaç saat bekletmekle kesinlikle gözle görülür bir işe yaramıyor.

saçınıza sürdükten sonra saçınızı örüp yada topuz yapıp yatarsanız, ertesi gün yıkadığınızda placebo etkisi olmadığını görürsünüz. ne kadar çok bekletirseniz o kadar çok işe yarar.

bunun için bir yastık yüzü ayırmayı unutmayın.

elbette diğer anahtar nokta %100 organik, soğuk sıkım olması gerekiyor.

haftada 1 söylediğim şekilde tekrarlarsanız uzun vadede ne haldeki saçları toparladığı da gözlerimle görülmüş, onaylanmıştır.

10 temmuz 13:15

713. saç bakımı konusunda artık balon olduğundan şüphelendiğim yağ. Ancak ağda sonrası kalıntıları temizleme hususunda bundan iyisi yok gibi bir şey. Bir de kahve ile karıştırıp vücut peelingi olarak kullanıyorum arada bir, onu da tavsiye ederim.

9 temmuz 21:25

712. Düzenli kullanımda saçları ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturan yağ. Ama istikrarlı uygulamak şart süslülerim

9 temmuz 17:01


711. Ben de saç için alıp nemlendirmesinden memnum kalmadım. Elimde indirmden aldığım iki kavanoz var, kahvenin içine bir tatlı kaşığı koyarak tüketiyorum, çok güzel enerji veriyor. Elimdekileri bu şekilde tüketmeyi düşünüyorum, çok gerekli değil ama indirimden yakalarsam alabilirim yine.

9 temmuz 16:07

710. Saçları besler mi parlatır mı kafa derisine mi iyi gelir orasını bilemem ama saçı nemlendirir diyenlere gülüyorum çünkü verdiği nem falan değil sadece yağ saça tutunuyor ve saçı pürüssüz yapıyor. Nemlendirmek isteyenler gitsin bi saç kremi alsın orta hallice. placebo etkisi yaratmayın etrafta. 

9 temmuz 15:06

709. Saç bakımında bir ampül e vitamini ile karıştırılıp kullanılabilir. Dökülen ve uzaması istenilen kirpik ve kaşlar içinde tatlı badem yağı, hint yağı, hindistan cevizi yağı ve e vitamini karıştırılarak her akşam bir kulak çubuğu yardımıyla kirpik ve kaşların diplerine sürülerek 2 hafta düzenli kullanıldığında güzel sonuç alınabiliyor.Kiprik ve kaşların diplerinde yağ birikmemesi için sabah uyanıldığında iyice dezenfekte edilmelidir.

6 temmuz 22:26

708. Karbonatlı karışımı şu ana kadar kullandığım her türlü deodorant, roll ondan daha çok işe yaradı.Yemeklere kullanmaya henüz cesaret edemedim.

5 temmuz 17:16


707. Ben her şeyden önce kokusunu seviyorum ama asla yüzüme kullanamıyorum çünkü sivilce yapma ihtimali beni korkutuyor. Şöyle bi yanı var ki bence saça kesinlikle çok iyi geliyor. Ben düzenli kullanamasam da on günde bir falan saçıma köklerine yoğun olmak üzere uyguluyorum ve bekleyebildiğim kadar bekliyorum. Duşta da arındırırken zorluk yaşamadım. Ayrıca tırnak etlerime sürdüğüm zaman da çok güzel sonuç alıyorum ama ben ellerimde yağ ile dolanmaya dayanamıyorum 😒

4 temmuz 22:36

706. Bazı videoalrda görüyorum. Krep yaparken tavaya bile koyuyorlar. Satan aktarcı kızın dediğine göre günde bir tatlı kaşığı bile yutabilirmişiz. Buzdolabında normal beyaz şeklinde dururken oda sıcaklığına çıkınca eriyen ve su gibi duran bir yağdır. Buzdolabına geri koyduğunuzda düzelir.

4 temmuz 17:24

3

705. hakkında çok fazla iyi yorum olduğu için saç bakımında kullanmak üzere alıp denedim bi süre. fakat ne zaman kullansam saçımın hiç dökülmediği dönemde bile saçlarımı döküyor. diğer yağlarda böyle bir sorunla karşılaşmıyorum mesela. saça nem vermesi konusuna gelirsek evet veriyor ama eğer benim gibi kuru saç tipine sahipseniz bu da kısa süreli oluyor. yumuşaklık, parlaklık uzun sürmüyor açıkçası. çok sağlıklı olduğu için yemeklerde kullanmaya karar verdim artık, gayet de güzel bir aroma katıyor.

4 temmuz 01:44