yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • oylar (14)
  • medya (2)

  72. Bi ara kirpiklerime bakım olsun diye kullandığım yağ. Ben etkisini gördüm, kirpiklerim uzayıp gürleşmişti. Hatta maskarayı arındıramadığımı sanmama bile sebep oluyordu. Yaklaşık 2 haftada sonuç verdi diyebilirim. Ama sabahları gözlerim ekstra şiş ve görüşüm bulanık uyanıyordum. O yüzden kullanmayı bıraktım. 

  5 şubat 00:50

  71. buradaki yorumları gördükten sonra bugün kullanmaya başladığım yağ. kaşlarım kuyruk kısmına doğru seyrekleşiyor, hatta neredeyse yok gibiler. kendime yarım kaş diyorum mesela. öncelik olarak kaşım için aldım ama sürmüşken kirpiğime de süreyim dedim. kirpiklerimde kısalı uzunlu ve gür değil. umarım bir etkisini görürüm.

  4 şubat 23:43

  3

  70. Kirpikleri çok uzun ve gür olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine akşamları sürmeye başladım. İki hafta oldu. Bir değişiklik yok henüz ama umudum var.

  17 ocak 15:39


  5

  69. Kipiklerimi inanılmaz uzatmış ve gürleştirmis mucize yağ. Tek sorun bu sürecin çok uzun sürmesi oldu. 3. haftada falan bırakmak üzereydim. Yaklaşık 6. haftada gözle görülür sonuçlar almaya başladım. Sabırla kullanınca dünyadaki bütün kas kirpik serumlarından daha etkili bence. Yatmadan iki kirpik dibime elimle 1 minik damla paylaştırıyorum. Mucize gerçekten.

  ilgili medya:
  1
  24 kasım 2019 01:32

  5

  68. hindistan cevizi yağının yüceltildiği bu dönemlerde "underrated" sıfatını sonuna kadar hak eden yağdır. ben 1.5 yıldır kullanıyorum. duştan sonra ıslak saçıma az bir miktarını serum gibi uyguluyorum. hem kırılmaları azaltıyor hem uzamasını hızlandırıyor. kaşlarım ve kirpiklerime her gece yatmadan önce kulak temizleme çubuğuyla uyguluyorum. kaşlarımda kuaförün yanlışlıkla aldığı yerlerin hızla yeniden çıkmasını sağlıyor, kirpiklerimi ise gözle görülür derecede uzatıyor. ancak gözlere sürülmesi uzun vadede ciddi zarara yol açabiliyormuş, söylemeden geçmeyeyim. bunun dışında komedojenik etkisi de yok denecek kadar az olduğu için (bkz: double cleansing) uygulamasında da yağ bazlı temizleyici yerine kullanılabilir.

  23 temmuz 2019 17:02

  67. 2 aydır kaş ve kirpiklerime kullanıyorum. hekimhan markasının hint yağını almıştım. kirpiklerimde gözle görülür şekilde etkisi oldu . kaşlarımda ise sadece başlangıç kısımlarına sürüyordum oralarda da yeni kaşlarım çıkmış artık kaşlarımı herhangi bi ürünle doldurmuyorum sadece sabitliyorum .

  27 mayıs 2019 00:11 25 haziran 2019 17:38

  66. hint yağını kullanmaya başlayalı iki hafta oldu. en son şunu (link: https://www.suslusozluk.com/hint-yağı?i=1015387 yazmıştım)

  bugün baktığımda saçımda gözle fark edilebilir bir uzama var. ve ince telli saç cılızlığı biraz azaldı fark ediliyor. dökülmemde bariz bir azalma yok. ileriki haftalarda yine güncellerim. :)

  26 mayıs 2019 23:33 26 mayıs 2019 23:34


  65. Düzenli kullanımda saç gürleştiren yağ. Benim saçlarım düz uzun gürdür ancak anlımın yanları çok açıldı. Saçlarım zaten sönüktür bu nedenle daha da hacimsiz olmaya başladı. Ben 2-3 haftada bir saçımın tümüne hindistan cevizi yağıyla bakım yaparım 4-5 yıldır. Parlaklaştırma, hızlı uzatmada etkisini gördüm ama gürleştirmede göremedim. Düzenli olarak haftada 1 açılan kısımlara hint yağı uyguluyorum bir yılı geçik bir süredir. Sol tarafım neredeyse tamamen doldu. Sağ tarafımda da gürleşme var ama hala boşluklar var. Artık en azından saçlarıma kuru şampuanla, kurutma makinesiyle hacim verebiliyorum bu bile benim için yeterli. Marka olarak mecitefendi kullanıyorum. 

  19 mayıs 2019 15:57

  64. Bugüne kadar neredeyse tüm saç bakım yağlarını uzun süreli denedim. Etkileri en hızlı ve güzel biçimde fark edilen hint yağı oldu. Saç diplerime kulak çöpü yardımıyla sürdüm, sonra saçlarımı hava almayacak şekilde havluya sardım ve yarım saatte bir fön makinesi ile ısıttım. İki saat kadar devam ettim bu şekilde. Durularken de dax supergro gibi önce kuru saça şampuan uyguladım. Dax bende pek bir etki göstermiyor. ince telli kuru saçlarım var. Bu yağı ilk uygulamamdan sonra saçlarım uzun süre sonra kendine geldi. Saça parlaklık ve dolgunluk katıyor. Yumuş yumuş oluyor saçlarınız, benimkiler uyanınca bukle bile olmuş, ki boyattıktan sonra kendi kendine çok nadir bukle formuna giriyordu.

  doa’nın hint yağını kullanıyorum, ve ilk kullanımda çok memnun kaldım. Eskiden de birkaç kere uygulamıştım ama sanırım ısıtma kısmı etkiyi baya arttırdı, püfü o. ileriki süreçte de izlenimlerimi yazacağım.

  Not: sanırım saç diplerimdeki dermatiti hafif arttırdı, biraz kaşınıyor ama şimdilik problem yok. Saç derisi hassas olanlar buna dikkat etsin

  19 mayıs 2019 09:51 19 mayıs 2019 09:55

  63. 1 aydır düzenli kaşıma kullanıyorum gerçekten diğer denediğim yağlara göre daha etkili ve kaş çıkarmada bayaa etkili, yakın zamanda kirpiklerime de kullanmaya başlayacağım

  10 mayıs 2019 23:43