hit the pan

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (584)
  • medya (146)

584. Sözelciler ürün bitmeye yaklaştı sanarken sayısalcılar sadece 1/3ünün bittiğini bilir(gizlinot: Yarısı bile değil :()(link: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3-a1Srf0QNFRG2GUtG2OhvqG77vg5dmYRxJzcuATbifJDSpDJKA İspatı)(gizlinot: Toz ürünler için konuşuyorum)

Bu bilgiyi veriyorum (gbkz: Çünkü hayatsızım)

13 ocak 16:21

583. Herhangi bir nokta dahi yokken bir anda krater olan lagunayı görsele ekliyorum.

ilgili medya:
1
13 ocak 14:39

582. renkli kozmetik;

1.nivea cherry lip balm

2.gosh 122 nougat

3.maybelline 630 velvet beige

4.mac brit wit

5.flormar 201 dudak kalemi

6.gosh boombastic xxl volume maskara

7.maybelline creme de rose

dermokozmetik;

1.vichy aqualia thermal nemlendirici

2.vichy idealia göz altı nemlendiricisi

3.farmasi kaş kirpik serumu(+) (gizlinot: ikincisine geçtim, fena değil daha iyisini bulana kadar devam)

4.cosmed atopia dudak nemlendiricisi

5.yves rocher el kremi

11 ocak 18:27 14 ocak 15:22

581. bir azimle başladığım project pan ürünlerimin dibini görmeye başladım. Bakım kremi ve renkli kozmetik olarak ayırdım. Renkli kozmetikler project panimde olan ürünler. İki tane de tırnak kadar kalmış iki tane rujumunda sonunu getirdim. Bu istikrarlı gidişim bozulmaz inşallah.

11 ocak 17:16


580. Nude dude paletindeki ikinci hit the pan fearless rengi. Ekim ayından beri haftada en az 5 kez kullanıyordum ve sonunda hit the pan. ^^ 

ilgili medya:
1
7 ocak 19:03

579. Bir gün benim de ürünlerim biter mi acep 😂

Ama evde otururken bitmiyor bunlar. Çalışmaya başlayınca anladım. İlk hit the pan'imi yaptım. Pastel far paletinde beyaz olan. Tabi göz kapağına baz olarak kullanınca 1 ayda dibe indim ki öncesinde neredeyse hiç kullanmamıştım. Tabi biraz da bir şeye takıp onu sürekli kullanmak gerekiyor yoksa elimdeki zilyon tane farlarda bu durumu yaşamam zor görünüyor. Onlar bitmezse yeni palet alıp nasıl deneyeceğim .ühü ühü ühü doymuyorum palete (gizlinot: 😂😂) yağlı cildim de yok pudra fln bitsin. Kontürsüz çıkmıyorum ondan umutluyum hadi bakalım.

7 ocak 18:53

578. Balm Jovi palet

Wet n Wild Comfort zone palet 

Mac sable tekli far 

Beyond tekli far 

Maybelline color tattoo on and on bronze 

Benefit Coralista allık 

Ürünlerimle katıldığım başlık. Görsel ekliyorum. 

ilgili medya:
1
7 ocak 17:21

577. Bir başak burcu olarak bilinçli olarak gerçekleştirmeyeceğim durumdur efendim bu. Asla ama asla bir ürünü bu şekilde görmeye tahammül edemem her tarafından eşit şekilde kullanırım ki biterken bile düzenli ve temiz bir şekilde görünsünler öyle ortası boş kenarları ürün dolu görüntü beni çok rahatsız eder tabiki bu durumda anormal olan benim bunu kabul ediyorum ve benim gibi olan tüm Başak burçlarına selam yolluyorum :)

3 ocak 13:01

576. (bkz: fakirliğin anlaşıldığı anlar)

her makyaj malzememden bir tane var, far da tekli olarak 3-4 tane var. ilk (malesef son zamlardan sonra son) high end ürünüm mac next to nothing pudramda panı görünce tarlası yanmış çiftçi gibi aynanın önüne pusmuştum....... birilerinin hevesi başkalarının cehennemi..

not: hikayenin sonunda pudra ölüyor.  pn görmeme şok olduğumdan ötürü elimden düşürüp kırıyorum...

2 ocak 21:54

575. Şu zamana kadar pudralarımda ve krem formdaki fondötenlerimde defalarca yaptığım şey fakat hiç görsel yüklememiştim. Şimdi elimde biriken pan’ı gözükmüş ürünlerimi ekleyeyim dedim. Çünkü ben bu başlıktaki görsellere bakarken ayrı bir haz alıyorum başkaları da neden almasın? swh

2 ocak 21:22