girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (603)
  • medya (225)

603. Mac Haute&Naughty Lash

11 temmuz 01:07

602. essence pink up your life allık:bayadır benimle project pan’e koydum kendisini.pigmenti çok olmayan doğal pembelik veren hoş bir allık.koleksiyon ürünüydü zaten ama olmasaydı da tekrar almazdım.

technic transparan pudra:çok memnun değilim.eve’de 10 tl’ye bulup almıştım ama essence çok daha iyi.aşırı tozutuyor çabuk biter.bir daha almam.

golden rose brown line palet:aşırı seviyorum.pigmenti çok değil yerinde.günlük makyajımın kurtarıcısı.10 tl’ye almıştım şuan kim bilir ne kadardır.ancak ucuza bulursam ve diğer paletlerm biterse alırım.

sebamed lip balm:artık bitsin.seviyorum ama kokusu yapısı değişmeye başladı.bitirip çöpe yollamak istyorum.

ilgili medya:
1
10 temmuz 12:35

601. Kiko smart far 04- normal şartlarda böyle koyu renk bir farın dibini görmem imkansız ama siyahın keskinliğini istemediğim zamanlarda -çoğunlukla- bu farı eyeliner olarak kullanıyorum. Gayet memnunum. 

Mac woodwinked far- bronz ışıltılı bir far. bitince yine alırım. Yapısı, rengi, kalıcılığı çok güzel. Zaten bir refil far sürekli kullanımda bile çok uzun süre dayanıyor.

Lorac pro palette garnet rengi- ışıltılı kızıl kahve bir renk. Bu palet ilginç gerçekten. Farları minicik. Birkaç kullanımda dibi görünüyor renklerin. 

Benefit rockateur allık- pembe-gül kurusu en en güzel allık. Dibi göründüğü için üzüldüm malum fiyatlar. Ben 2. El almıştım, bitince sıfırını almam. 

Yalnız nasıl da far insanıyım. 

ilgili medya:
4
14 haziran 01:25


600. Özellikle elimde uzun zamandır olan ürünleri ve farlarımı hit the pan yaptığımda çok mutlu oluyorum. Yeni hit the panlarımı görsellere ekliyorum.

-pastel nude far paletimin 3 rengi

Uzun zamandır elimde olan bir palet artık yoğun olarak kullanıp elimden çıkarmak istiyorum

- essence transparan pudra

Artık o mat donuk görüntüyü sevmediğim ve hem yeni daha ışıltılı pudra aldığım hem de elimde hala bitmemiş the balm’ın sexy mama pudrası olduğu için panını gördüğüme sevindim

- wet n wild cover all palet

Çok bereketsiz yeni aldığım halde çok çabuk panını gördü. Güzel bir ürün fakat bitirince alacağımı sanmıyorum

ilgili medya:
1
13 haziran 23:44

599. Sol baştan başlıyorum;

Essence duochrome allık koleksiyon ürünüydü sanırım. Dibi görünen kısmı yazın sunkissed görüntüsü için çok kullanmıştım.

Maybelline fit me kapatıcı; hakkında çok yorum var kalabalık yapmıycam ama age rewinddan daha çok beğendim.

NYC bronzer; bu fiyata alınabilecek en güzel bronzer. Yalnız turunculuk barındırıyor, sarı alttonlar sever.

Nyx hd pudra; bunu sürdüğüm günler 3 farklı kişi yüzümde ne olduğunu sormuştu. Çünkü yüzü inanılmaz blurlaştırıyor ve pürüzsüz gösteriyor(gizlinot: Ki yüzüm pürüzsüz değil)(gizlinot: Ah keşke olsa). Nasıl yapıyor bilmiyorum ama optik illüzyon resmen.

Max factor smoothing fondaten; çok kapatıcı olmasına rağmen yüzü gerçekten smooth gösteriyor bunu da seviyorum. En iyi verimi kendi süngeriyle aldım. Armut sünger çok ürün emiyor fırça da iz bırakıyor.

Alt sıradaki en soldaki eski bir far paletiydi, farları temizledim kırılmış azalmış allıklarımı pressliyorum.

Wnw Comfort zone; çoğu çukurlaştı aslında ama bi tek aydınlatıcı olarak kullandığım bitmeye yakın.

Wnw Kaş kiti; seviyorum güzel, ayrıca cımbızı aşırı güzel. Minicik kaşları bile alıyor sırf cımbızı için bile alınır.

Markası silinmiş eski bir bronzer. Eski olduğu için yazın bacaklarımda felan kullanıyorum. Zaten çok tozutuyor bu şekilde kullanırım sıkılırsam atarım belki bilemiyorum

ilgili medya:
1
3 haziran 18:35

598. Flormarın artık olmayan serisinin 3 numaralı rujunun panı ve wet’n wild sweet as candy adlı trio paletinde ki ortadaki farın dibi göründü. Benim için tam sür çık farı. Ne zaman sürsem herkes farı soruyor. Rujun rengini ise çok seviyorum. Bitti ama atmaya kıyamıyorum, içini kazıyacağım sanırım.

ilgili medya:
1
30 mayıs 19:05

597. golden rose contour powder - taşlaşan bir ürün. işin garibi pudrası taşlaşmıyor ama kontür ve bronzerı taşlaşıyor. Ortadaki çok turuncu olduğundan kış aylarında kullanmadım. Pudrası güzel bir pudra, kontür tarafı baya kızıl duruyor bende ama idare ediyorum bitsin diye.

flormar dark circle hd concealer (01/fair) - bunu baya sevdim ben, pembe alt tonlu olduğundan morlukları güzel kapatıyor. Üzerine hiçbir şey sürmeden bunu sürüyorum günlük olarak. Ve leke, sivilce kapatıyorum. O konuda da baya başarılı ama ten rengime birebir uymuyor tabii. 4 aydır kullanıyorum her gün ancak bu kadarı bitti. 

blixtex sensitive lipbalm - med plus bulamayınca bunu almıştım. Tadı kokusu kötü biraz. Ancak nemlendirmesi gayet iyi. Hatta med plusun sürmeyince kuruttuğunu düşünüyorum, bunda öyle bir şey yok. Lipbalmı kaybetmediğim sürece dibini sıyırırım affetmem kesinlikle.

ilgili medya:
1
30 mayıs 15:20 30 mayıs 17:11


596. kullanmamışım resmen öldürmüşüm. rip the balm club

nude tude - koyu renkleri haricinde bitti

sexy mama - bitmekteyken kırıldı zaten :/

mary lou - dibini 2 yilda görebildim

voyage - alliklarin hazin sonu 

rockstar - benim bebegim, kendi paramla aldigim ilk palet <3

ilgili medya:
1
30 mayıs 00:30

595. Loreal true match kapatıcı 02 vanilla: 5 ml ürünü tam 15 aydır kullanıyorum şu an aplikatörüne ürün gelmiyor ama ince başka bir fırçayla alıp sürüyorum. Bitmiş gibi görünse de bir aylık ürün var içinde. 

Essence kaş stil seti blonde: normalde çok etkilendiğim bir ürün değildi, en sevdiğim kaş ürünü rival de loop kaş kalemi 02 sand. Bunu pek kullanmıyordum ama geçtiğimiz günlerde kaşlarımın rengini açtım, şu an güneş ve suyun da etkisiyle açılmaya devam ediyor o yüzden bu ürünü kullanmadan çıkmıyorum, çok soft bir rengi var yüzüme yumuşak bir ifade veriyor. bu yaz kullanıp bitirebilirim. 

ilgili medya:
1
22 mayıs 11:14

594. wnw apri-cot in the middle allık

The balm mary lou manizer aydınlatıcı

Rimmel london madeira allık

ilgili medya:
1
20 mayıs 12:08