girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (628)
  • medya (254)

628. Panları ortadan açılmasın diye her ürünü aşağıdan yukarı doğru kullanan bir arkadaşım vardı. Bu başlıktaki görselleri görse obsesyonu artar sanırım. (gizlinot: swh)

dün 14:37

627. Far paletime çok üzülüyorum artık üretimde değil sanırım hiçbir yerde görmüyorum. Kapatıcı paletinin 2.sini kullanmaktayim. En yakındaki hit the pan adayım kendisi.

ilgili medya:
1
17 eylül 21:44

626. Wet n wild rose in the air paletindeki koyu kahverengi farın dibini gördüm. Normalde koyu renk farların dibini pek göremem ama bu tonları eyeliner niyetine kullandığım; bu tatlı palette çok tozuttuğu için çok kısa sürede dibini gördüm. 

ilgili medya:
1
15 eylül 21:03


625. Seyahat boy mini boy hoola’mın dibini gördüm. 1,5 yıl oldu alalı, Ortalama 3-4 günde bir kullandığımı düşünürsek anca görebildim. Bi rahatladım. Bitince tekrar almam başka denemek istediğim bronzerlar var aklımda..

15 eylül 19:36

624. Medyasında çok uzun ve keyifli zamanlar geçirdiğim başlık. Bir ara çılgınca kozmetik alışveriş yapıyordum bu yüzden elimde birsürü makyaj malzemesi birikti. Ufaktan bitişlerini izlemek bana büyük keyif veriyor çünkü yerlerine yenilerini almayacağım her şeyden üçer beşer almıştım zaten. Aslında iyi de yapmışım. Son zamanlarda kozmetiğe gelen aşırı zamlardan etkilenmeyeceğim bir süre. 

Hit the pan severler için birkaç foto da benden gelsin :))

ilgili medya:
3
15 eylül 16:52

623. 3 yıldır kullandığım maybelline affinitone (gizlinot: creamy beige) pudranın anca ortasını açabildim. pudralar ne bereketli ürünler yahu, benim için neredeyse imkansız olan şey dibi görmek.

15 eylül 01:22

622. the balm trimony paletimde 5 rengin dibini gördüm. tabi bunda elimdeki tek mat far paleti olmasının etkisi vardı.

wnw comfort zone da tabiki yanar dönerde dibi gördüm. yeşili sevdiğim için açık yeşili yedim baya. sağ en üstteki rengi göz pınarlarıma kullana kullana deldim resmen. somon rengi de tabiki baya açıldı.

wnw walking on eggshells de en üstteki beyaz rengim kırıldı. ben de onun panını aldım comfort zonedaki somon rengini koydum. pembe rengi de yazın sür çık olarak kullandığıma baya deldim.

üstteki süslülerime katılıyorum artık ürün bitirmeye, pan görmeye sevinemiyoruz. sonumuz hayrolsun.

ilgili medya:
1
15 eylül 00:00


621. Eskiden içim giderdi hep fotoğtaflara baktıkça, çok hoşuma gidiyordu. Ama artık zamlanan ürünler yüzünden korkulu rüyam oldu. Ülkede bir bitecek ürünün zevkini bile yaşatmıyorlar, of!

14 eylül 15:05

620. an itibariyle sleek kontür kitimin kontür tarafının dibini gördüm(yaşasın!)

bir diğer ürünüm ise Alterra Naturkosmetik Kompakt Pudra No:01- buna sevinemedim zira yıllar yılı 20tlye aldığım ürün 50tl olmuş artık-ne acı. (kendisinin güncel fiyatı almaya rossmannda 3euro, bir gidişimde stok yaparım artık)

ilgili medya:
1
14 eylül 13:47

619. L’oreal true match pudra - makyaj yapmaya üşendiğim zamanlarda nemlendiricinin üstüne pıt pıt geçiyorum. 1-2 hafta sonra biter diye düşünüyorum

Clinique transparan matlaştırıcı pudra mini boy - online alışverişlerimden birinde hediye olarak gelmişti ancak matlaştırıcı etkisini çok beğenmedim. 

Flormar nude dudes far paleti - ilk far paletim <3 en açık rengiyle göz kapağımı eşitliyorum, en koyu kahverenginin de dibine ulaşmama çok az kaldı

Maybelline color studio allık - çok doğal bir allık ancak kalıcı değil maalesef

Wet n wild - mellow wine allık - çok tatlı bir şeftali tonu allık, olur da bitirir ve alternatif bulamazsam kesin tekrar alırım.

ilgili medya:
1
11 eylül 21:11