girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (605)
  • medya (197)

605. the balm meet matte trimony'deki matt lin rengi

tüm göz kapağıma kullandığım için açık renklerde hit the pan yapmışım hep.

ilgili medya:
1
21 nisan 12:51 21 nisan 12:52

604. Ben de sizleri bir nebze mutlu edeyim.

*Alix Avien Terracotta Powder- Karma ciltli olduğumdan gün içinde t bölgem parlardı ama bu pudra ile bu sorunu yaşamadım.Ancak tek sıkıntısı içinde bariz simler olması, ilk başlarda farketmemiştim ama sonradan yüzümün sim sim olduğunu görünce bu pudradan olduğunu anladım.Bitirene kadar kullanmaya devam ama biterse tekrar almam.

*Physican Formula Youthful Concealer- Evet görüyorsunuz anlatmama gerek yok dibine kadar kullanıp bitirdim çünkü ciltteki kızarıklıkları sivilceleri ve lekeleri çok güzel kapatıyor ama burun kenarlarında kullanırsanız dudak üzerinizde çizgilere neden oluyor yani biraz yağlı bir yapısı var bu yüzden tekrar alır mıyım almaz mıyım daha karar veremedim.

*Golden Rose Silky Touch Far - Çok fazla tozutuyor, fırçayı ürüne sürdüğünüzde o ürün kadar havaya karışıyor dolayısıyla istediğiniz rengi gözünüzün üzerinde görmek için 2 kere uygulamanız gerekiyor. O yüzden dibini görmem zor olmadı.

*Wet'n Wild Creme Brulee- Bu tekli farı anlatmama gerek yok zaten çoğu kişi kullanıyor , far bazımı sabitlemek ve göz kapağımı eşitlemek için kullanıyorum yapısı tebeşir gibi ve bu markanın farlarındaki tozutma sorunu bunda da var.

Medya ekliyorum.

ilgili medya:
1
19 nisan 02:31

603. Bir tane de benden gelsin, gözler şenlensin.

Catrice prime and fine professional contouring palette- 010 ashy radiance: 2 project pande de kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Bronzerını severek kullanıyorum zaten. Aydınlatıcı kısmıyla aram iyi değildi. Cildime bir türlü oturmuyor ve beyaz beyaz kalıyordu. Kullandıkça fırçayla değil parmakla pıt pıt dağıtınca beğendiğimi farkettim. Hem beyaz durmuyor hem de daha doğal bir görünüyor. Bitene kadar devam.

essence camouflage cream concealer: Açık renk olan taraf tamamen bitti. Koyu olan kısımı da bitirmeye çalışıyorum. Bu da project panimde. Gayet memnunum, bir daha alırım.

vee rujlar: Elimin en sık gittiği rujlar. Yaz sonuna kadar bitirmeyi düşünüyorum. 2 tanesi zaten project panimde.

ilgili medya:
1
16 nisan 10:54


602. - maybelline color tattoo 93 creme de nude: far bazı olarak kullanıyorum ve uzun bir süredir bitirmeye çalışıyorum. sanırım artık 1 aya kalmaz tamamen biter. Diğer far bazlarımı ve açık renkli farlarımı kullanacağım için uzun bir süre yeniden almayı düşünmüyorum. Yapısı değişmiş, eskisi kadar kuru kuru durmuyor diyen süslüler var, elimdeki diğer far bazı ve farlar bittiğinde belki yeniden alarak şans verebilirim.

- catrice healthy look mattifiying powder translucent - 010 luminous light: geçen yaz tatilde iken kullanmıştım, çekmecelerimi düzenlerken buldum. 15-20 günlük kullanımla dibi göründü. Rimmel london'un stay matte pudrasına muadil gibi. ondan biraz daha belki ince yapıda olabilir. Bitirmek için kullanırım ama the balm sexy mama'dan da çok memnun olduğum için bir daha alacağımı sanmıyorum. Yoksa fena bir ürün olduğundan değil.

medya yüklüyorum.

ilgili medya:
1
16 nisan 08:52 16 nisan 09:06

601. golden rose contour powder kit ile sonunda yaşadığımdır. buraya yazmasam da project panıma almıştım. çünkü sürekli taşlaşan çok kötü bir ürün ve üzerini ara ara kazıyarak kullandım. Buna rağmen asla azalma olmuyordu. Bir hafta kadar önce dibi göründü, bir haftadır gaza geldim bol bol kullanıyorum. Açıldı biraz daha çok mutluyum swh.

ilgili medya:
1
13 nisan 13:57

600. Orgazmik fotolarda bugün.

ilgili medya:
1
8 nisan 13:07

599. Zorunlu olarak bir tüketmeme dönemine girdiğimden beri krem farlar, rujlar, maskaralar, kremler ve daha bir çok ürünü bitirdim ve o dibi görmek gerçekten insanı mutlu ediyor.

12 mart 22:44


598. Tüketmiyorum bu yıl dedim ve patır patır pan görmeye başladım. Bunca yıldır hiçbir toz ürün panı görmeyen ben bir ayda ikinci allığımın panını gördüm. Görsellere ekliyorum.

ilgili medya:
2
12 mart 20:54

597. içimin yağlarını eriten başlık. fotolara bakıp sanki kendim bitirmişim gibi mutlu oluyorum.

28 şubat 18:00

596. adım adım..

ilgili medya:
1
28 şubat 14:32