girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (635)
  • medya (256)

635. Maybelline color tattoo on and on bronze. Açıkçası üzüldüm çünkü bitmesini hiç istemiyordum. Ortasında açılan kocaman delikle birlikte yenisini almam gerektiği aklıma geliyor Ne zaman elime alsam. Ama gelen zamlarla birlikte elimdeki diğer farlar bitmeden yenisini almayacağıma dair kendime söz verdim.

11 ekim 20:44 11 ekim 20:44

634. Öncelikle burada gördüğünüz 4 ürün de project panimde yer alan ürünler.

Alix Avien terracotta powder - her ne kadar adı terracotta olarak geçse de yüzde sim sim duran bir pudra değil. Tek başına bile kullanıldığında yüzdeki kusurları örtüyor ve çok doğal bir görünüm sağlıyor. Aslında memnun kalmıştım ama ancak fiyatı uçmuş durumda.

Corrector kit - ortadaki ten renginin ve somon renginin dibini gördüm sizin de gördüğünüz gibi. Ten rengi olanını cildimdeki kusurlara sivilcelere , somon rengini ise göz altlarıma kullanıyorum.

City Color far paleti - içindeki renkler benim günlük hayatta sevdiğim ve tercih ettiğim renkler olduğu için annemin görünce beğenip bana aldığı palet kendisi.Ancak elimde çok fazla far paleti ve tekli farlar olduğundan kendisini project pane koymuştum. Pigmentasyonu ise orta.

Wet'n Wild brulee tekli far - bu far çoğu kişide var , göz kapağımı nötrlemek ve far bazımı tutturup sabitlemek için kullanıyorum. Bu bitsin bir de yedeği var.

ilgili medya:
1
11 ekim 18:02

633. Ben genelde sevmediğim ve sıkıldığım ürünlerde bu olayı seviyorum. Onun haricinde özellikle bu dönemde -zaten yenisini alacağım bi ürünse- niye bittin yaa diye hüzünleniyorum 

1 ekim 21:52


632. the balm' ın canım beach allığı.

geçen kış ayında çok sık kullanmıştım. buz mavisi parlak taşlı bir şapka takıp saçlarımı açık bıraktığımda, dudağıma hafif pembe bir ruj sürerek kullandım. o görüntüyü çok beğeniyordum.

neyse ki elimde the balm' ın 3 lü allık paleti var da tekrar almama gerek kalmıyor.

ilgili medya:
1
24 eylül 17:40 24 eylül 17:42

631. Maybelline color tattoo cream de rose un dibini görmüş bulunmaktayım. Çok severek kullandım. Günlük makyajda sür-çık ürünü oldu, far bazı oldu, göz kapağımı da nötrledi daha ne isterim ki. <3

ilgili medya:
1
19 eylül 22:21

630. Panları ortadan açılmasın diye her ürünü aşağıdan yukarı doğru kullanan bir arkadaşım vardı. Bu başlıktaki görselleri görse obsesyonu artar sanırım. (gizlinot: swh)

18 eylül 14:37

629. Far paletime çok üzülüyorum artık üretimde değil sanırım hiçbir yerde görmüyorum. Kapatıcı paletinin 2.sini kullanmaktayim. En yakındaki hit the pan adayım kendisi.

ilgili medya:
1
17 eylül 21:44


628. Wet n wild rose in the air paletindeki koyu kahverengi farın dibini gördüm. Normalde koyu renk farların dibini pek göremem ama bu tonları eyeliner niyetine kullandığım; bu tatlı palette çok tozuttuğu için çok kısa sürede dibini gördüm. 

ilgili medya:
1
15 eylül 21:03

627. Seyahat boy mini boy hoola’mın dibini gördüm. 1,5 yıl oldu alalı, Ortalama 3-4 günde bir kullandığımı düşünürsek anca görebildim. Bi rahatladım. Bitince tekrar almam başka denemek istediğim bronzerlar var aklımda..

15 eylül 19:36

626. Medyasında çok uzun ve keyifli zamanlar geçirdiğim başlık. Bir ara çılgınca kozmetik alışveriş yapıyordum bu yüzden elimde birsürü makyaj malzemesi birikti. Ufaktan bitişlerini izlemek bana büyük keyif veriyor çünkü yerlerine yenilerini almayacağım her şeyden üçer beşer almıştım zaten. Aslında iyi de yapmışım. Son zamanlarda kozmetiğe gelen aşırı zamlardan etkilenmeyeceğim bir süre. 

Hit the pan severler için birkaç foto da benden gelsin :))

ilgili medya:
3
15 eylül 16:52