girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (604)
  • medya (229)

604. bir tek ben mi ürünlerimin bitmesini istemiyorum diye düşündüren başlık. şu ekonomiyle biten ürünümü tekrar almakta zorlanacağımı bildiğim için hiçbir ürünüm bitsin istemiyorum. evet belli bir ömürleri var onu da biliyorum. sonuçta bir fondöteni 5 sene kullanamayız. ama keşke bozulmasalar. keşke hiçbir ürünüm bitmese. çok mutsuzum sözlük. gelecekten çok korkuyorum.

12 ağustos 21:55 12 ağustos 21:57

603. Nerdeyse tüm makyaj girdilerimde gördüğünüz the balm highlight and contour palet

ilgili medya:
1
12 ağustos 21:44

602. Mac Paramount.

Bu aralar birçok ürünümün dibini gördüm ama en çok buna üzüldüm, hatta ilk kez bir ürünümün biteceğine üzülüyorum. çok güzel, her makyajıma uyuyor, hatta boş yüze bile çok yakıştırıyorum. Yüzüme resmen renk katıyor.

Her ne kadar bitiyor diye bu aralar gıdım gıdım kullansam da bitince kesinlikle alacağım sayılı mac rujlarından. 

ilgili medya:
1
6 ağustos 20:05


601. Sleek Illuminateur paletinde nude aydınlatıcıda yaşadığım durumdur. Alalı üç dört ay oluyor. Köprücük kemiklerime, elmacık kemiklerime ve göz pınarlarıma bunu sürmeden evden çıkmadığım için şaşırmamam gereken durum. . O bitince paletteki mavimsi yeşilimsi çılgın renklerle yoluma devam edeceğim gibi duruyor. Bitse de kıyıp atacağımı düşünmüyorum ambalajı mükemmel vicdansızın(gizlinot: bişi yaparım ben bunla)

3 ağustos 01:09

600. Max factor far paletimin 2 renginde dibi gördüm, hatta biri bitmek üzere. Marka Sırf bu ikisini tekli far yapsa da alsam. 

ilgili medya:
1
2 ağustos 20:46

599. maybelline push up angel maskaram ve affinitone kapatıcım, missha poptastic jelly tintlerim (gizlinot: club red ve shocking orange renkleri), emily siyah göz kalemimii ve note pink in summer allığımla w7 glowcomotion highlighterımı project pan'e soktum, hit the pan yapacağım inşallah.

hepsi tamam da allık ve aydınlatıcı nasıl bitecek yahu :(

30 temmuz 18:45

598. Flormar 07 paletten kahverengi far, mac studio fix pudra, the body shop bronzer, wet n wild brule far, maybelline'nin bir farı ve physicians formula far paletimden 3 renk hit the panlediklerim. Alışveriş yapmayı kesince gayet de dibi görülüyormuş ürünlerin.

ilgili medya:
1
29 temmuz 18:24 29 temmuz 18:25


597. The balm nude dude:bana göre en kullanışlı 3 rengin dibini gördüm.fit rengine de az kaldı

Wet n wild kontur paleti:kullanmadigim halde kendi kendine bu hale geliyo nasil oluyorsa

Essence satin touch blush 20:sahip oldugum tek allik bu zaten.Hergun kullanmama ragmen yeni dibi göründü 

Sleek oh so special:turuncu makyaj modayken,ordaki turuncuyu katlanma bolgeme gecerdim hep.Diger mat pembeleri cok az kullaniyorum

Trimony:matt lopez disinda baska rengi kullanmiyorum(onu bile bazen kullaniyorum)

ilgili medya:
1
28 temmuz 11:31

596. En sevdiğim Note Luminous Compact Powder’ımın panı gözüktü ve bu durum beni çok üzüyor çünkü geçen gratise gittim ve baktığımda indirimli fiyatı bile 44tl bu durum beni üzüyor medyasını ekleyeceğim

ilgili medya:
1
28 temmuz 10:03

595. essence pink up your life allık:bayadır benimle project pan’e koydum kendisini.pigmenti çok olmayan doğal pembelik veren hoş bir allık.koleksiyon ürünüydü zaten ama olmasaydı da tekrar almazdım.

technic transparan pudra:çok memnun değilim.eve’de 10 tl’ye bulup almıştım ama essence çok daha iyi.aşırı tozutuyor çabuk biter.bir daha almam.

golden rose brown line palet:aşırı seviyorum.pigmenti çok değil yerinde.günlük makyajımın kurtarıcısı.10 tl’ye almıştım şuan kim bilir ne kadardır.ancak ucuza bulursam ve diğer paletlerm biterse alırım.

sebamed lip balm:artık bitsin.seviyorum ama kokusu yapısı değişmeye başladı.bitirip çöpe yollamak istyorum.

ilgili medya:
1
10 temmuz 12:35