girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (634)
  • medya (262)

634. az önce maybelline fit me pudramda gördüğüm hadise. ramazan bayramından beri kullanıyordum. renginden dolayı (gizlinot: oksitleniyor ya da koyulaşıyor bilemedim)pek memnun değilim bitince almam heralde.

9 kasım 11:25

633. Her ne kadar haz verse de bu pahalılıkta ürünlerin bazılarının yenisini alacak olmak beni bir miktar üzüyor. Eskisi kadar zevk almadığım durumdur.

8 kasım 18:48

632. 2016 yılının nisan mayıs aylarında aldığım meet matte trimony paletimle katılıyorum. Bu bitsin de artık jaclyn hill paletimi kullanmaya başlayayım diye gün sayıyorum resmen. Hedefim yılbaşına kadar matt thomasın dibini görmek ve matt ahmedi eyeline gölge gibi kullanarak biraz oyuk açmak. Matt moskowitz ile napabilirim bilmiyorum görselde de göreceğiniz gibi(gizlinot: Swh)

ilgili medya:
1
7 kasım 17:54


631. wet n wild - nude awakening paletimde tam beş pan görerek ulaştığım sonuçtur~

üstteki geçiş rengini kontür için ve altındaki minicik bej rengini göz altlarımı sabitlemek için her gün kullanıyorum.

göz makyajı yaptığım zamanlar yine bu bej renkle başlayıp simli renkleri sürüyor ve alttaki koyu kahve geçiş rengiyle liner yapıyorum, o kadar pigmentli ki farda göçme bile yok. simli renkler yapıları yumuşak olduğu için çok çabuk panı göründü, yoksa ben kim far bitirmek kim.

sağ tarafta sadece bordonun altındaki simli koyu kahveyi kullanıyorum, o yüzden onda çok hafif bir çöküntü var. işte böyle, panı görünenleri iyice bitireceğim, sonra da ud ydk-tease-chopper-verve çalışacağım nfjdbsnndndnd

ilgili medya:
1
5 kasım 21:53

630. Maybelline color tattoo on and on bronze. Açıkçası üzüldüm çünkü bitmesini hiç istemiyordum. Ortasında açılan kocaman delikle birlikte yenisini almam gerektiği aklıma geliyor Ne zaman elime alsam. Ama gelen zamlarla birlikte elimdeki diğer farlar bitmeden yenisini almayacağıma dair kendime söz verdim.

11 ekim 20:44 11 ekim 20:44

629. Öncelikle burada gördüğünüz 4 ürün de project panimde yer alan ürünler.

Alix Avien terracotta powder - her ne kadar adı terracotta olarak geçse de yüzde sim sim duran bir pudra değil. Tek başına bile kullanıldığında yüzdeki kusurları örtüyor ve çok doğal bir görünüm sağlıyor. Aslında memnun kalmıştım ama ancak fiyatı uçmuş durumda.

Corrector kit - ortadaki ten renginin ve somon renginin dibini gördüm sizin de gördüğünüz gibi. Ten rengi olanını cildimdeki kusurlara sivilcelere , somon rengini ise göz altlarıma kullanıyorum.

City Color far paleti - içindeki renkler benim günlük hayatta sevdiğim ve tercih ettiğim renkler olduğu için annemin görünce beğenip bana aldığı palet kendisi.Ancak elimde çok fazla far paleti ve tekli farlar olduğundan kendisini project pane koymuştum. Pigmentasyonu ise orta.

Wet'n Wild brulee tekli far - bu far çoğu kişide var , göz kapağımı nötrlemek ve far bazımı tutturup sabitlemek için kullanıyorum. Bu bitsin bir de yedeği var.

ilgili medya:
1
11 ekim 18:02

628. Ben genelde sevmediğim ve sıkıldığım ürünlerde bu olayı seviyorum. Onun haricinde özellikle bu dönemde -zaten yenisini alacağım bi ürünse- niye bittin yaa diye hüzünleniyorum 

1 ekim 21:52


627. the balm' ın canım beach allığı.

geçen kış ayında çok sık kullanmıştım. buz mavisi parlak taşlı bir şapka takıp saçlarımı açık bıraktığımda, dudağıma hafif pembe bir ruj sürerek kullandım. o görüntüyü çok beğeniyordum.

neyse ki elimde the balm' ın 3 lü allık paleti var da tekrar almama gerek kalmıyor.

ilgili medya:
1
24 eylül 17:40 24 eylül 17:42

626. Maybelline color tattoo cream de rose un dibini görmüş bulunmaktayım. Çok severek kullandım. Günlük makyajda sür-çık ürünü oldu, far bazı oldu, göz kapağımı da nötrledi daha ne isterim ki. <3

ilgili medya:
1
19 eylül 22:21

625. Panları ortadan açılmasın diye her ürünü aşağıdan yukarı doğru kullanan bir arkadaşım vardı. Bu başlıktaki görselleri görse obsesyonu artar sanırım. (gizlinot: swh)

18 eylül 14:37