yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (640)
  • medya (316)

  640. bu başlığa ilk girdim olacak ve garip bir şekilde heyecanlıyım. makyaja geç yaşta başladım ama o bilinçsizlikle çok ürün aldım (gizlinot: biraz da psikolojik sorunlarım vardı ve bir şeyler almak anlık olarak beni rahatlatıyordu.)ve sürekli ürün alıp ürünleri verimli kullanamadığımı farkettim. o yüzden ilk pan gördüğümdeki sevinci anlatamam. (gizlinot: swh)

  neyse süslülerim benim hit the pan ürünlerim şu şekilde:

  (link: https://www.suslusozluk.com/catherine-arley-silky-touch-compact-pudra?i=883043 catherine arley silky touch compact pudra): benim aslında performansından memnun olduğum bir ürün. kendileri sevildiğinden sürekli kullanılmaktan ortası açıldı.

  (link: https://www.suslusozluk.com/rimmel-london-stay-matte-pudra?i=764794 rimmel london stay matte pudra:) açıkçası benim çok memnun olduğum bir ürün değil. çöpe gitmesin diye bitirmeye çabalıyorum.

  sleek krem kontür kiti: marka ülkemizden çekildiği için çok detay vermek istemiyorum. ancak kısaca ben dibine vurduğum rengi hafif daha açık bir ürün ile karıştırıp gözaltlarıma uyguluyorum. yapısı çok uygun değil ama kapatıcılığı güzel. kontür ve aydınlatma kremlerinden ise memnun gibiyim. iyi dağılıyorlar kalıcılıkları güzel ama telefona vb. çok bulaşma yapıyorlar.

  ilgili medya:
  1
  22 ağustos 12:54

  639. naked 2 / 2 renk bitti sabitleme görevi gördüler bitirince tekrar almayacağım bir palet çok fazla benzer rengi var

  rimmel london stay matte pudra transparan bu ikincisi bittikçe alıyorum günlük kullanım için güzel

  wetn wild cover all palet bitirince tekrar almayacağım concealer a göre çok nasıl desem kaygan üzerinden ten ürünü geçerken yerinde durmuyor ki kusurları kapatsın ayrıca aydınlatıcısı da ten ürünlerini kaldırıyor

  loreal balmain fever kendime çok yakıştırdığım bir renkti dudakta ağırlık hissi de yok tekrar almak istiyorum ama hiç

  bir yerde bulamıyorum

  ilgili medya:
  1
  14 ağustos 02:15

  638. Wnw comfort zone palette dördüncü kez pan görüyorum. Mutluyum sözlük (gizlinot: Küçük sevinçler işte swh) 

  ilgili medya:
  1
  13 ağustos 13:27

  637. ruj pani görmek de nasip oldu şükür. inglot slim gel lipstick 54 numara kahveli pembeli bir renk fakat benim dudağımda pembesi daha ağır basıyordu. bitince tekrar almayı düşünmüyorum. birkaç güne ruj bitirmek başlığında görüşmek üzere.

  ilgili medya:
  1
  5 ağustos 14:58

  636. hep özenirdim lakin nerden bilebilirdim ilk kez en sevdiğim transparan pudramda bunu yaşayacağımı....... üstelik marka da tr pazarından çekilmiş :(

  11 temmuz 15:24

  635. hep ozendigim ve asla basaramadigim sey. hep bu bi ton daha koyu diye diye ayni urunleri aliyorum ve bitmiyor. umarim bir gun buraya medya eklerim.

  11 temmuz 14:43

  634. genelde ürünün uzun süredir elde bulunması, bir nedenden ötürü yeterli gelmemesi veya sevilmemesi, ambalajının deforme olması, hijyenik açıdan risk taşır duruma gelmesi, performansının azalması, yeni ürün deneme isteği ya da en basit sebeple elde bulunan üründen sıkılma gibi durumlarda sevindirici olan dip görme olayı.

  kimsenin yeni alıp çok beğendiği, memnun kaldığı bir ürünü 1-2 ay içerisinde bitirme isteği taşıdığını sanmıyorum zaten. kiminin elinde çok alternatif vardır mesela, azalması hoşuna gider. kimi yeni ürün denemeye meraklıdır, herkesin bütçesi de bir değil. kimi sevmediği bir ürünü atmaya kıyamamıştır. anlaşılması pek güç değil bence.

  kendi adıma konuşacak olursam elimdeki wet n wild paletlerin renklerini sevmeme rağmen kalıcılıklarından hiç memnun değilim. ikisinin de kapağı kırık ayrıca. bu yüzden diplerini gördükçe mutlu oluyorum ki sonradan keşfettiğim inglot farlara geçebileyim. ya da catrice kapatıcıdan çok çok memnunum fakat uzun süredir açık olduğu ve krem yapıda olduğu için hijyenik olarak yeterli bulmuyorum şu an. bitsin de yenisini açayım istiyorum. burada paylaşınca da birbirimizi eldeki ürünleri atmaya değil de bir şekilde değerlendirmeye, kullanıp bitirmeye teşvik ettiğimizi düşünüyorum. 

  ilgili medya:
  1
  11 temmuz 13:09

  633. ben de hit the pan çılgınlığı anlamayanlardanım. Severek aldığım ürünü bitirmek için niye özel bir çaba harcayayım anlamak zor. Ortada delik oluşunca neden herkes bu kadar mutlu olup paylaşımlar yapıyor empati kuramıyorum. Zaten toz ürünlerin bozulması öyle kolay olmuyor. Kendi isteğimle severek aldığım ürün bir an önce bitsin diye ayrı bir çekmece oluşturup 7/24 bitene kadar bolca o aynı ürünü kullanmak bana mantıksız geliyor. 

  5 temmuz 17:07

  632. Hit the pan yapınca üzülen tek kişi benim galiba.

  Bana öyle mutluluk ya da verdiğim parayı hak etme gibi bir his vermiyor. Biten ürünlerin arkasından neden bittin, ben seni çok sevmiştim diyip kalıyorum.

  Biten ürün bir de koleksiyon ürünüyse daha da üzücü durum benim için

  5 temmuz 15:11

  631. Wet n wild Covereall kapatıcı paletinin krem ve pembe rengini yemişim resmen. Çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Yeşil rengi hariç ama. Sivilcelerimi kapatsın diye sürdüğümde üstüne fondöten geçsem bile kabak gibi belli oluyor. Aydınlatıcısı da hafif aydınlık sevenler için uygun.

  Wet n wild rose in the air paleti hayatımın paleti olmaya aday. Gerçekten çok başarılı. Lila rengi orjinal bir renk ve gül kurusu makyajda çok hoş duruyor. Özellikle renkli gözlerde. Bu palet aldığım en son palet ama en çok bunu tüketmişim. O yüzden en büyük farları bronzer olarak kullanmak dışında diğer far paletlerime yönelicem bitsinler diye. The balmın nude tudesi 3 yıldır benle daha tek farını bitiremedim . Çok pigmentli ama kafaya koydum biticek o far. 

  Garnier argan yağlı temizleme suyu da dibi gördü. Genelde göz ve dudakta kullandım. Yüzde çok yağlı bir his bırakıyor. Aslında gözde bırakıyor ama dalinle gözlerimi yıkadığım için çok sorun olmadı. Sanırım bi daha almıcam.

  Rimel london match perfection fondötenin 2. Şişesi bitti bende. Rengi en çok uyan olduğu için vazgeçemicem sanırım. Cilt tonum nötr ve açık renk olduğu için çoğu fondöten ya pembe ya da sarı kalıyordu bende. Loreal true match de tam uyuyordu ama tüylenme yaptığı için rimelle geçtim. Eğer daha iyi alternatif bulursam öyle bırakırım. Fondöten oldukça sıvı ve ne yazıkki çabuk uçuyor. Kapatıcılığı az. Kurutmuyor cilde canlılık veriyor.

  Bir dahaki girdimde balm far paletimi bitirdim diye yazarım umarım. 

  Edit: telden fotoğraf yüklemedim malesef bilgisayara geçince eklicem.

  edit 2: eklendi.

  edit: paletleri birbirine karıştırmışım hep (yazar: maviflamingo) uyardı düzelttim:)

  ilgili medya:
  1
  29 haziran 23:44 30 haziran 01:23